Hizmet Ver
Gitar Dersi

4 Kocaeli Gitar Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 78 Gitar Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kocaeli Gitar Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 78 Gitar Öğretmeni, Kocaeli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kocaeli içinde yazılan 81 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 531 kişi Kocaeli Gitar Dersi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kocaeli Gitar Öğretmeni

Recep T. photo

Recep T.

30.12.2020

Gitar Dersi · İzmit, Kocaeli

NKGSL Klasik Gitar, KOÜGSF Elektrik Gitar mezunuyum. Pedagojik Formasyon Sertifikasına sahibim. Erdem Sökmen, Cenk Erdoğan, Kerem Türkaydın, Barış Bölükbaşı gibi müzik adamlarından dersler aldım. Sonsuz Oda ve Bora Uslusoy Akademi gibi online eğitim platformlarından eğitimler aldım. Yaklaşık on...

Süha K. photo

Süha K.

14.07.2022

Gitar Dersi · Darıca, Kocaeli

15 seneyi aşkın müzik ile uğraşıyorum bunun yanında 5 senedir profesyonel olarak enstrümanistlik ve vokallik yapıyorum. Gitar dersleri vermek konusunda tecrübeliyim ve aktif olarak da gitar dersleri vermeye devam ediyorum.

Hasan Y. photo

Hasan Y.

26.06.2018

Gitar Dersi · İzmit, Kocaeli

Merhaba ben Hasan. 1998 Kadıköy doğumluyum. Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda Müzikoloji okuyorum

Özgür G. photo

Özgür G.

18.02.2021

Gitar Dersi · Gebze, Kocaeli

Detaylarla uğraşmak istemediğiniz, sadece istediğiniz şarkıları hızlı bir şekilde çalıp söyleyebileceğiniz bir kurs arıyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Samet K. photo

Samet K.

06.03.2019

Gitar Dersi · İzmit, Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi müzik bölümü şan bölümü mezunuyum ayrica 15 yillik pop gitar tecrübem var. Konservatuar yada Güzel sanatlar fakültesine öğrenci hazırlayabilirim.

Ufuk O. photo

Ufuk O.

14.12.2020

Gitar Dersi · Derince, Kocaeli

8 yıldır özel gitar eğitimi dersleri vermekteyim.İlkokul 3 sınıftan başlayacak şekilde bütün yaş aralıkları ile online ve yüz yüze ders yapmaktayım.7yıldır M.E.B. Bünyesinde müzik öğretmenliği yapıyorum.

Hasan A. photo

Hasan A.

04.07.2022

Gitar Dersi · Gölcük, Kocaeli

Gitar çalmaya 12 yaşında başlamış ve şu an 22 yaşında olan biri olarak keşke daha erken başlasaydım diyorum. Sizlere başlangıç - orta seviye için gitar dersleri verebilirim.

Erkin D. photo

Erkin D.

02.03.2020

Gitar Dersi · Çayırova, Kocaeli

9 yıllık müzik öğretmeniyim temel gitar eğitimi ve nota eğitimi ile birebir eğitim vermekteyim

Burak A. photo

Burak A.

18.11.2022

Gitar Dersi · Gebze, Kocaeli

Merhaba, 2010 yılından beri gitar çalmaktayım, 5 yıldır da bu konuda eğitimler veriyorum.Aktif olarak müzik yapıyorum ve kendi ev stüdyomda elektro gitar-akustik gitar ve müzik teorisi eğitimi veriyorum.Bunun yanında isteğe göre kayıt teknolojileri hakkında da eğitim veriyorum.Stüyomda en üst...

Umut A. photo

Umut A.

17.03.2023

Gitar Dersi · Gebze, Kocaeli

Merhabalar ben Umut.25 yaşındayım.10 yılı aşkın zamandır sahne,performans ve stüdyo gibi alanlarda tecrübe kazandım ve bu sektörde ilerliyorum.Eğer ki konservatuar,müzik öğretmenliği gibi hedefleriniz yoksa , hobi amaçlı kolay metotlarla gitar çalmayı öğrenmek istiyorsanız doğru...

Serkan K. photo

Serkan K.

17.01.2023

Gitar Dersi · İzmit, Kocaeli

Merhaba ,İzmit'te yaşıyorum. Aktif ve profesyonel olarak bu işi yapiyorum. online ya da yüzyüze klasik ve elektro gitar dersi almak isteyenlere iyi fiyatlarda , akşam 19:00/24:00 saatleri arası hariç her saatte yardımcı olabilirim.

Özkay Duhan G. photo

Özkay Duhan G.

03.12.2022

Gitar Dersi · Gebze, Kocaeli

Ben Özkay Duhan Gök. Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. 15 senedir aktif olarak gitar çalıyorum ve canlı müzik yapıyorum. 3 senedir aktif olarak ders veriyorum. Referanslarım var. Referans bilgisi için iletişime geçebilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde de Ataşehir ve Maltepe...

Okan Ö. photo

Okan Ö.

11.08.2020

Gitar Dersi · Gebze, Kocaeli

Gitar dersi veriyorum,farklı kurumlar ve kamu alanlarında dersler verdim,caz,blues,rock türevleri üzerinden dersler veriyorum,içerik ve diğer konular öğrencinin isteği doğrultusunda şekilleniyor.Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzikoloji bölümünde okuyorum

Erdican H. photo

Erdican H.

26.08.2021

Gitar Dersi · Çayırova, Kocaeli

8 yıldır gitaristlik yapmaktayım. Profesyonel bir grupta da halen gitaristlik yapmaktayım. Aynı zamanda 3 yıldır eğitmenlik yapmaktayım. Başlangıç ve orta seviyeler için ders almak isteyen arkadaşlara ders vermekteyim. Dersler öğrencinin belirlediği gün ve almak istedi saatler doğrultusunda...

Mehmet Ş. photo

Mehmet Ş.

01.06.2018

Gitar Dersi · Çayırova, Kocaeli

Merhabalar, İsmim Mehmet Şahinoz, Sabancı Üniversitesi Ekonomi bölümünden 2017 yılında mezun oldum, şu anda Mes Makina firmasında çalışıyorum ve Gebze Teknik Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Dokuz senedir aktif olarak gitar ve müzikle uğraşıyorum....

Fatih Ş. photo

Fatih Ş.

21.11.2022

Gitar Dersi · Çayırova, Kocaeli

10 derste nota 2. 10 derste ritim ve arpeji çözerek temel eğitimi almanızı sağlayan nadir klasik gitar kursudur. Devamında istenirse, Klasik müzik repertuarı ile, Rodriguez arenas 1 2 3 dersleri verilir.

Deniz K. photo

Deniz K.

12.01.2023

Gitar Dersi · Gebze, Kocaeli

İstanbul Avni Akyol güzel sanatlar lisesinden mezun oldum. Kocaeli üniversitesi güzel sanatlar fakültesinden mezunum. Senelerdir bire bir ve grup dersleri veriyorum.

Halil Umut K. photo

Halil Umut K.

16.01.2023

Gitar Dersi · Gebze, Kocaeli

Akdeniz Üniversitesi müzik bölümü mezunuyum. 4 yıl boyunca klasik gitar, elektro gitar, akustik gitar ve müzik teori dersleri verdim. Çocuklar ile iletişimim kuvvetlidir. Öğretici ve eğlendirici bir şekilde derslerimi işliyorum. Bu kursta neler öğreneceksin? •Gitar eserlerini çalabilmek için bol...

Burak T. photo

Burak T.

30.01.2017

Gitar Dersi · İzmit, Kocaeli

Uzun yıllardır gelen sahne ve tecrübe birikimini, İstekli ve azimli arkadaşlara aktarmak için İstanbul-Esenlerde özel derslere başlamış bulunmaktayım.

Kadir C. photo

Kadir C.

03.12.2017

Gitar Dersi · İzmit, Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi nde öğrenciyim. Ek gelir sağlamak amacı ile özel ders veriyorum. Müzik ve gitar alanında 10 yıla yakın tecrübem var. Ayrıca Kocaeli Üniversitesi müzik grubunda gitaristim. Beni tercih etmeniz halinde en kısa sürede sizlerde dilediğiniz parçaları çalabilir hale gelebilirsiniz.

Eren P. photo

Eren P.

24.02.2019

Gitar Dersi · İzmit, Kocaeli

2009 senesinde başlayan müzik hayatım boyunca bir çok sahne ve eğitmenlik deneyimim olmuştur. Bunlardan en özel olanları ise özel çocuklarla ve yetişkinlerle engelleri; engelsiz bir şekilde aşıp diledikleri seviyeye gelmeleri. Bir çok kuruluşta, huzur evlerinde, lösev vakıflarında vb. yerlerin...

Oğuzhan B. photo

Oğuzhan B.

02.02.2021

Gitar Dersi · İzmit, Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü öğrencisiyim. 'dan itibaren gitar eğitimi vermekteyim. Detayları öğrenmek için WhatsApp'tan yazabilirsiniz. TELEFON:

Hasan Y. photo

Hasan Y.

29.06.2018

Gitar Dersi · İzmit, Kocaeli

Merhaba. Ben Hasan.20 yaşındayım. Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuvarı nda Müzikoloji okuyorum.

Muammer T. photo

Muammer T.

17.05.2018

Gitar Dersi · İzmit, Kocaeli

İzmit’te çeşitli mekanlarda sahne alıyorum. Popüler müzik üstüne gitar dersi veriyorum

Kaan T. photo

Kaan T.

24.04.2018

Gitar Dersi · İzmit, Kocaeli

6 yıllık tecrübem ve alanımda iyi olduğum şeyleri öğretme konusunda yetenekli olduğum için ders vermeye karar verdim.Beni tercih ederseniz mutlu olurum :)

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli Gitar Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kocaeli Gitar Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Gitar Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Gitar Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Gitar Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Gitar Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gitar Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Gitar Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Gitar Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli Gitar Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli Gitar Dersi fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 800 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl