Hizmet Ver

4 Kocaeli Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 117 Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Kocaeli Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Ö Melda Koç photo

Ö Melda Koç

19.05.2020

Online İngilizce Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhaba İşini zevkle severek yapan bir öğretmenim. Online (WebCam/ Zoom) YKS-Dil / soru çözümü için irtibata geçebilirsiniz. YDS 2018 Nisan : 92. 1997 de Başkent Üniversitesi nde başladığım iş hayatıma 2010 dan beri MEB de devam etmekteyim. Beraber çalışmak dileğiyle, Sağlıklı günler. . Ö....

Sebastian Tebeck Akanji photo

Sebastian Tebeck Akanji

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhaba. Adım Sebastian, 25 yaşındayım. Kocaeli Üniversitesi, İnşaat mühendisliği mezunuyum. Aynı Üniversitede yüksek lisansa devam etmekteyim. Türkiye ye geleli 5 oldu. Anadilim İngilizce (Amerika aksanı) ve 4 yıl boyunca hem özel hem de bir dil okulunda İngilizce derslerini verdim. Üniversitede...

Gizem Öğretmen photo

Gizem Öğretmen

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Özel ders tüm eğitim metotları içinde en önemli eğitim şeklidir diyebiliriz.Öyle ki birebir aldığımız eğitimi genelde unutmayız ki bu INGILIZCE dersi olunca daha da önem arz ediyor.Derslerimi verirken,konu anlatımının yanında eğitim koçluğu da yapıyorum.Öğrencilerime çalışma programı hazırlıyor ve...

Rabia Akçay photo

Rabia Akçay

18.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Uludağ Üniversitesi- İngilizce öğretmenliği mezunuyum. Şu an özel bir kurumda çalışıyorum. Dersler ile ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa istediğiniz zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.

İbrahim Ozdemir photo

İbrahim Ozdemir

16.07.2020

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Bogazici mezunu, Turkiye dereceli 18 senelik matematik ogretmeniyim. Ortaokul dan universite seviyesine kadar her dersi anlatabilirim. Istendigi takdirde dersleri ingilizce de anlatabilirim. Sadece online ders anlatiyorum. Online ders anlatmak icin gerekli ekipman ve platforma sahibim.

Nazlıcan Eroğlu photo

Nazlıcan Eroğlu

10.03.2021

Online İngilizce Özel Ders · Derince, Kocaeli

Ben 16 yaşında özel bi okulda lise öğrencisiyim.B2 seviyesi ingilizcem var yani orta derece . İlkokul yaş gruplarına yani 5-12 yaş gruplarına ingilizceyi anlatabilecek kapasitedeyim. Onlarda üniteleri işleriz ve bir çok kelimeler öğrenir ingilizcenin kurallarını öğreniriz.Cümle kurma alıştırmaları...

Pelin Yaman photo

Pelin Yaman

27.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Gölcük, Kocaeli

12 yıllık öğretmenlik kariyerimde her yaş grubu ve seviyede bir çok kişiye İngilizce eğitimi verdim. ( Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi, İş ingilizcesi.). Yüz yüze eğitimden farklı olmaksızın online eğitimde de istenilen düzeyde ve hedefte öğrenci hazırlamaktayım.

Mustafa Balcı photo

Mustafa Balcı

29.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Darıca, Kocaeli

12 yıl tecrübeli ve yurtdışi deneyimli bir İngilizce ögretmeni olarqk her derecede online veya yüz yüze İngilizce dersleri veriyorum. Özellikle çocuklara ve gençlere oyun yöntemini kullanarak İngilizceyi sevdirerek ogretiyorum.

Ezgi Gündüz photo

Ezgi Gündüz

01.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Bütün seviyelere uygun İngilizce dersi verilir. Reading, listening, speaking, writing ve Grammer dersleri verilir. 4 yıl boyunca çeşitli kurumlarda çalıştım ve uzun süreli özel dersler verdim.

Gizem Hoca photo

Gizem Hoca

31.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

12 yıllık kolej tecrübesiyle -LGS sınav grubu öğrencilerine İngilizce dersine destek sağlanır. -LGS öğrencilerine öğrenci koçluğu ile destek sağlanır. (sorumluluk, deneme takip zaman yönetimi konularinda destek birebir takip) -Ortaokul ögrencilerine bireysel veya olusturulan 2-3kisilik gruplarla...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kocaeli Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kocaeli Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Kocaeli içinde toplam 117 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 322 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,219 kişi Kocaeli Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl