Hizmet Ver

4 Kocaeli Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 139 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

Öğrenci Koçu

En İyi 10 Kocaeli Öğrenci Koçu

Rabia Vural Avcı photo

Rabia Vural Avcı

03.05.2019

Öğrenci Koçu · Gebze, Kocaeli

6 yildir Kocaeli Gebze'de bir kurumda rehber öğretmen olarak görev yapıyorum. 4 yıldır da profesyonel olarak eğitim ve öğrenci koçluğu yapıyorum . Bu süreçte çok sayıda öğrenciyle nitelikli çalışmalar yürüttüm. Öğrencilere hem psikolojik hem de hedef programlama noktasında yardımcı oluyorum. Çünkü...

Deniz Altuntaş photo

Deniz Altuntaş

01.11.2019

Öğrenci Koçu · Gebze, Kocaeli

Orta-okul ve lise grubu öğrencilerine 12 yıllık rehber öğretmenlık deneyimi ile birlikte öğrenci koçluğu eğitimi vermekteyim. Düzenli ders çalışma soru çözüm ödev takip ve sınav motivasyonu ile öğrencinin akademik başarısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

Nurcan Özer Çetinkaya photo

Nurcan Özer Çetinkaya

05.02.2021

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

Heyyooo merhabalar 😅 1993 yılında İzmitte doğdum. 2011 yılında kız meslek lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanından okul 2. Olarak mezun oldum. 2017 yılında Sakarya Üniveristesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden derece ile mezun oldum. Çeşitli olanlar da iş deneyimim...

Hatice Özdin photo

Hatice Özdin

26.11.2017

Öğrenci Koçu · Derince, Kocaeli

İsmim Hatice ÖZDİN. Psikolojik danışmanlık ve rehber öğretmenlik (PDR) mezunuyum. 5 yıldır milli eğitme bağlı bir lisede çalışıyorum. Özellikle teog ve üniversite sınavına hazırlama, motivasyon sağlama, sınav kaygısı, hedef belirleme ve deneme takibinde kendıme güveniyorum. Aynı zamanda ergenlerle...

Ömer Çubukçu photo

Ömer Çubukçu

03.09.2016

Öğrenci Koçu · Çayırova, Kocaeli

Fen ve teknoloji öğretmeniyim ;aynı zamanda bireysel yada 3 kişiyi geçmeyen gruplara teog hazırlıkta sene boyunca çalışma planlaması , takibi ,stres kontrolü , hedef belirleme ve motivasyon çalışmaları yapıyorum. Siz çocuğunuza ders çalıştıracağım diyeiş dönüşü huzurunuzu kaçırmayın .

Mehmet Can photo

Mehmet Can

29.08.2020

Öğrenci Koçu · Körfez, Kocaeli

Sınava hazırlık sınav koçluğu verebilirim bu zamanda bilgiyi hocadan özel ders ile almak çok masraflı bu kadar masrafa gerek yok internetin sağladığı imkanlar ile yol gösterici takibini yapacak birinin olması yeterli

Ahmet Alp Altay photo

Ahmet Alp Altay

15.07.2019

Öğrenci Koçu · Başiskele, Kocaeli

Öğrencilerin kendilerini tanımalarını, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini, hedef koymalarını sağlamaya ve sahip olduklarını daha iyi kullanabilmelerine yönelik yol haritası ve eylem planı yapmalarına destek istiyorsanız, tüm tecrubelerim ile yanınızdayım.

Erdem Poyraz photo

Erdem Poyraz

23.07.2020

Öğrenci Koçu · Kartepe, Kocaeli

Ülkemizde hem liseye geçişte hem de üniversiteye geçişte hazırlanan sınavlar bazı kesimlerce eğitim sistemimizin tümörü olarak görülüyor. Farklı yeteneklere ve bireysel özelliklere sahip "geleceğimiz" olan öğrenciler, tek tip sınavlara sokularak, gelecek kaygısının yanında bir de sınav stresi ile...

Taylan Yıldız photo

Taylan Yıldız

21.06.2019

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

1978 doğumluyum. Uzun yıllardan bu yana özellikle psikoloji, davranış bilimleri ve insan algısı üzerine eğitimler aldım, verdim ve kendimi geliştirdim. üniversitelerde konferanslar vermek dışında aynı zamanda okullarda seminerler verdim. Hem öğrenci hem özel yaşam hemde iş yaşamında verdiğim...

Volkan Özdinç photo

Volkan Özdinç

10.04.2018

Öğrenci Koçu · Karamürsel, Kocaeli

ICF akredite profesyonel koçum.Özellikle öğrenci koçluğunda tecrübeliyim.Milli eğitim ile işbirliği içerisinde öğrenci koçluğu yaptım.Mesleğine,geleceğine karar vermede gençlerimizin yanındayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli Öğrenci Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kocaeli Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kocaeli Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Öğrenci Koçu için Kocaeli içinde toplam 139 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 40 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 554 kişi Kocaeli Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl