En İyi 10 Kocaeli Matematik Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 Kocaeli Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 917 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fatih Güneş

Fatih Güneş

Matematik Özel Ders · Körfez, Kocaeli
Matematik ve Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Matematik, Geometri talep olması halinde yazılım ve programlama dersleri verebilirim. Üniversite eğitimimi yurtdışında tamamlamam sebebiyle Almanca veya İngilizce derslerinde de yardımcı olabilirim. Özel sektör ve eğitim kurumlarında 3 senelik ders anlatma tecrübem bulunmaktadır. Halen aktif olarak yarı zamanlı öğreitm görevlisi olarak çalışıyorum. Bölge olarak Kocaeli - Körfez, Derince veya İzmit ilçelerinden gelebilecek talepler tercihimdir.
Ümit  B.

Ümit B.

Matematik Özel Ders · Körfez, Kocaeli
Matematik bölümünü 2013 yılında tamamladım profesyonel olarak 5 yıldır hizmet vermekteyim öğrencilerimle Matematik ilmini ilmek ilmek işleyerek pratik cozumler yardımıyla matematik öğretmeye değil sevdirmeyi amaçlıyorum.
İlhan T.

İlhan T.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
14 yıllık tecrübeli öğretmenim. Alanımda ders kitabı ve yardımcı kaynaklar yazdım. Şuan herhangi bir kurumda çalışmayıp tüm enerjimi özel derslere veriyor ve verim alma garantisi ile çalışıyorum.
Mehmet A.

Mehmet A.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Mehmet ALP (Matematik Öğretmeni) ***2009da Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 10 yıllık özel okul / özel öğretim tecrübem bulunmaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Akıl-Zeka Oyunları ve yine aynı üniversitenin Öğrenci Koçluğu bölümlerini bitirdim. ***LGS-TEOG, YKS (TYT-AYT) Sınavlarına hazırlıkta ve 4.sınıftan 12.sınıfa kadar okul derslerine paralel birebir konu anlatımı, soru çözümleri, denemeler, ödev takibi yapıyorum. ***DGS-ALE
Fatih Kürşad M.

Fatih Kürşad M.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Kocaeli üniversitesinde inşaat mühendisliği okumaktayim.Matematik alaninda lise bilgilerine ek üniversitede de eğitim aldım.Öğrencimle beraber dersleri bir öğretmenden ziyade bu yoldan daha önce geçmiş bir abisi gibi ,beraber başarabileceğimize inanıyorum.
Bahadır B.

Bahadır B.

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
Özel bir eğitim kurumunda yöneticilik yapmaktayım ve ayrıca Matematik ve Geometri dersleri vermekteyim. Matematik-Geometri-Fizik derslerinde özel dersler vermekteyim. İki üniversite bitirmiş olup üçüncü üniversiteyi tamamlamak üzere eğitime devam etmekteyim. Matematik ve Endüstri muhendisliği mezunuyum. Aynı zamanda Hukuk Fakültesi eğitimini tamamlamaktayım
Cengiz Y.

Cengiz Y.

Matematik Özel Ders · Körfez, Kocaeli
Marmara Üniversitesi AEF Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum . 14 yildir ozel ders veriyorum. Sınavlarda Matematik ve Geometri sorularını hizli ve dogru cevap verebilmenin eğlenceli bircok yolunu ögretebilirim. Ales skorum 96. YKS (TYT ve AYT) üniversite sınavlarına ve Liselere Geçiş Sınavına (LGS) hazırlanan öğrencilere birebir ders vermekteyim.Ayrıca DGS,ALES,KPSS,AÖF,YÖS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilere de yardımcı olmaktayım.Talep eden öğrenci ve velilere öğrenci koçluğu ve eğ
Erdal  H.

Erdal H.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Alanında uzman tecrübeli öğretmenden matematik dersleri alın başarı odaklı çalışmaları en verimli şekilde yapılacağından emin olun.
Mustafa C.

Mustafa C.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
-DOKTORALI MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN ÖZEL DERS - 13 YILLIK DENEYİME SAHİP, KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ SEVEN, DEVLET OKULUNDA DİNAMİK ve AKTİF OLARAK ÖĞRETMENLİK YAPAN BİRİSİYİM.İŞİMİ TAKİP ETMEYİ SEVERİM. ÖĞRENCİ VELİLERİNDEN İSTEĞİM, LÜTFEN ÖĞRETMENLERİNİZİ UZMAN KİŞİLERDEN SEÇİN. DİPLOMASINA BAKIN.FARKLI FAKÜLTELER BİTİRMİŞ İNSANLARIN ya da ÖĞRENCİLERİN DERS İLANLARINI GÖRÜYORUZ. MATEMATİK EĞİTİMİ BU KADAR BASİT DEĞİL.
Abdullah A.

Abdullah A.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ilköğretim Matematik Öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim 2 yıldır aktif olarak ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde özel ders veriyorum. Elimde geniş test arşivi ve bu arşive karşılık haftalık soru çizelgeleriyle öğrencinin gelişimini gözlemliyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Çağlar K
Matematik Özel Ders   06/10/2019

Nergis Hanım gerçekten işini profesyonelce yapıyor kızım daha önce bir çok öğretmenden ders aldı. Ama ilk kez onu bu kadar mutlu görüyorum işini sevdirerek yapıyor. Kızımın başarısı yükseldi sayeniz de. Herşey için teşekürler.

         
Nuray Yörü
Matematik Özel Ders   30/09/2019

Mesleki anlamda donanımlı, öğrenci ile iletişimi sorunsuz, aileye güven veren pozitif bir hoca Nihal hanım. Kendisine gülen yüzü ve enerjisi için teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

         
Cihangir Ceylan
Matematik Özel Ders   03/09/2019

İrfan hocamız ile derslerimiz çok iyi geçiyor. Özellikle yeni nesil denilen LGS matematik sorularını çok güzel ve farklı yöntemler ile anlatıyor. Öğretmenimiz her zaman hazırlıklı ve özenli olarak derslerini işliyor.

         
Hatice Kirpitci
Matematik Özel Ders   23/07/2019

Kızım 8. Sınıfa gecti. Hakan beyle 40 dk lık anlamadığı bir matematik konusunda deneme dersi yaptık. Kızım dersten cok memnun kaldı. Konuyu rahat bir sekilde anladığını soyluyor. Hakan beyin yaklaşımı gercekten cok iyi. Konuyu farklı bir sekilde anlatarak kızıma matematiği sevdirdi. Kendi alanında uzman oldugunu soyleyebilirim.

         
Fatma Yeşiler
Matematik Özel Ders   12/06/2019

Birkaç tane öğretmen arayışımızdan sonra Adem Bey le tanıştık. Kızım ve oğlum için kendisinden ders almaya başladık. Çocukların dilinden anlayan onlarla arkadaş gibi ders işleyen bir ögretmendir. Hiç bir soruyu takılmadan soruları adeta gözü kapalı yapan başarılı bir Ögretmendir. Biz çok teşekkür ediyoruz kendisine herkese tavsiye ediyorum lisedede devam etmek ümüdiyle hoşcakalın.

         
Tarık Sökün
Matematik Özel Ders   17/05/2019

Kızım için matematik 8.sınıf için alıyoruz. Fethi öğretmenimiz çok başarılı. Kızımın matematik seviyesi ciddi oranda gelişme kaydetti.

         
Esma Ekin Alkan
Matematik Özel Ders   15/05/2019

Ben 7.sinif ogrencisiyim kardeşim de 5.sinif. Daha önce 12.sinif kuzenimiz Burcu hocadan ders almıştı. Çok memnun kaldı ve bizde başladık. Notlarimiz kısa sürede yükseldi. Teşekkürler hocam. İyiki varsınız. Her sene sizinle birlikteyiz.

         
Olcay Demircan
Matematik Özel Ders   13/05/2019

Disiplinli, ilgili bir yaklaşım gördük. Dersi anlattıktan sonra, ödevlerini veriyor ve sonraki derste de kontrollerini yapıyor. Oğlum gayet memnun. Kendine güven duymaya başladı. Seviyesinin ilerleyeceğine inanıyorum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz