Hizmet Ver

4 Kocaeli Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 276 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Kocaeli Matematik Özel Ders Öğretmeni

Yasin Temiztürk photo

Yasin Temiztürk

08.02.2018

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

*Yaklaşık 15 yıldır MATEMATİK ve GEOMETRİ derslerinden özel ders veriyorum. *Ders anlatırken yalın ders anlatımından ziyade bütün duyu organlarına hitap ederek ders anlatma taraftarıyım bu yüzden ders anlatırken çeşitli materyaller kullanarak öğrencinin derse olan ilgisinin artmasını sağlıyorum,...

Bülent Yalçın photo

Bülent Yalçın

27.11.2016

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli

12 yıllık kolej tecrübem ve birçok sertifikam var.(akıl oyunları, mental aritmetik, matematik olimpiyat koçluğu, eğitim koçluğu).özellikle yeni sınav sistemi nitelikli okullar için çocuğunuzun iyi bir başarıya ulaşmasını istiyorsanız beraber çalışabiliriz

Şeyda Kahya photo

Şeyda Kahya

15.12.2020

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli

Matematikteki başarısızlıkların asıl nedeni temeldeki bilgilerin şu ana kadar iyi analiz edilmemiş olmasıdır. Öğrencilerin ön yargılarını silip baştan bir matematik bilgisi elde edilebilir bir durumken , neden çocukları matematikle silahsiz bir savaşa sokalım ki ?

Şerafettin Yılmaztürk photo

Şerafettin Yılmaztürk

23.09.2021

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Matematik branşında 4 yıldır özel ders vermekteyim. Sınava hazırlamış olduğum bir çok öğrencimden olumlu dönüşler aldım ve bu dönüşlerin devam etmesinden de mutluluk duyarım.

Ersin Bez photo

Ersin Bez

17.02.2017

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli

9 yıllık öğretmenim.Doğru iletişimle öğrencilerimize her bilginin verilebileceğini düşünüyorum.Her seviyede ki öğrenciye yardımcı olabilirim.

Feridun Vurucu photo

Feridun Vurucu

16.10.2021

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

GÜNÜMÜZDE ARTIK MATEMATİK TERCİH DEĞİL ZORUNLULUKTUR. Birçok öğrenciye önce Matematiği sevdirip sonrasında öğrettim. Amacım okul derslerine-ödevlerine takviye yaparak Online veya yüz yüze eğitimle öğrencinin Matematiğe karşı kendisini geliştirmek, netlerini arttırmak ve okul sınavlarında başarılı...

Mustafa Cengiz photo

Mustafa Cengiz

02.12.2018

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

-DOKTORALI MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN ÖZEL DERS - 13 YILLIK DENEYİME SAHİP, KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ SEVEN, DEVLET OKULUNDA DİNAMİK ve AKTİF OLARAK ÖĞRETMENLİK YAPAN BİRİSİYİM.İŞİMİ TAKİP ETMEYİ SEVERİM. ÖĞRENCİ VELİLERİNDEN İSTEĞİM, LÜTFEN ÖĞRETMENLERİNİZİ UZMAN KİŞİLERDEN SEÇİN. DİPLOMASINA BAKIN.FARKLI...

Murat Erciyas photo

Murat Erciyas

01.07.2017

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

1998 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. 23 yıllık matematik öğretmeniyim. Lgs Tyt Ayt Matematik ve Geometri derslerinde size yardımcı olabilirim. Yeni Nesil sorularında uzman biriyim

Mehmet Alp photo

Mehmet Alp

19.04.2020

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Mehmet ALP (Matematik Öğretmeni) ***2009da Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 13 yıllık özel okul / özel öğretim tecrübem bulunmaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Akıl-Zeka Oyunları ve yine aynı üniversitenin Öğrenci Koçluğu bölümlerini...

Abdullah Hoca photo

Abdullah Hoca

31.05.2019

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

2008 ankara matematik mezunuyum. 12 yıldır kolej-kurs ve özel ders te görevimi icra ediyorum. şu anda hem ilköğretim hem lise matematik-gelometri derslerine giriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kocaeli Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kocaeli Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Kocaeli içinde toplam 276 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 402 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,117 kişi Kocaeli Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl