En İyi 10 Kocaeli Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 476 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Kaptan Hocam

Kaptan Hocam

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Kaptan Hocam bire bir özel ders alanında kendini geliştirmiş emsalleri arasında temayüz etmiş olan tecrübeli ve ders verdikleri öğrencilerin başarıları ile kendini kanıtlamış öğretmenlerin oluşturduğu özel ders ekibidir. LGS, TYT, AYT, KPSS, DGS, okul derslerine takviye" olarak birebir özel ders alanında profesyonel olarak öğrencileri en iyi şekilde sınavlara ve derslerine hazırlayan öğretmen ekibimiz bir çok başarılara imza atmıştır ve 2019 yılından itibaren ekip olarak başarılara imza atmaya
Abdullah  Hoca

Abdullah Hoca

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
2008 ankara matematik mezunuyum. 12 yıldır kolej-kurs ve özel ders te görevimi icra ediyorum. şu anda hem ilköğretim hem lise matematik-gelometri derslerine giriyorum.
Ersin Bez

Ersin Bez

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
9 yıllık öğretmenim.Doğru iletişimle öğrencilerimize her bilginin verilebileceğini düşünüyorum.Her seviyede ki öğrenciye yardımcı olabilirim.
Ali Ulu

Ali Ulu

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. İlkokul 1.sınıftan 12.sınıfa kadar tüm yaş grubu öğrencilerine matematik ve fizik (ilkokul-ortaokul seviyesinde ise fen bilgisi) özel dersleri vermekteyim. Proje, ödev vs. yardımı yapabilirim. İsteğe göre online, öğrencinin evinde ya da kendi evimde ders veriyorum.
Zeynep  Ongur

Zeynep Ongur

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümüde okuyorum. İlkokula giden öğrencilerin ödevlerine takviye derslerine yardımcı ve uzun vadeli plan program hazırlama işle yapabilirim. Aynı zamanda belirlenen dersten özel ders de verebilirim. Tamamiyle öğrencinin o seneki derslerini iyi seviyelere çıkaracak çalışmalar yapmayı amaçlamaktayım.
Aynur Ceylan

Aynur Ceylan

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Matematik öğretmeniyim ,her düzeyde öğrenciye özel ders veriyorum, beceri temelli soruların çözüm yöntemleri üzerinde duruyorum.
Tuba  Taş

Tuba Taş

Matematik Özel Ders · Kartepe, Kocaeli
Matematiği kolaylaştırıcı adımlarla , zeka oyunu tadında öğrencilere sevdirme yöntemiyle hareket ediyorum.
Nurşah Karakaş

Nurşah Karakaş

Matematik Özel Ders · Derince, Kocaeli
Ankara genelinde matematik,fizik ve fen bilgisi özel dersleri veriyorum. Odtü fizik bölümü öğrencisiyim deneyimliyim 4yildir ozel ders veriyorum
Erdal E.

Erdal E.

Matematik Özel Ders · Derince, Kocaeli
20 yıllık tecrübem var.Marmara Üniversitesi mezunuyum.Boğaziçi ,Bilkent gibi üniversiteleri kazanan onlarca öğrencim var.Ek gelir olarak bu işi yapmıyorum tek işim özel ders öğretmenliğidir.Profesyonelliği hemen hissedeceksiniz.
Büşra Bulut

Büşra Bulut

Matematik Özel Ders · Başiskele, Kocaeli
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak öğretmenlik yapmış bulunmaktayım. Gerek Fen Bilimleri gerekse Matematik branşlarında yıllardır özel ders vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahmet K.
Matematik Özel Ders   12/04/2021

İlk dersimiz çok verimliydi ve ücretsizdi Oğlum ilk defa bir öğretmenle iyi anlaştı Çocukların dilinden konuşabilen öğrenci hocamıza çok teşekkür ederiz.

         
Zeynep K.
Matematik Özel Ders   05/04/2021

ders içindeki iletişimi o kadar mükemmeldi ki zamanın nasıl geçtiğini asla anlamadım. online dersi sayenizde sevdim hocam, teşekkürler ❤

         
Rumeysa B.
Matematik Özel Ders   05/04/2021

Hasan Hoca'nın verdiği dersler niteliğinde kaydettiğim ilerlemeden çok memnun kaldım. Hasan Hoca hem bir abi olarak hem de bir hoca olarak çok iyi ve mütevazı birisi. Yaptığı çalışmaları ve planlamaları ayrıca tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum. 5 yıldızla beraber özel ders almak isteyen herkese Hasan Hocayı tavsiye ediyorum :)

         
Seda B.
Matematik Özel Ders   24/03/2021

Gayet duru ve anlaşılır bir anlatımı vardı hocamızın ,ilk dersten çok memnun kaldık,oğlum 7. Sınıf öğrencisi,umarım uzun soluklu çalışırız Büşra Hocamla.

         
Özlem M.
Matematik Özel Ders   16/03/2021

Bugün ilk dersimizdi . Matematikten nefret eden kızımla kurduğu içten diyolog sayesinde ders bitimindeki sevinci görülmeye değerdi...😊 Bizim yolumuz daha çok uzun ama yine de ilk deneyimimizi paylaşmak istedim...

         
Murat A.
Matematik Özel Ders   22/02/2021

Hocama teşekkür ediyorum. Beyefendi duruşuyla, matematik bilgisi ve bilgiyi karşı tara iletmzs hususunda gerçekten çok iyi.

         
Ebru S.
Matematik Özel Ders   16/02/2021

Matematik dersini kolaylaştırıp sevdiren Matematikten tüm tarz soruları çözdüren hoca için tek adres diyorum.İlk dersten bile kalitesini ortaya koyan hocamıza emekleri için müteşekkiriz.

         
Derya N.
Matematik Özel Ders   14/02/2021

Edip Bey,öğrenciye hem kendini hem dersleri sevdiren ilgili bir öğretmen. Değerli öğretmenimizi tanıdığımız için çok memnunuz.Birlikte çalışmaya devam etmek ister,emekleri için teşekkür ederiz.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz