En İyi 10 Kocaeli Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 463 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Abdullah  Hoca

Abdullah Hoca

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
2008 ankara matematik mezunuyum. 12 yıldır kolej-kurs ve özel ders te görevimi icra ediyorum. şu anda hem ilköğretim hem lise matematik-gelometri derslerine giriyorum.
Kemal Yanmaz

Kemal Yanmaz

Matematik Özel Ders · Derince, Kocaeli
Matematik bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Pedagojik Formasyon Sertifikasına sahibim. Ortaokul-Lise ve Üniversite giriş sınavları konularında öğretim yapıyorum.
Aynur Ceylan

Aynur Ceylan

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Matematik öğretmeniyim ,her düzeyde öğrenciye özel ders veriyorum, beceri temelli soruların çözüm yöntemleri üzerinde duruyorum.
Ersin Bez

Ersin Bez

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
8 yıllık öğretmenim.Öğrenciye sevgiyle doğru iletişimle her bilginin verilebilceğini düşünüyorum.Mesleğimi severek yapıyorum.Her seviyede ki öğrenciye yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
-DOKTORALI MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN ÖZEL DERS - 13 YILLIK DENEYİME SAHİP, KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ SEVEN, DEVLET OKULUNDA DİNAMİK ve AKTİF OLARAK ÖĞRETMENLİK YAPAN BİRİSİYİM.İŞİMİ TAKİP ETMEYİ SEVERİM. ÖĞRENCİ VELİLERİNDEN İSTEĞİM, LÜTFEN ÖĞRETMENLERİNİZİ UZMAN KİŞİLERDEN SEÇİN. DİPLOMASINA BAKIN.FARKLI FAKÜLTELER BİTİRMİŞ İNSANLARIN ya da ÖĞRENCİLERİN DERS İLANLARINI GÖRÜYORUZ. MATEMATİK EĞİTİMİ BU KADAR BASİT DEĞİL.
Tuba  Taş

Tuba Taş

Matematik Özel Ders · Kartepe, Kocaeli
Matematiği kolaylaştırıcı adımlarla , zeka oyunu tadında öğrencilere sevdirme yöntemiyle hareket ediyorum.
Mustafa Zer

Mustafa Zer

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
* 13 yıllık tecrübe ile 5.6.7. Ve 8. sınıflar ,LGS hazırlık * Matematik özel ders * Eğitim Koçluğu tecrübesi * Pedagojik Eğitime sahip * Sınava hazırlık (motivasyon, ödevlendirme ve takip) * Okula yardımcı, * Öğrenci seviyesine göre ders işleme **Dersler yüzyüze veya online olarak yapilır
İhsan KONYALI

İhsan KONYALI

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Ortaöğretimimi Şehit Özcan Kan Fen Lisesi, Lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü'nde tamamlamış olup, 6 yıldır matematik özel dersi vermekteyim. LGS - YGS - LYS - KPSS - ALES - DGS ve diğer sınavlara hazırlık için her düzeyde matematik dersi veriyorum. Öğrenci seviyesi ve eksiklerin tespiti ile düzeye uygun kaynak kullanımı, süreç planlama ve ders takibi ile maksimum başarı hedefliyorum.
Özer Ongün

Özer Ongün

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
1997 yılından itibaren öğrencilerimi üniversite ,kpss sınavlarına hazırlama , ilkokul, ortaokul ve lise sınavların hazırlama, özellikle 12 ve 8 sınıfta acil seviye yükseltmek isteyen öğrencilere kişiye özel dersler vermekteyim. İşin profesyonelleri ile çalıştığınızda birçok işin ne kadar kolay yürüdüğünü göreceksiniz. Haydi zaman lehinize işliyor.
İlayda Kıran

İlayda Kıran

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
Sayısal mezunuyum.İnşaat mühendisiyim .ortaokul-lise içeriği sayısal branş ağırlıklı özel dersi veriyorum wp üzerinden ödev olarakta birebir takip ile yardımcı oluyorum Saatlik ücret veya haftalık sistemle konu başıda olabilir kişiye göre çalışma düzenine bağlı ücret belirliyorum. Bilgi için arayabilirsiniz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mevlüt Ç.
Matematik Özel Ders   22/01/2021

Gerçekten çok samimi ve bilgili birisi :) kafanızda hiç sorun olmadan gönül rahatlığıyla anlaşabilirsiniz..

         
Haluk Ü.
Matematik Özel Ders   04/01/2021

Kesinlikle tavsiye ederim. Dersi işlerken önce kendisi anlatıyor sonra bize sorup yanlış yaptığımız noktayı farkedip oradaki hatamızı düzeliyor. Böylece ders daha verimli geçiyor. 👍

         
Adem A.
Matematik Özel Ders   18/12/2020

Normalde kimseye güvenmem bu konularda yorumlar sahte vs düşünürdüm ama ilk defa artık bu işi layıkıyla yapan birini gördüm.İcinizde en ufak bir kuşkunuz kalmasın kesinlikle en ufak ayrıntıya kadar istediğinizi verecek değerli hocamizdir.

         
Emel D.
Matematik Özel Ders   12/12/2020

Tyt sınavı için ders alıyorum ve gerçekten çok iyi gidiyoruz. Anlayamadığım her şeyi sorabiliyorum ve Ali hoca en ince ayrıntısına kadar anlatıyo. Sınav stresi her öğrencide olduğu gibi bende de oluyo ve Ali hoca her defasında beni motive ediyo. Eğer ihtiyacınız varsa güvenerek tercih edebilirsiniz.

         
Şener E.
Matematik Özel Ders   30/11/2020

Ahmet hoca hemen iletişime geçti, ilk önce deneme dersi yaptık, kızım çok memnun kaşdı. Yeni nesil soru ve cevaplara hakim, kibar, güvenilir. Fiyat da civara göre oldukça makul. Tavsiye ederim. Teşekkürler Hocam

         
Murat E.
Matematik Özel Ders   18/10/2020

Şule öğretmenden çok memnunuz özellikle kızımın memnuniyeti ve uyum sağlaması çok önemliydi ve hiç zorlanmadan uyum sağladı ve çok çabuk ilerlemeye başladı tabiki bu Şule hanımın işini çok iyi yapması ile alakalı kendisine çok teşekkür ediyoruz ve kesinlikle tavsiye ediyorum ...

         
Asiye A.
Matematik Özel Ders   07/10/2020

Ali hoca oldukça başarılı bir o kadar da ilgili bir hoca. Kendisiyle kısa bir süredir çalışıyorum ama bu kadar kısa sürede bile ilerleme var. aynı zamanda iletişim becerileri de oldukça iyi

         
Arzu O.
Matematik Özel Ders   10/09/2020

Kenan Hocamın gerek insanlığı gerek öğrencisine olan ilgisi katkısı çabası ile her şeyinden çok memnunuz. Ders anlatışı bilgisi tecrübesi dört dörtlük herkese tavsiye ediyoruz.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz