Hizmet Ver
Online Matematik Özel Ders

3 Antalya Kepez Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kepez civarında 166 Online Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kepez Online Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Matematik Özel Ders için Kepez içinde toplam 166 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 84 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kepez içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 233 kişi Kepez Online Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kepez Antalya Online Matematik Özel Ders

Ömrüye Meriç photo

Ömrüye Meriç

17.10.2021

Online Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya

Matematik öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 3 yıldır ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere özel matematik dersleri veriyorum. Bilgi ve tecrübeme güveniyorum.

Muhammet Özen photo

Muhammet Özen

27.12.2020

Online Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya

Orta Doğu teknik üniversitesi matematik bölümü mezunu ve matematik bölümünü 3,5 senede bitirdim. Şuan özel bir kurumda ders veriyorum. Birçok öğrencim var her yaştan

Mehmetali Ankaralıoğlu photo

Mehmetali Ankaralıoğlu

08.07.2021

Online Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya

Pilot öğrenci olarak uçuş eğitimi alıyorum. Kocaeli Üniversitesi mezunuyum. 3 yıl uçak bakım mühendisi olarak çalıştım. LGS sınava hazırlık ve okula yardımcı olarak grup dersleri ve özel ders tecrübem, ayrıca sınav koçluğu tecrübem vardır. Yalnızca soru çözümü de yapılır.

Füsun Aydın photo

Füsun Aydın

09.05.2021

Online Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya

Merhaba meslek hayatının 20.yılında olan bir Matematik öğretmeniyim. Öğrenciye dersi sevdirmek odaklıyım.iyi ki öğretmenim diyorum. 4.sınıftan 8.sınıfa kadar özellikle de LGS ye yönelik özel ders talepleriniz için buradayım.

Gürkan Sarıca photo

Gürkan Sarıca

11.06.2021

Online Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya

Milli Eğitimde kadrolu 7 yıllık öğretmenim.Özellikle LGS matematikte alanımda uzman özel ders veriyorum.Tyt,Msu,Ales,Kpss sınavlarında da yardımcı oluyorum. Derslerimiz 45 dk sürmekte olup ilk dersimiz ücretsizdir.Öğrenci-Öğretmen uyumunu bu deneme dersinde sağlayınca derslere başlıyorum. Ayrıca...

Müzeyyen Sevindik photo

Müzeyyen Sevindik

14.03.2021

Online Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Matematik bölümü mezunuyum. Pedagojik eğitimimi Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi nde tamamladım. Almış olduğum öğrenci koçluğu eğitimim ile öğrenci arkadaşlarımıza daha profesyonel yardıma hazırım. Lgs zor olmayan sadece strateji geliştirilmesi gereken bir...

Filiz Erk photo

Filiz Erk

23.11.2021

Online Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya

Uzun yıllar Antalya merkezde özel dersanelerde çalışmış olup aynı zamanda öğrenci koçluğu hizmeti de vermekteyim.Dersi sevdirerek, sabırla anlatan güler yüzlü bir anlatım için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yağmur Ersoy photo

Yağmur Ersoy

26.04.2022

Online Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya

Tıp fakültesi öğrencisiyim. Özel ders ve temizlik hizmeti vererek sokaktaki canların tedavi masraflarını kazanıyorum. Dilerseniz daha önce ders verdiğim çocuklarımdan referans gösterebilirim.

Ayşegül Dikme photo

Ayşegül Dikme

03.03.2022

Online Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya

İlk ve ortaokul öğrencileri için özel ders veriyorum. Tüm dersleri verebilirim. (Almanca hariç). Ödev ablalığı, özel ders, soru çözümü saatleri için ulaşabilirsiniz. Doktora öğrencisiyim. Antalya Kepez Çankaya mahallesinde yaşıyorum birebir evimde ve online olarak ders veriyorum.

Ali Burak Göksal photo

Ali Burak Göksal

18.08.2021

Online Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya

Bir şirkette çalışıyorum aynı zamanda Üniversite’de Yüksek lisans yapıyorum, Matematik En sevdiğim dersti ve zamanında çoğu kişiye yardımcı oldum, Hem matematikte başarılı olmak hemde dersi eğlenceli hale getirmek için deneyebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kepez Online Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kepez Online Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Kepez Online Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Kepez Online Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl