Hizmet Ver
Bilgi İşlem Destek

4 Kocaeli Bilgi İşlem Destek Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 91 Bilgi İşlem Destek Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Kocaeli Bilgi İşlem Destek için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 91 Bilgi İşlem Destek Uzmanı, Kocaeli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kocaeli içinde yazılan 329 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 30 kişi Kocaeli Bilgi İşlem Destek için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kocaeli Bilgi İşlem Destek Uzmanı

Oğuzhan A. photo

Oğuzhan A.

16.01.2022

Bilgi İşlem Destek · İzmit, Kocaeli

Aktif olarak 2yıldır elektrik/elektronik teknikerliği yapıyorum.Kocaeli MYO Elektrik ve Kocaeli MYO Elektronik bölümlerini bitirdim.Bir kurumda tekniker olarak çalışmaktayım.Zayıf akım ve alçak gerilim alanında tecrübeliyim.Pc/notebook donanım,arıza tespit onarım değişim ve ekstra olarak ev...

Muhammed Zübeyir M. photo

Muhammed Zübeyir M.

09.09.2022

Bilgi İşlem Destek · Kartepe, Kocaeli

Yıllardır, yaptığım işi armut uygulaması aracılığı ile devam ettiriyorum. Güvenilir ve kaliteli hizmet.

Yok photo

Yok

31.03.2020

Bilgi İşlem Destek · İzmit, Kocaeli

Merhaba benim adım Hüseyin, yaklaşık 13 yıldır bilgisayar tamiri ve kurumsal firmalara bilgi işlem desteği veriyorum. Bilgisayarlarınızın ekran, harddisk, ram gibi parçalarının değişimi, anakart ve ekran kartı gibi parçaların onarımını yapabilirim. Laptop çıhazlarının kırık parçalarının...

Yusuf Ö. photo

Yusuf Ö.

12.10.2019

Bilgi İşlem Destek · Başiskele, Kocaeli

2008 yılında faaliyete başlayan Turkish Dizayn Web Bilişim Hizmetleri Olarak Önceliğimiz Müşterilerimizin Memnun Kalması ve Devamlılığını Sağlamaktır. * Tüm Bilgisayar Bileşenleri tamiri , bakım onarımı ve tedarik aşamalarını yapmaktayım. * Aynı zamanda Web Sitesi kurulumu , SEO çalışması , vb....

Tuba D. photo

Tuba D.

19.09.2022

Bilgi İşlem Destek · Darıca, Kocaeli

Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi Ve Programlama bölümünden 2005 yılında mezun olduktan sonra ilk iş yerime girerek çalışma hayatına başladım. 17 yıldır aynı firmada Bilgi İşlem Sorumlusu olarak çalışmakta olup kariyerimde ve özel hayatımda araştırmalarım ile edindiğim bilgi ve...

Oğuz A. photo

Oğuz A.

28.01.2023

Bilgi İşlem Destek · İzmit, Kocaeli

Bilgisayar tablet güvenlik kamerası sistemleri deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuzla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız her model donanım yükseltme hızlandırma işlemleri yapilmaktatir

Burak S. photo

Burak S.

11.05.2022

Bilgi İşlem Destek · Başiskele, Kocaeli

2010'dan itibaren meslek edindiğim, yazılım, donanım ve ağ konularında tecrübe edindiğim ve severek yaptığım bir mesleği halen aktif olarak icra etmekteyim.

Emre C. photo

Emre C.

03.03.2023

Bilgi İşlem Destek · İzmit, Kocaeli

23 yıllık tecrübemle bilgisayar ve çevre birimlerinin tümü hakkında bilgi ve tecrübem var, Ayrıca server, nas ve firewall konularına hakimim. Güvenlik kamerası, alarm sistemi hem montaj hem de değişiklik veya ekleme konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Mehmet Emin A. photo

Mehmet Emin A.

03.01.2022

Bilgi İşlem Destek · Gebze, Kocaeli

İş İle Alakalı Özet bilgi Hastane bünyesinde çalıştığım sürece; Kıdemli Saha destek uzmanı ve Sistem Network uzmanı olarak çalıştım * V.I.P support * V.I.P kullanıcılarının telefon değişimi ve yedeklenmesi. * Son kullanıcıların ihtiyaçları ve gerekli cihazların alımı ve envanter takibi *...

Ahmet Z. photo

Ahmet Z.

25.07.2019

Bilgi İşlem Destek · Gölcük, Kocaeli

19 yıl boyunca bilişim sektöründe geniş bir yelpazede çalıştım. Eğitim ve çalışmaya açık,Takım çalışmasına yatkın, hızlı çözümler üretebilen,İletişim yeteneği güçlü ve pozitif yaklaşım tarzını benimsemiş biriyim.

Muhammed A. photo

Muhammed A.

20.11.2020

Bilgi İşlem Destek · Gebze, Kocaeli

Bilgisayar ve bilişim dünyasına ait işlemleri hem yerinde hemde gönderim olarak yapıyorum. işyerine veya evinize ofisinize özel hizmet verilir. kurulum format alt yapı çalışması gibi hizmetlerimden yararlanabilirsiniz. KOCAELİ VE İSTANBUL ANADOLU YAKASI hızlı hizmet alanlarımdır. istege göre akşam...

Oğuzhan Ö. photo

Oğuzhan Ö.

05.07.2021

Bilgi İşlem Destek · İzmit, Kocaeli

#webtasarim #hosting #domain #işletim sistemi kurulumu #driver kurulumu #thirtparty uygulamaların kurulumu #server kurulumu #ACtive directory #network #kablolama #switch ve #ap yapılandırılması #ip ve #cctv kamera kurulumu

Nemo Bilişim Nemo B. photo

Nemo Bilişim Nemo B.

31.01.2023

Bilgi İşlem Destek · İzmit, Kocaeli

Ev veya işyeri Bilgisayar ve çevre birimleri arıza ,bakım ve parça değişimi desteği verilmektedir. Network kurulum desteği ve sorunları konusunda çözüm hizmeti verilmektedir.

Probitek Bilişim Hizmetleri photo

Probitek Bilişim Hizmetleri

05.10.2021

Bilgi İşlem Destek · Gebze, Kocaeli

Firmamız, küçük ve orta ölçekli kuruluşların sürekli değişen Bilişim ihtiyaçlarını karşılayarak satışı ve desteğini yapmakta.

Vita Bilişim Eğitim Danışmanlık ve Spor Teknolojileri Sanayi Tic.Ltd.Şti photo

Vita Bilişim Eğitim Danışmanlık ve Spor Teknolojileri Sanayi Tic.Ltd.Şti

18.09.2022

Bilgi İşlem Destek · İzmit, Kocaeli

1992 den buyana Bilgi Teknolojileri Alanındaki Kurumsal Tecrübelerimizle yanınızdayız. Uluslararası ve ulusal birçok firma ile yapılan çözüm odaklı çalışmalar, Microsoft Partner yapılanmamız ile aradığınız çözümleri bulabiliriz.

Bilal K. photo

Bilal K.

28.06.2021

Bilgi İşlem Destek · Darıca, Kocaeli

Bilgisayarın ilk temel öğretiminden Bilgi İşlem Uzmanlığına kadar tüm aşamalar uzun ve etkili olarak öğretilicektir. Bilgisayar kullanımı hiç bu kadar keyli olmadığını öğreneceksiniz. Anlaşılmayan tek bir mesele bırakılmayacaktır.

Turan T. photo

Turan T.

04.09.2022

Bilgi İşlem Destek · Gebze, Kocaeli

Küçük ,Orta ve Büyük işletmelere Teknolojik danışmanlık , Network sistem Kurulumu , Siber Güvenlik , Server ve Altyapı Kurulumu , Bakım , onarım , Tamirat , yeni projelerin oluşturulması , mobil destek vb. hizmetlerin tecrübeli kadromuz tarafından değerli müşterilerimize sağlanması.

Andrey A. photo

Andrey A.

29.09.2021

Bilgi İşlem Destek · Darıca, Kocaeli

10 yıldır bilgisayar donanım ve tamiri ile uğraşıyorum. Bilgisayarınız ve ağınızdaki sistemsel sorunları çözerek gerekli güncellemeleri yapabilir ve parça değişimi sağlayabilirim. Pandemi şartlarına uygun hijyenlikte çalışıyorum.

Kdr A. photo

Kdr A.

13.02.2022

Bilgi İşlem Destek · Darıca, Kocaeli

İşletim Sistemleri: Windows XP, Win7,Win8,Pardus, Ubuntu Server: Server 2008, Server 2012 Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet Görsel Programlar: Dreamweaver, Fireworks, Flash Microsoft Visual Studio 2010, Microsoft Visual Studio 2012 Programlama Dilleri: html, c ,c#, c++ , Php , Aspx SQL...

Yasin A. photo

Yasin A.

17.02.2023

Bilgi İşlem Destek · Kartepe, Kocaeli

Yaklaşık 15 yıldır bilgi işlem ve kurumsal kaynak planlama(mikro) işleriyle uğraşmaktayım. Endüstri Mühendisiyim. Kaliteli, planlı ve efektif bir bilişim hizmeti için görüşebiliriz.

Faruk Ç. photo

Faruk Ç.

17.03.2022

Bilgi İşlem Destek · Başiskele, Kocaeli

Ağ Bağlantı Bilgisayar Teknik Servisi İnternet Bağlantı Kablolama Mobil Uygulamalar Network Güvenlik Sunucu Veri Kurtarma Veri Yedekleme Hizmetleri Web Sitesi Tasarımı Yazılım ve Uygulamalar

Cemal K. photo

Cemal K.

02.03.2023

Bilgi İşlem Destek · İzmit, Kocaeli

Bilgisayar bakım onarım ve cep telefonu yazılım destek konusunda yardımcı olabilirim.

Görkem H. photo

Görkem H.

11.08.2021

Bilgi İşlem Destek · İzmit, Kocaeli

Bilgi Teknolojileri Danışmanlığında 15 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Tahsin Yusuf D. photo

Tahsin Yusuf D.

28.11.2022

Bilgi İşlem Destek · İzmit, Kocaeli

Yüksek bilgisayar mühendisiyim. Remote çalıştığım için ek olarak bilgisayar kurulum ve destek işleri yapabilirim.

Erhan M. photo

Erhan M.

04.09.2020

Bilgi İşlem Destek · İzmit, Kocaeli

Özel bir firmada Sistem Destek elemanı olarak çalışmaktayım. Bilgisayara arızaları ve Bilgisayar donanım konularında, Kamera montajı ve devreye alma, Sistem destek konularında sizlere yardımcı olabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli Bilgi İşlem Destek Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kocaeli Bilgi İşlem Destek ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Bilgi İşlem Destek talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Bilgi İşlem Destek için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Bilgi İşlem Destek talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Bilgi İşlem Destek taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Bilgi İşlem Destek talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Bilgi İşlem Destek için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Bilgi İşlem Destek hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli Bilgi İşlem Destek fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli Bilgi İşlem Destek fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl