Hizmet Ver
Kitap Seslendirme

4 Kocaeli Kitap Seslendirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 91 Kitap Seslendirme Sanatçısı hizmet vermeye hazır.

Kocaeli Kitap Seslendirme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 91 Kitap Seslendirme Sanatçısı, Kocaeli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kocaeli içinde yazılan 12 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 30 kişi Kocaeli Kitap Seslendirme için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kocaeli Kitap Seslendirme Sanatçısı

Barış Ö. photo

Barış Ö.

13.05.2023

Kitap Seslendirme · İzmit, Kocaeli

Profesyonel bir eğitim sürecim oldu.Bu sektörün önemli isimleriyle hem tanışma hemde birbirimize bu sürecin nasıl işleyeceği ile ilgili önemli donanımlar kazandım.Kendimi her geçen gün geliştirdim.Sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Fatih A. photo

Fatih A.

04.11.2022

Kitap Seslendirme · İzmit, Kocaeli

Türkçe veya İngilizce Farklı duygularda veya tek tonda seslendirme yapabilirim. Proje içeriğiniz, tanıtım metniniz veya seslendirme projenizin içeriği için iletişim kurabilirsiniz.

Ülker E. photo

Ülker E.

20.09.2022

Kitap Seslendirme · Darıca, Kocaeli

BÜGÜNE KADAR FARKLI ALANLARDA KİTAP VE PİYES SESLENDİRMELERİ YAPTIM. ÇOCUK KİTAPLARI, YETİŞKİN KİTAPLARI, KARİKATÜR, REKLAM, DUBLAJ GİBİ BİRÇOK ALANA İLGİLİ VE HAZIRIM. BU ALANDAKİ EN ÖNEMLİ YETENEĞİM : SES TONU ŞANSIM VE NET, TOK BİR SESLE ; TONLAMA VE VURGULAMALARI ÇOK İYİ YAPABİLMEK.

Ülkü D. photo

Ülkü D.

26.01.2023

Kitap Seslendirme · Gebze, Kocaeli

Bu işte yeniyim, deneyim sahibi olmasam da telaffuzuma güveniyorum şimdiden teşekkürler.

Burak O. photo

Burak O.

22.01.2021

Kitap Seslendirme · Derince, Kocaeli

Türkçe,İngilizce ve İtalyanca kitap, metin ve makalelerinizi prosfesyonel bir şekilde seslendirebilirim.

Yusufcan K. photo

Yusufcan K.

07.10.2022

Kitap Seslendirme · İzmit, Kocaeli

Henüz bir seslendirme eğitimi almadım ancak diksiyonum oldukça iyidir. sesimin rengi çok farklıdır hem erkek hem kadın sesi yapabilirim. kitap, çizgi film, dublaj, reklam seslendirebilirim.

Orhan G. photo

Orhan G.

21.08.2020

Kitap Seslendirme · Derince, Kocaeli

Merhaba, * Haber * Belgesel * Reklam * Tanıtım * Kitap * Şiir * Santral seslendirmesi * Mağaza içi anons * Sosyal medya reklamları Seslendirme metinlerini anlaşılır ve doğru bir şekilde gönderdiğiniz ve firmanız ya da reklamını yapacağınız ürünle ilgili doğru bilgi verdiğiniz takdirde; sizin için...

Yunus Emre Ö. photo

Yunus Emre Ö.

08.02.2021

Kitap Seslendirme · Gölcük, Kocaeli

Seslendirme işleriyle ilgiliyim. Bariton bir sesim var. Maddi kazançtan çok kendimi geliştirmek ve bu süreçte müşterilerime yardımcı olmak istiyorum.

Irem C. photo

Irem C.

27.06.2022

Kitap Seslendirme · Derince, Kocaeli

Verilen metnin içeriğine göre en uygun tarzda ve kalitede seslendirme yapabilirim. Eğer elinizde herhangi bir örnek varsa ondan yaralanabilir veya orijinal bir sunum çıkarabilirim. İşimi güvenilir ve zihninizdeki proje gibi en kısa sürede sizlere ulaştırmayı hedeflemekteyim.

Fırat Y. photo

Fırat Y.

08.08.2022

Kitap Seslendirme · Karamürsel, Kocaeli

İşimde yeniyim , size hizmet etmek isterim . Sesim kalın sesli olup güçlü bir yapıya sahiptir.

Mehmet Akif S. photo

Mehmet Akif S.

08.07.2022

Kitap Seslendirme · Gölcük, Kocaeli

Merhaba, ben Mehmet Akif. Sakarya üniversitesi Türkçe öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 6 yıldır seslendirmenlik işiyle uğraşıyorum. Alanık üzerinde akademik eğitim aldım. Ve yıllardır da bu alanda çalışmalar yürütmekteyim. Seslendirmenlik için uygun fiyata anlaşabiliriz

Ömer Faruk K. photo

Ömer Faruk K.

22.11.2021

Kitap Seslendirme · Gölcük, Kocaeli

Merhabalar, Federal Film Akademi'de Seslendirme ve Oyunculuk eğitimi aldım. Evden çalıştığımdan dolayı metne bağlı olarak gün içerisinde kaydınızı alabilirim. Metninizi dilediğiniz enerjide, ses tonunda ve duyguda alabilirim. Şimdiye dek çalıştığım projeler arasında: - Reklam - Tanıtım Filmi -...

Özlem Ş. photo

Özlem Ş.

09.10.2022

Kitap Seslendirme · İzmit, Kocaeli

Telaffuzum, vurgu,tonlamalarım diksiyonum kitap, metin seslendirme için uygundur.

Sertan F. photo

Sertan F.

26.03.2023

Kitap Seslendirme · İzmit, Kocaeli

Merhabalar ben 23 yaşında ,üniversite öğrencisiyim. Bir süredir seslendirme, okuma gibi aktivitelerde bulundum. İstediğiniz türde seslendirme (dublaj) ve okumalar için benimle çalışabilirsiniz, sizlere bu konuda yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Alperen Z. photo

Alperen Z.

19.01.2023

Kitap Seslendirme · Gölcük, Kocaeli

Derneklerin tiyatro oyunlarında amatör olarak bulundum. Call Of Duty adlı bilgisayar oyun serisinin 2. ve modern warfare 1. ve 2. oyunlarının ara sahne anlatım seslendirmenliğini hobi olarak tamamladım. Bir dönem yeni başlayan ve ilgimi çeken twitch kanallarının canlı yayın editörlü ve youtube...

Melek G. photo

Melek G.

11.08.2022

Kitap Seslendirme · Körfez, Kocaeli

Diksiyon ve ses tonu açısından kendime güveniyorum. Daha önce röportajlarda ve konferanslarda görev aldım. Çevremdekiler bu alanda yeterince iyi olduğumu düşünüyorlar.

Güldane B. photo

Güldane B.

17.05.2023

Kitap Seslendirme · Darıca, Kocaeli

Görme engelliler, diskleksi gibi rahatsızlığı olan biryerinlerinde sesli kitap okuma deneyimini en iyi şekilde sunmaktayım.

Samet Y. photo

Samet Y.

12.03.2021

Kitap Seslendirme · Darıca, Kocaeli

Merhaba, ben Samet. Enerjisi oldukça yüksek ve bu güzel enerjiyi işine yansıtabilen, zamanında ve kaliteli bir iş çıkartabilen birisiyim. Yaklaşık 1.5 senedir bant yayın kaydedip prodüksüyonunu yapmaya gayret ediyorum. Her türlü reklam, metin ve içeriğinizi seslendirmek için buradayım. Umarım...

Mücahit T. photo

Mücahit T.

11.06.2022

Kitap Seslendirme · Darıca, Kocaeli

Almanca , Arapça ve İngilizce seslendirmede kendime güveniyorum.Çok küçüklüğümden beri kendi kendime seslendirme yapıyorum.

Fatih Ç. photo

Fatih Ç.

04.09.2022

Kitap Seslendirme · Gebze, Kocaeli

Merhaba. Ben Fatih Çalım. İstanbul da ikamet etmekteyim ve Seslendirme/Sunuculuk ve Spor müsabakalarında Anonsörlük çalışmaları icra etmekteyim. Freelance olarak Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyim. Birlikte çalışma dileklerimle

Melike N. photo

Melike N.

18.02.2022

Kitap Seslendirme · Darıca, Kocaeli

Rusça , Türkmence , Özbekçe dillerine kitap , video , dublaj , film seslendirmesi yapıyorum

Musa Berkay A. photo

Musa Berkay A.

11.09.2022

Kitap Seslendirme · Darıca, Kocaeli

Selamlar. Adım Berkay. 19 yaşındayım. Seslendirme konusunda gayet başarılı olduğumu düşünüyorum. Bu işe 16 yaşımda merak sardım ve bu yaşıma kadar kendimi geliştirdim. Diksiyonum, ses yeteneğim gayet gelişti. Bu sektöre adımı yazdırmak istiyorum.

Didem Şehitoğlu Ç. photo

Didem Şehitoğlu Ç.

03.12.2022

Kitap Seslendirme · Darıca, Kocaeli

1999'dan bu yana profesyonel radyo programcısıyım. Halen Türkiye'nin en iyi ulusal radyolarından birinde program sunuyorum. Tv kanallarında program ve haber perforeleri, radyo ve Tv reklam seslendirmeleri, çocuklar için öykü ve masal seslendirmeleri, belgesel ve santral seslendirmeleri yapıyorum....

Sezer S. photo

Sezer S.

22.12.2021

Kitap Seslendirme · Gebze, Kocaeli

19 yaşında genç bir öğrenci olarak yaşıtlarımdan daha iyi bir sese sahip olduğumun farkındayım.Diksiyonum ve okuduğum şeyleri karşı tarafa geçirmekte zorlanmıyorum.Bunu bir iş haline getirip ileride büyük kanallarda ve daha güzel yerlerde kullanmak istiyorum.Bu hayalimde bana da ortak olursanız...

Eren B. photo

Eren B.

12.09.2022

Kitap Seslendirme · Gebze, Kocaeli

Ben Eren. 4. Sınıf Mühendislik Fakültesi öğrencisiyim. Lise biter bitmez Diksiyon ve Spikerlik eğitimi alırken sesimin seslendirmeye uygun olduğunu gördüm ve bu işi çok sevdim. Mikrofona konuşmak, mikrofona oynamak benim için çocuk oyuncağı gibi geldi.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli Kitap Seslendirme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kocaeli Kitap Seslendirme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Kitap Seslendirme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Kitap Seslendirme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Kitap Seslendirme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Kitap Seslendirme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Kitap Seslendirme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Kitap Seslendirme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Kitap Seslendirme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli Kitap Seslendirme fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli Kitap Seslendirme fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl