En İyi 10 Kocaeli Matematik Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 Kocaeli Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 779 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Meltem K.

Meltem K.

Matematik Özel Ders · Derince, Kocaeli
Merhabalar, ben meltem.Yildiz teknik üniversitesi matematik bölümünü dereceyle bitirmiş yuksek lisans mezunu 10 yıldir aktif olarak çalışan öğretmenim. Etüd merkezi deneyimim ve uzun yıllar özel ders deneyimim vardır. Her alanda ilköğretimden 12.sınıfa kadar Matematik ve Geometri dersleri vermekteyim.Ales, Dgs ve Aof sınavlarında da yardımcı olabilirim.Tarafima numaralı hattan ulaşabilirsiniz.
Bahadır B.

Bahadır B.

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
Özel bir eğitim kurumunda yöneticilik yapmaktayım ve ayrıca Matematik ve Geometri dersleri vermekteyim. Matematik-Geometri-Fizik derslerinde özel dersler vermekteyim. İki üniversite bitirmiş olup üçüncü üniversiteyi tamamlamak üzere eğitime devam etmekteyim. Matematik ve Endüstri muhendisliği mezunuyum. Aynı zamanda Hukuk Fakültesi eğitimini tamamlamaktayım
Mehmet A.

Mehmet A.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Mehmet ALP (Matematik Öğretmeni) ***2009da Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 10 yıllık özel okul / özel öğretim tecrübem bulunmaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Akıl-Zeka Oyunları ve yine aynı üniversitenin Öğrenci Koçluğu bölümlerini bitirdim. ***LGS-TEOG, YKS (TYT-AYT) Sınavlarına hazırlıkta ve 4.sınıftan 12.sınıfa kadar okul derslerine paralel birebir konu anlatımı, soru çözümleri, denemeler, ödev takibi yapıyorum. ***DGS-ALE
İlhan T.

İlhan T.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
14 yıllık tecrübeli öğretmenim. Alanımda ders kitabı ve yardımcı kaynaklar yazdım. Şuan herhangi bir kurumda çalışmayıp tüm enerjimi özel derslere veriyor ve verim alma garantisi ile çalışıyorum.
Enise H.

Enise H.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi nde mimarlık okudum. Şuan Gebze Teknik Üniversitesi nde yüksek lisans yapmaktayım. Çalışmadığım için okuluma destek olması için matematik özel dersi veriyorum.
Erdal E.

Erdal E.

Matematik Özel Ders · Derince, Kocaeli
16 yıllık tecrübem var.Marmara Üniversitesi mezunuyum.Boğaziçi ,Bilkent gibi üniversiteleri kazanan onlarca öğrencim var.Ek gelir olarak bu işi yapmıyorum tek işim özel ders öğretmenliğidir.Profesyonelliği hemen hissedeceksiniz.
Cemal A.

Cemal A.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Benim daha önce özel ders tecrübem vardı verim alamadım diyorsanız doğru profildesiniz.Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim.5 senedir özel ders veriyorum birçok şeyi kendim öğrendim kendi metodlarımla anlatıyorum.2014 LYS TÜRKİYE 5595. yim. Nice öğrencilerimi dershanenin tekdüzeliğinden, ilgisizliğinden kurtarıp, onların güzel bir çalışma temposuna kavuşmasına yardım ediyorum .Konuları daha kolay anlamaları için onlara özenle ,eksiklerine, ihtiyaçlarına,anlama yöntemlerine göre ders
Cengiz Y.

Cengiz Y.

Matematik Özel Ders · Körfez, Kocaeli
Marmara Üniversitesi AEF Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum . 14 yildir ozel ders veriyorum. Sınavlarda Matematik ve Geometri sorularını hizli ve dogru cevap verebilmenin eğlenceli bircok yolunu ögretebilirim. Ales skorum 96. YKS (TYT ve AYT) üniversite sınavlarına ve Liselere Geçiş Sınavına (LGS) hazırlanan öğrencilere birebir ders vermekteyim.Ayrıca DGS,ALES,KPSS,AÖF,YÖS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilere de yardımcı olmaktayım.Talep eden öğrenci ve velilere öğrenci koçluğu ve eğ
Nuran G.

Nuran G.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
İlköğretim ve lise öğrencisine matematik özel ders veriyorum. Öğrenci hassasiyetiyle derslerimi sürdürürüm. Celal Bayar Matematik Bölümü mezun uyum.
Nurcan D.

Nurcan D.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
6 yıldır profesyonel olarak matematik öğretmenliği yapıyorum ve özel ders veriyorum.Matematik dersi planlı ve sistemli çalışılarak başarılı olunabilecek bir derstir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin Aldanmaz
Matematik Özel Ders   18/07/2019

Abdullah Hoca oldukça tecrübeli öğrenciyle iletisimi çok iyi öğrencimize çok iyi bir diyalog kurdu kesinlikle tavsiye ederim

         
Esma Ekin Alkan
Matematik Özel Ders   15/05/2019

Ben 7.sinif ogrencisiyim kardeşim de 5.sinif. Daha önce 12.sinif kuzenimiz Burcu hocadan ders almıştı. Çok memnun kaldı ve bizde başladık. Notlarimiz kısa sürede yükseldi. Teşekkürler hocam. İyiki varsınız. Her sene sizinle birlikteyiz.

         
Arzu Erzen
Matematik Özel Ders   01/05/2019

Özlem Hocamızdan gerçekten çok çok memnun kaldık onunla tanıştığımız için kızlarım ve ben kendimizi şanslı sayıyoruz.

         
Yusuf Nabi
Matematik Özel Ders   07/04/2019

Telefon ile görüşünce verdiğiniz güven, ders esnasında gözlemlerken edindiğim izlenim, çocuğumun dersi anladığı için duyduğu sevinç. Teşekkürler Edip Hocam. Özel dersleriniz için kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada eğitim koçluğu hakkında pek bilgim olmadığı için pek önemsemiyordum, ancak Edip Hoca anlatınca ne denli önemli olduğunu anladım.

         
Şengül Yatmazer
Matematik Özel Ders   01/04/2019

Oğlum Recep Beyin ders anlatımından çok memnun kaldı. öğrencisine sadece bir eğitimci olarak değil, aynı zamanda ağabey gibi yaklaşması matematiği daha kolay bir ders haline getirdi. Kendisini eğitim koçu şeklinde düşünebilirsiniz. Kendisine emekleri için çok teşekkür ederiz.

         
Sedat Yetmez
Matematik Özel Ders   23/02/2019

Hasan hoca çok tecrübeli bir matematik hocası. Yılların getirmiş olduğu bir olgunluk var üstünde. Çok sistemli bir şekilde konu anlatıyor. Bazı konularda kendine has çözüm yöntemleri gösteriyor. İşlenen konu ile ilgili güzel dokümanlar verip planlı bir şekilde konunun tamamen anlaşılmasını sağlıyor. Sonuna kadar ilgili ve samimi bir tutum içerisinde matematiğinizin gelişmesini sağlıyor.

         
Tarık AKDEMİR
Matematik Özel Ders   19/02/2019

Cenk hocanın konu anlatımından çok memnun kaldım. Soruların farklı çözüm yollarını da anlatması soru çözmemi kolaylaştırdı. Herşey için teşekkür ederim.

         
Yeşim Kocatürk
Matematik Özel Ders   12/02/2019

Temelim yok denilecek kadar azdı ayrıca dikkatsizlik ve derse odaklanmamda ciddi derecede sıkıntı vardı hocamız sayesinde bu sıkıntılarımı yendim ve netlerimde artış oldu. Disiplinli anlayışlı ve sabırlı bir hocadır kendisi. Matematik dersini hiç sevmiyordum ama artık matematikten çok keyif almaya başladım. Bana sağladığı katkılardan dolayı Şuayip Hocam a çok teşekkür ediyorum ve matematikten ders almak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz