Hizmet Ver
Diksiyon Dersi

3 Antalya Kepez Diksiyon Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kepez civarında 29 Diksiyon Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kepez Diksiyon Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Diksiyon Dersi için Kepez içinde toplam 29 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 19 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kepez içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 70 kişi Kepez Diksiyon Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kepez Antalya Diksiyon Dersi

Betül Zorlu Saltan photo

Betül Zorlu Saltan

05.12.2021

Diksiyon Dersi · Kepez, Antalya

2009 yılı itibari ile öğretmenlik ve diksiyon eğitmenliği yapmaktayım.Diksiyon eğitimi ile birlikte beden dili eğitimini de vermekteyim.

Dicle Alkan photo

Dicle Alkan

17.01.2021

Diksiyon Dersi · Kepez, Antalya

Merhaba ben Dicle Alkan. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro bölümünden mezunum.On sekiz senedir tiyatro ve dizi oyunculuğu yapıyorum. Acemi Cadı, Melekler Korusun, Kavak Yelleri başta olmak üzere, pek çok televizyon dizisinde rol aldım. Ayrıca on senedir seslendirme sanatçılığı...

Ramazan Karakaya photo

Ramazan Karakaya

23.03.2021

Diksiyon Dersi · Kepez, Antalya

Bireylerin ikili ilişkilerinde ve topluluk karşısında etkili konuşmanın ipuçlarının bire bir çalışma ile kazanılabileceğini biliyoruz. Eğitimlerimde kullandığım başlıkları paylaşıyorum. Türkçe üzerine Konuşma türleri Konuşmacının genel nitelikleri Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi Sesin...

Ömer Altundağ photo

Ömer Altundağ

11.06.2021

Diksiyon Dersi · Kepez, Antalya

Akdeniz Üniversitesi - Türkçe Öğretmenliği Nevşehir Üniversitesi - Türk Dili ve Edebiyatı -Yukarıdaki bölümlerden mezunum. Aynı zamanda Tarih alanında tezsiz yüksek lisansımı tamamladım ve kendi alanım olan Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden de tezli yüksek lisansıma hâlihazırda Amasya...

Gülşah Kömür photo

Gülşah Kömür

29.09.2020

Diksiyon Dersi · Kepez, Antalya

Konservatuvar opera bölümü mezunuyum. Lisans eğitimim boyunca oyunculuk, ses konuşma ve diksiyon dersleri aldım. Ses konuşma ve diksiyon eğitimi konusunda deneyimliyim ve ihtiyacı olan herkese yardımcı olmak isterim.

Tuğberk Yaşasın photo

Tuğberk Yaşasın

03.10.2021

Diksiyon Dersi · Kepez, Antalya

Konservatuvar mezunu ve hali hazırda bir tiyatroda çalışan oyuncuyum. Bireysel ve toplu olarak diksiyon dersleri veriyorum. Kurumlarda olabildiği gibi bireysel dersler de vermekteyim.

Aylin Arslan photo

Aylin Arslan

24.09.2021

Diksiyon Dersi · Kepez, Antalya

İletişim kurmakta zorlaniyormusunuz. önemli bir sunum hazırlamak zorundasınız ama cekiniyormusunuz Türkiye'ye geldiniz ama konuştuğunuz Türkçeyi anlamıyorlar mi. Ozamwn doğru adrestesiniz. Dil tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümü mezunu birinden ders almak ister miydiniz.

Alpdoğan Esenoğlu photo

Alpdoğan Esenoğlu

18.04.2022

Diksiyon Dersi · Kepez, Antalya

Güzel ve etkileyici konuşmak bir sanattır ve aynı zamanda bir kimlik göstergesidir. İş ve özel yaşamınızdaki başarınız da büyük ölçüde bu sanatın inceliklerini bilmenize ve insanları etkileyebilmenize bağlıdır. Bu ise her sanat dalında olduğu gibi ancak eğitimle ve bir uzmanın size antrenörlük...

Ayşe Güreşci photo

Ayşe Güreşci

01.11.2021

Diksiyon Dersi · Kepez, Antalya

Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunuyum. Çello ve piyano çalıyorum. Uzun süredir ve halen 6-10, 11-18 yaş grubu ve yetişkin grup ile Temel oyunculuk, Tiyatro ve Diksiyon dersi vermekteyim. Şu anda aktif olarak Antalya da Baküs sahne de oyunculuk yapmaktayım. Şu anda yer...

Yeşim Aksoy photo

Yeşim Aksoy

22.11.2019

Diksiyon Dersi · Kepez, Antalya

Replik Diksiyon Merkezi nde (Akın Önen den) diksiyon eğitimi, SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) nde oyunculuk, tiyatro tarihi, diksiyon ve yazarlık eğitimi aldım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kepez Diksiyon Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kepez Diksiyon Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Diksiyon Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Diksiyon Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Diksiyon Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Diksiyon Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Diksiyon Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Diksiyon Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Diksiyon Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Kepez Diksiyon Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Kepez Diksiyon Dersi fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl