Hizmet Ver
Keman Dersi

4 Kocaeli Keman Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 128 Keman Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kocaeli Keman Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 128 Keman Öğretmeni, Kocaeli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kocaeli içinde yazılan 195 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 461 kişi Kocaeli Keman Dersi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kocaeli Keman Öğretmeni

Melike A. photo

Melike A.

23.09.2022

Keman Dersi · İzmit, Kocaeli

Öğrencileri ile iletişimi çok güçlü, enstrüman çalmayı ve birlikte müzik seslendirmeyi çok seven, çok yetenekli, eğlenceli ve sevgi dolu güzeller güzeli bir müzik öğretmeniyim. İletişim için=

Sema T. photo

Sema T.

02.10.2022

Keman Dersi · İzmit, Kocaeli

Kocaeli Üniversitesinde Müzik bölümü öğrencisiyim alanım keman. Doğru eğitime önem veren bir insanım amacım gerçekten faydalı olmak. Derslerimde zamana değil dersin gidişatına önem veririm işimi önemseyerek ve layığıyla yapmaya çalışıyorum.

Ebrar Sena D. photo

Ebrar Sena D.

30.07.2020

Keman Dersi · İzmit, Kocaeli

Aydın doğan güzel sanatlar lisesi müzik bölümü mezunuyum. Kocaeli Üniversitesi güzel sanatlar fakültesi müzik bölümünde eğitimime devam ediyorum.

Furkan K. photo

Furkan K.

12.11.2020

Keman Dersi · Derince, Kocaeli

Profesyonel Türk Müziği Keman icracısıyım. Ege Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunuyum. Sakarya Üniversitesinde Yüksek Lisans Eğitimine devam ediyorum.

Ezgi Gizem E. photo

Ezgi Gizem E.

09.10.2020

Keman Dersi · Kartepe, Kocaeli

Gazi üniversitesi eğitim fakültesi müzik öğretmenliği Keman ana bilim dalı mezunuyum.Özel bir okulda müzik öğretmeni olarak çalışıyorum.

Barış G. photo

Barış G.

17.08.2020

Keman Dersi · Başiskele, Kocaeli

Başlangıç için özel ders verebilirim profesyonel değilim, öğrenciyim. 7 yıldır çalıyorum. Hafta sonları ne zaman isterseniz, hafta içi de saat 20.00'den sonra müsaitim.

Umut NAZIM A. photo

Umut NAZIM A.

30.05.2022

Keman Dersi · Karamürsel, Kocaeli

Kocaeli Güzel Sanatlar Fakültesi Performans Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Pek çok farklı Eğitmen ile çalıştım

Eda E. photo

Eda E.

20.07.2020

Keman Dersi · Derince, Kocaeli

Marmara üniversitesinde müzik öğretmenliği son sınıftayım 10 yıldır keman çalıyorum özel bir kursta öğretmenlik yapıyorum.

Banu A. photo

Banu A.

17.05.2022

Keman Dersi · Kartepe, Kocaeli

Başlangıç ve orta seviye öğrenciler için, batı ve Türk müziği profesyonel keman eğitmeni. 100 TL/Saat

Emre E. photo

Emre E.

25.11.2022

Keman Dersi · Gölcük, Kocaeli

Merhaba ben Emre yaklaşık 7 yıldır keman 4yıldır saksafon çalıyorum enstruman eğitimlerini çok sağlam öğretmenlerden öğrendim her şeyden çok müziği insanlara sevdirmeyi çalışıyorum çünkü benim için en öncelikli şey bu :)

Furkan B. photo

Furkan B.

21.10.2019

Keman Dersi · İzmit, Kocaeli

Keman eğitiminde ki en önemli unsurlardan birisi solfejdir. Bu yüzden hobi olarak düşünseniz de kulağınızın belli bir nota doygunluğuna ihtiyacı vardır. Öyle ki keman enstrümanı perdesiz bir enstrümandır ve bu yüzden notaları duyarak ve hissederek basmak çok önemlidir.Bu yüzden verdiğim eğitimde...

Ezgi D. photo

Ezgi D.

15.10.2018

Keman Dersi · İzmit, Kocaeli

Belediye Konservatuvarı keman bölümü mezunuyum. 7 yaşından beri keman çalıyorum. Çocuk grupla çalışabilirim.

Haktan İ. photo

Haktan İ.

18.10.2021

Keman Dersi · İzmit, Kocaeli

14 yıllık keman eğitimciliği tecrübemle sizlere hızlı,etkili ve kolay bir şekilde keman çalmayı öğretecek bir program hazırladım. Tanıtım videomu izlemek için iletişime geçiniz. Saygılarımla

Melisa Ş. photo

Melisa Ş.

14.10.2022

Keman Dersi · Darıca, Kocaeli

Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümü mezunuyum. Marmara Üniversitesi müzik öğretmenliği bölümünü ikincilikle bitirdim. Ders gün ve saatini müsaitlik durumuna göre kararlaştırıyorum. Dersi öğrenci evinde işliyorum. Müzik dinletileri yaparak, müziksel işitme, okuma ve yazma konusunda da...

Aleyna Ü. photo

Aleyna Ü.

09.12.2021

Keman Dersi · İzmit, Kocaeli

Kırıkkale Güzel Sanatlar Lisesi mezunu. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi 2.sınıf müzikoloji öğrencisiyim. Keman ve piyanoyu 5 senedir çalıyorum.

Betül Ç. photo

Betül Ç.

29.07.2021

Keman Dersi · İzmit, Kocaeli

Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı temel bilimler bölümü son sınıf öğrencisiyim. Başlangıç ve orta seviye keman eğitimi vermekteyim

Gizem A. photo

Gizem A.

25.02.2022

Keman Dersi · Darıca, Kocaeli

2014-2018 yıllarında İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Teknolojisi bölümünü bitirdim. Halk Eğitim Merkezi, Kent Konseyi, Gençlik Merkezi kurumlarında ve bireysel olarak özel dersler verdim. Klasik (Batı) Müziği , Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve Pop Müziği alanında keman...

Cihat Ç. photo

Cihat Ç.

01.10.2018

Keman Dersi · İzmit, Kocaeli

Derslerimiz bire bir haftada 1 gün 1 saat ayda toplamda 4 saattir. Verilen fiyat bunu kapsamaktadır. Bir enstrümanı kendinize arkadaş edinmek için hiçte geç kalmış değilsiniz

Diğdem T. photo

Diğdem T.

02.02.2021

Keman Dersi · Gebze, Kocaeli

Sakarya üniversitesi devlet konservatuvarı öğrencisiyim, 10 yıllık piyano ve keman deneyimimi paylaşmak için sevgili öğrencilerimi bekliyorum :)

Tenor Sanat Evim photo

Tenor Sanat Evim

25.11.2022

Keman Dersi · Darıca, Kocaeli

Tenor Sanat Evim 2018 yılından buyana uzman eğitim kadrosu ile müzik resim ve dans alanında Pendik Yenişehir de hizmet vermektedir.

Elif E. photo

Elif E.

03.11.2020

Keman Dersi · İzmit, Kocaeli

Kocaeli Güzel Sanatlar Fakültesinde okuyorum.Keman ve müzik dersi için ulaşabilirsiniz.

Eren Y. photo

Eren Y.

06.04.2021

Keman Dersi · Darıca, Kocaeli

Merhabalar, Keman ,en zor öğrenilen enstrümanlardan biridir.Bu güzel enstrümanı öğrenmeyi kolaylaştırmak ve eğlenceli hale getirmek için buradayım:)

Arif Ş. photo

Arif Ş.

22.09.2020

Keman Dersi · Darıca, Kocaeli

Yaklaşık 20 yıldır keman çalıyor 15 yıldır aktif olarak eğitmenlik yapmaktayım.Müzik öğretmeni olarak pedogojik formasyon kriterlerinde her yaş düzeyinde bir çok öğrencim oldu.Eglenerek eğitim prensibinde en kısa sürede kişiyi yada öğrenciyi sıkmadan müziği sevdirerek keman öğretmek benide mutlu...

Sezen D. photo

Sezen D.

11.03.2023

Keman Dersi · Darıca, Kocaeli

Merhaba 40 yaşında 2 çocuk sahibi 19 yıllık müzik öğretmeniyim. Liseyi güzel sanatlar lisesinde üniversitede ise müzik öğretmenliği okudum 2004 yılında mezun olduktan bugüne kadar özel okullarda müzik öğretmenliği keman branşında görev yaptım özel ders tecrübem mevcut teşekkürler.

Hülya K. photo

Hülya K.

28.08.2022

Keman Dersi · Darıca, Kocaeli

Yıllardır keman çalan ve ders verip yardımcı olmak isteyen üniversite öğrencisinden keman dersi. Dersleri ilk başta nota okumayla başlatırım. Hemen kemana geçirtmem. Çünkü en kilit nokta notaları tanıyıp okuyabilmektir. Bundan sonra tutuş ve parmak egzersizlerine çalıştırırım. Çünkü 2. Kilit nokta...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli Keman Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kocaeli Keman Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Keman Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Keman Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Keman Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Keman Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Keman Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Keman Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Keman Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli Keman Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli Keman Dersi fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 800 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl