Hizmet Ver
Network Kurulumu

4 İzmir Kemalpaşa Network Kurulumu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kemalpaşa civarında 74 Network Kurulum Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Kemalpaşa Network Kurulumu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 74 Network Kurulum Uzmanı, Kemalpaşa içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 5 puan, Kemalpaşa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Kemalpaşa içinde yazılan 37 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 27 kişi Kemalpaşa Network Kurulumu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Kemalpaşa İzmir Network Kurulum Uzmanı

Yüksel K. photo

Yüksel K.

03.07.2024

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

- Fiziksel sunucuların kabinet montajlarının yapılması, - Doğru lisanslamanın yapılması,donanım ve yazılım envanterinin çıkarılması, - Sunucu raid yapılarının ihtiyaca göre tasarlanması,işletim sistemi kurulması ve güncelleştirmelerinin yapılması, - Active directory kurulumu, - Active directory...

Emin E. photo

Emin E.

31.01.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

2002 yılından beri bilgi ve birikimlerimizle Elektronik Bilgisayar Güvenlik ürünleri yerinde kurulum bakım tamir ve teknik servisimizde hizmet vermeye devam etmekteyiz %100% müşteri memnuniyeti kolay ve ekonomik çözümlerimizle daha hızlı uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam edeceğiz

Gökhan M. photo

Gökhan M.

23.10.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Ev ve İşyerleri için Güvenlik kamera sistemleri işleri, kamera kurulumu, yer değişikliği, yeni kurulum, kamera ve sistem tedariği, anahtar teslim güvenlik kamera setleri temin ve montajı itina ile yapılır.

MD BİLİŞİM NETWORK GÜVENLİK SİSTEMLERİ photo

MD BİLİŞİM NETWORK GÜVENLİK SİSTEMLERİ

23.12.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Güvenlik ve Teknoloji Çözümlerinde Profesyonel Hizmet Güvenlik kamera sistemleri, alarm sistemleri, yangın algılama sistemleri, görüntülü intercom çözümleri, personel takip sistemleri ve bilgisayar donanımları alanlarında satış, kurulum, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız. Ev, iş yeri, site,...

Abdullah Çoban photo

Abdullah Çoban

27.02.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

12 yıldır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözüm odaklı hizmet sunuyorum. LG, Samsung ve Toshiba gibi teknoloji devlerinde uzun yıllar teknisyen olarak çalıştım. Ayrıca ABD’de güvenlik sektöründe 2 yıl deneyim kazandım. Edindiğim bilgi ve tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk...

Turgay N. photo

Turgay N.

24.05.2022

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Www.d.com PAKET İÇERİĞİ ADET p MP FULL HD HDTVI KAMERA HAIKON HIKVISION ORJİNAL / GENİŞ AÇI . MM LENS MT. IR LED MESAFESİ GECE GÖRÜŞ GB HDD ADET HIKVISON HAIKON KANAL XVR DVR CİHAZI ADET KABLOLU BNC ADET DC POWER JACK ADET KAMERA BUATI KANAL SES GİRİŞİ BULUT ÖZELLİĞİ MEVCUT...

Beta Network&yazılım photo

Beta Network&yazılım

14.12.2018

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Merhaba. Network, uzak mesafe data aktarımı, server sistemleri, fiber dağıtım, özel yazılımlar konusunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ozgur G. photo

Ozgur G.

01.10.2021

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

20 yıldır güvenlik kamera sistemlerinde uzmanlSmis bir kadro ile hizmet vermekteyiz

Bulut A. photo

Bulut A.

22.08.2024

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Uzun yıllar sonucunda gelmiş tecrübe ve geniş ekip yelpazesi sayesinde üst düzey kamera ve güvenlik sistemleri işleri yapılır. Kamera ve güvenlik sistemleri dışında demir ( kaynak ve taşlama ) ev elektrik tesisatı, klima işçiliği, güneş enerjisi sistemleri, akıllı ev teknolojileri üzerine de...

Bedirhan İ. Y. photo

Bedirhan İ. Y.

17.01.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Merhaba sektörde 12. Senemiz profesyonel olarak hizmet veriyoruz montaj yapılacak malzemede bizim için öncelik kalitesindedir bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…

Mert O. photo

Mert O.

01.03.2022

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Uzun yıllar network ve bilişim sistemleri üzerine çalışmalarda bulunmuş tecrübeli teknisyenim.

Alper A. photo

Alper A.

01.02.2022

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Kablo cekimi yapılır kamera montajı yapılır devreye alma işlemleri ücretsiz keşif imkani

Muhammed T. T. photo

Muhammed T. T.

28.07.2022

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Kamera montajı, devreye alma, yapısal kablolama, fiber optik kablolama ve sonlandırma işlemlerini yapmaktayım. Rak kabin, data center kurulumu ve düzenleme işlemlerinde görev almaktayım.

Survilance S. photo

Survilance S.

29.01.2024

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Güvenlik kameraları kurulumunda ve kullanımında uzun yıllardır profesyonel hizmet vermekteyiz. En iyi hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Survilance Security

Ahmet Ç. photo

Ahmet Ç.

12.06.2023

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Sayın Müşterilerim, Bilgisayar veya Laptop tarzı cihazlarınızda oluşabilecek donanımsal yazılımsal her türlü sorunlar da benimle irtibata geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

Murat M. photo

Murat M.

19.04.2021

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Dural bilgisayar ve güvenlik olarak 20 yılı aşkın süredir İzmir'de hizmet vermekteyiz Ücretsiz keşif yapmaktayız güvenlik kamerası sistemlerinde (İç mekan.dis mekan.gizli)iddia liyiz bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Tarık A. photo

Tarık A.

26.05.2026

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde güvenilir, kaliteli ve sürdürülebilir hizmet sunmak her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Firmamız, bilişim ve elektrik sektöründeki bilgi birikimini bir araya getirerek müşterilerine modern, yenilikçi ve profesyonel çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur....

Optimus Sistem Bilgisayar Güvenlik İnternet Teknolojileri photo

Optimus Sistem Bilgisayar Güvenlik İnternet Teknolojileri

29.09.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Network ve Haberleşme Altyapısı Üzerine Uzman Kadro ve Ekipmanlarımızla Hizmetinizdeyiz

Kubilay T. photo

Kubilay T.

17.05.2024

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Alarm ve kamera sistemlerin bakım onarım arıza montaj işleri özenle temiz ve titiz işçilik ile yapılmaktadır

Umut Ö. photo

Umut Ö.

24.02.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

4 senedir uluslararası bir şirkette IT Uzmanı olarak çalışıyorum. Her çeşit işletim sistemi, teknolojik cihaz arıza kurulum ve network altyapı konularında tecrübe sahibiyim

Abdullah G. photo

Abdullah G.

24.09.2020

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Uygun fiyata her türlü PC Formatlama ve Kurulum işi yapmaktayım. İstediğiniz her türlü Windows İşletim sistemini (XP, Win2000, Win 7, Win 8 ve Win10) sürümlerini sorunsuz ve driver (sürücüleri) yüklenmiş şekilde teslim edilir.

Albayrak Bilişim photo

Albayrak Bilişim

25.09.2022

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Türkiye'nin en hızlı internet firmasında teknik eğitmen görevindeyim. Ek olarak kişisel olarak network eğitimleri de alıyorum.

Bilal S. photo

Bilal S.

20.08.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Ova bilişim güvenlik sistemleri. Elektrik,Kamera,Yangın,Alarm,Diyafon,Tv,Ses,Fiber,Data,ve network sistemleri ile hizmetinizdeyiz

Ahmet T. photo

Ahmet T.

29.04.2024

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

işletmemiz; İzmir'de 20 yıldan beri bilişim sektöründe hizmet vermektedir. Ev ,iş yerlerine ve resmi kurumlara ; bilgisayar sistemleri, kablolu ,kablosuz ağ çözümleri ,kamera ve güvenlik sistemleri hizmeti vermekteyiz. Sıfır ve ikinci el bilgisayar satışı ,oem parçalar satmaktayız.

Ali B. photo

Ali B.

20.01.2024

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

10 yılı aşkın deneyim ve tecrübemizle network altyapı güvenlik sistemleri geçiş kontrol sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz

Kadir A. photo

Kadir A.

17.01.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Teknik Bilgisayar, bilgisayar donanımı, yazılım çözümleri ve teknik destek hizmetleri sunan bir firmadır. 2020'lı yıllardan bu yana sektörde faaliyet gösteren firma, hem bireysel kullanıcılar hem de kurumsal müşterilere hizmet vermektedir.

Mehmet E. photo

Mehmet E.

18.11.2024

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Merhabalar ; Uzun yıllar bilişim desteği veren firmada çalıştım.Donanıma dair her konuda profesyonel sekilde hizmet veriyorum.

Erkin P. photo

Erkin P.

05.05.2024

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

10 yılı aşkın süredir teknoloji ile uğraşıyorum. Özel bir firmada sistem ve network uzmanı olarak çalışıyorum.

Tugay C. photo

Tugay C.

08.10.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Aktif olarak IT alanında çalışıyorum. Daha önce data center kurulumu, fabrika güvenlik sistemleri ve birçok ev & iş yeri kamerası montajı konusunda saha tecrübem oldu. Müşterilerime ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve uzun ömürlü kamera çözümleri sunuyorum. Güvenliğinizi profesyonel ellerde bilmek...

Cutech Bilişim photo

Cutech Bilişim

19.07.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Yazılım, teknik servis ve bilgisayar tamir–onarım alanlarında hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bu yana, bireysel ve kurumsal müşterilerimize güvenilir, hızlı ve kaliteli çözümler sunmayı hedefliyoruz. Yazılım geliştirme projelerinden bilgisayar arızalarının giderilmesine kadar geniş bir...

Yasin E. photo

Yasin E.

01.10.2023

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Kablolu ve kablosuz ev, otel fabrika işletmelere ağ kurma, modem, router, accesspoint, ptp hizmet vermektyim

Doğukan D. photo

Doğukan D.

21.11.2024

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Merhabalar piyasada lider olma yolunda giden şirketimiz ile çalışmak istediğiniz için teşekkür ederiz.Uygun ücret ve eğitimli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin temiz ve sağlam hizmet almasını hedefliyoruz .

Hakan S. photo

Hakan S.

22.12.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Merhaba, ben sistem ve ağ yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir IT profesyoneliyim. Bilgisayar sistemlerinizde yaşadığınız sorunlara kalıcı ve güvenli çözümler üretiyorum. Hizmetlerim arasında ağ kurulumu ve yönetimi, sunucu yapılandırması, siber güvenlik önlemleri, virüs temizleme ve donanım...

Veysel G. photo

Veysel G.

05.04.2026

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

NBSS Güvenlik Sistemleri, hızla değişen dünyada yaşam alanlarınızı ve işletmelerinizi daha güvenli kılmak adına yola çıkmış, yenilikçi bir teknoloji çözüm ortağıdır. Sektördeki deneyimimizi, dünya lideri markaların (Hikvision vb.) ileri teknoloji altyapılarıyla birleştirerek; bireysel ve kurumsal...

Halil İ. A. photo

Halil İ. A.

11.01.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Ev iş yeri iç dış kamera sistemleri kurulum bakım montaj hizmetimiz verilmektedir Ayrıcalıkla klima Bakım onarım temizlik işleriniz de itina ile yapılır

Vahab R. photo

Vahab R.

07.09.2024

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Pratik Servisim olarak İzmir’de, bilgisayarlarınız için en kapsamlı ve güvenilir tamir ve bakım hizmetlerini sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle, bilgisayarlarınızı en verimli şekilde çalışır duruma getirmeyi hedefliyoruz. Donanımsal ve yazılımsal tüm sorunlarınız ya da acil tamir ihtiyaçlarınız için...

Kadir G. photo

Kadir G.

24.03.2023

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Manisa Selendi Anadolu Öğretmen Lisesi'ni başarıyla tamamladıktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdim. 2021'de askerliğimi yedek subay olarak Milli Savunma Üniversitesi'nde yaptım. Şu anda İzmir'de bir sistem entegratörü firmada sistem destek mühendisi...

Utku M. photo

Utku M.

03.08.2022

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

İzmir içinde karşılıklı güven esasında ,sürekliliğe önem vererek bir işi bir kere değil güven ve memnuniyet ile devamlı halde müşteri- iş yapan ilişkisi yerine dostluk ilişkisi içinde yapmak isteyenlerle çalışmak daha şevk verici olacaktır.

Rıdvan G. photo

Rıdvan G.

17.12.2025

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

Merhaba 24 yaşındayım, bilgisayarla ilgili yeteneklerim sayesinde, zor durumda olan müşterilere destek vermeye hazırım.

Gökhan A. photo

Gökhan A.

18.04.2026

Network Kurulumu · Kemalpaşa, İzmir

ATM Elektronik olarak güvenlik kamera ve alarm sistemleri alanında profesyonel çözümler sunmaktayız. İş yerleri,bahçeler,apartmanlar,yaşam alanları ve hobi bahçeleri için ihtiyaca özel CCTV-Ip kamera sistemleri, alarm ve uzaktan izleme sistemlerinin satış, kurulum ve teknik destek hizmetlerini...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kemalpaşa Network Kurulumu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kemalpaşa Network Kurulumu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Network Kurulumu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Network Kurulumu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Network Kurulumu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Network Kurulumu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Network Kurulumu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Network Kurulumu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Network Kurulumu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İzmir Kemalpaşa Network Kurulumu fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İzmir Kemalpaşa Network Kurulumu fiyatları, talep detayına göre 1.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl