Hizmet Ver

4 Kocaeli Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 235 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Kocaeli Matematik Özel Ders Öğretmeni

Mehmet Ali Kaya photo

Mehmet Ali Kaya

05.07.2019

Matematik Özel Ders · Derince, Kocaeli

Matematik öğretmeniyim.İyi ve nitelikli bir lise kazanmak isteyen öğrencilere, LGS nin öğrencileri seçmede en fazla fark oluşturan dersinde yani matematikte yardımcı olmaktayım. Sizlerinde fikrini alarak planlı programlı bir şekilde liseye hazırlığımızı adım adım gerçekleştireceğiz. Ortaokul...

Ersin Bez photo

Ersin Bez

17.02.2017

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli

9 yıllık öğretmenim.Doğru iletişimle öğrencilerimize her bilginin verilebileceğini düşünüyorum.Her seviyede ki öğrenciye yardımcı olabilirim.

Bülent Yalçın photo

Bülent Yalçın

27.11.2016

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli

12 yıllık kolej tecrübem ve birçok sertifikam var.(akıl oyunları, mental aritmetik, matematik olimpiyat koçluğu, eğitim koçluğu).özellikle yeni sınav sistemi nitelikli okullar için çocuğunuzun iyi bir başarıya ulaşmasını istiyorsanız beraber çalışabiliriz

Nurşah Karakaş photo

Nurşah Karakaş

22.09.2019

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli

Ankara genelinde matematik,fizik ve fen bilgisi özel dersleri veriyorum. Odtü fizik bölümü öğrencisiyim deneyimliyim 4yildir ozel ders veriyorum

Abdullah Hoca photo

Abdullah Hoca

31.05.2019

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

2008 ankara matematik mezunuyum. 12 yıldır kolej-kurs ve özel ders te görevimi icra ediyorum. şu anda hem ilköğretim hem lise matematik-gelometri derslerine giriyorum.

Samet Kurban photo

Samet Kurban

12.06.2016

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Lisans eğitimimi Yıldız Teknik Üniversitesi'nde tamamladım. Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde 'Eğitim Yönetimi ve Denetimi' alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. 2019 KPSS'de Türkiye 125.liği elde ettim. 2013 yılından bu yana Matematik alanında özel ders veriyorum. Dersleri...

Kaptan Hocam photo

Kaptan Hocam

27.06.2020

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Kaptan Hocam bire bir özel ders alanında kendini geliştirmiş emsalleri arasında temayüz etmiş olan tecrübeli ve ders verdikleri öğrencilerin başarıları ile kendini kanıtlamış öğretmenlerin oluşturduğu özel ders ekibidir. LGS, TYT, AYT, KPSS, DGS, okul derslerine takviye" olarak birebir özel ders...

Mücahit Şener photo

Mücahit Şener

07.06.2021

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Alanında gerekli tecrübeye sahip, öğrencileriyle iletişimi yüksek, yeni nesil sınav sistemine ve sınav içeriğine hakim, kişisel olarak da ; yeni nesil soruları içeren ALES sınavında TÜRKİYE 944. oldum.

İhsan Konyalı photo

İhsan Konyalı

07.06.2019

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Ortaöğretimimi Şehit Özcan Kan Fen Lisesi, Lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü'nde tamamlamış olup, yıldır matematik dersi vermekteyim. TYT - AYT - KPSS - DGS ve diğer sınavlara hazırlık için her düzeyde matematik dersi veriyorum. Öğrenci seviyesi ve eksiklerin tespiti ile...

Atilla Tamer photo

Atilla Tamer

18.07.2021

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Merhabalar... Matematik bölümü mezunu olarak;Yaklaşık 5 yıla yakın bir suredir Üniversiteye hazırlıkta matematik ve geometri dersleri ,DGS ve ALES sınavlarina hazırlıkta yardımci olmaktayim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kocaeli Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kocaeli Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Kocaeli içinde toplam 235 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 388 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,071 kişi Kocaeli Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl