Hizmet Ver
Online LGS Türkçe Özel Ders

4 Kocaeli Online LGS Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 61 Online LGS Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kocaeli Online LGS Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 61 Online LGS Türkçe Özel Ders Öğretmeni, Kocaeli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kocaeli içinde yazılan 154 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 30 kişi Kocaeli Online LGS Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kocaeli Online LGS Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Taha Yasin D. photo

Taha Yasin D.

10.11.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · Körfez, Kocaeli

Her seviye için Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı dersi verilir. ALES,DGS,TYT,AYT sınavları ve okula takviye dersler için ulaşabilirsiniz.6,7,8,9,10,11,12.sınıflar ve mezun öğrenciler için özel dersler veriyorum.

Selin A. photo

Selin A.

24.12.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Yüz yüze gibi kaliteli eğitim veriyorum sınavda derece yapmak isteyen öğrencilerle çalışıyorum

Beyza Nur Ö. photo

Beyza Nur Ö.

25.03.2021

Online LGS Türkçe Özel Ders · İzmit, Kocaeli

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Türkçe Öğretmenliği bölümünde okumaktayım. Online olmak kaydıyla Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı dersleri verebilirim. Dördüncü ve on ikinci sınıf aralığındaki öğrencilerle çalışabilirim. LGS ve YKS odaklı çalışma programları da uygulayabilirim.

Berfin Kaya A. photo

Berfin Kaya A.

22.10.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhabalar. Bir ortaokulda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Kamuda olduğumdan dolayı hafta içi online, hafta sonu ise yüz yüze olarak yürütebileceğim bir ders programıyla ortaokul 5,6,7. Sınıflar ve LGS hazırlığında olan 8. Sınıflara ders vermekteyim.

Muhammet Furkan Ö. photo

Muhammet Furkan Ö.

24.11.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · Körfez, Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği öğrencisiyim. Biyoloji ve Türkçe dersleri konusunda yardımcı olabilirim.

Muhammet A. photo

Muhammet A.

07.02.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · Başiskele, Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum. Kocaeli ilinde Lgs ve Tyt seviyelerinde 5 yıldır özel ders hizmeti vermekteyim. Özel ve köklü bir eğitim kurumunda Türkçe Öğretmeni olarak görevimi sürdürmekteyim.

Öğretmen photo

Öğretmen

19.04.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Lgs ,okul sınavları ,Türkçe hakkında uygun imla kullanımı ve hitabet için doğru adres

Yasemin T. photo

Yasemin T.

28.12.2020

Online LGS Türkçe Özel Ders · İzmit, Kocaeli

LGS HAZIRLIK-5.6.7.8.SINIF 12 Yıllık Tecrübesi,Eğitim Formasyon sahibi, Birebir ve grup Eğitim tecrübesi Online veya Yüzyüze Eğitim -

Naz Ç. photo

Naz Ç.

11.11.2021

Online LGS Türkçe Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Kocaeli Üniversitesi’nden Pedagojik formasyonum vardır. Yaklaşık 6 yıldır LGS ve TYT Türkçe alanında özel ders veriyorum. Halihazırda özel bir eğitim kurumunda Türkçe öğretmenliği yapmaktayım. LGS-TYT Türkçe dersleri için benimle...

Samet U. photo

Samet U.

10.02.2023

Online LGS Türkçe Özel Ders · Gebze, Kocaeli

4 yıldır milli eğitim bünyesinde çalışmaktayım. Zoom platformu üzerinden veya Kocaeli'nin Gebze ilçesinde ikamet edenler için yüz yüze Türkçe dersi vermekteyim.

Niyazi C. photo

Niyazi C.

22.10.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Türkçe branşı tüm branşların temelini oluşturmaktadır. Bu sebeple Türkçe başarısı tüm dersleri etkilemektedir. Sizler de iyi bir sınav hazırlık süreci yaşamak istiyorsanız Türkçe temelini en sağlam şekilde birlikte atalım. LGS Türkçe ve TYT dil bilgisi üzerine doğru bir şekilde sınava hazırlamalı.

Neslihan G. photo

Neslihan G.

22.10.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · Körfez, Kocaeli

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Yeni mezunum. Ortaokul düzeyinde Türkçe dersleri verebilirim. İlkokul düzeyindeki öğrencilerin derslerine yardimci olabilirim. LGS ve TYT sınavların da Türkçe dersine yardımcı olurum.

Vedat A. photo

Vedat A.

23.05.2021

Online LGS Türkçe Özel Ders · Kartepe, Kocaeli

İstanbul Üniversitesi mezunuyum. 25 yıldır özellikle sınavlara hazırlık alanında öğretmenlik yapıyorum. Meslek hayatımın yarısı dershanelerde yarısı da özel kolejlerde geçti. 1999 yılından beri yayın hazırlıyorum. En son kitabım 2017 yılında çıktı. Halen yayın hazırlama çalışmalarım devam ediyor....

Fadime Y. photo

Fadime Y.

22.10.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · Körfez, Kocaeli

MARMARA ÜNİVERSİTESİ T.DİLİ VE EDEBİYATI MEZUNUYUM. 20 YILLIK TÜRK DİLİ VE EDBİYATI ÖĞRETMENİYİM. LGS VE YKS TÜRKÇE ÖZEL DERSLERİ VERİYORUM.DERSLER ÖĞRENCİ EVİ VE ONLİNE BİR ŞEKİLDE YAPILABİLİR.

İlker Can K. photo

İlker Can K.

22.09.2021

Online LGS Türkçe Özel Ders · Körfez, Kocaeli

Merhabalar, Ben İlker. Fenerbahce Üniversitesi Yeni Medya Ve İletişim bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim. Tam burslu olarak eğitim almaktayim. 2018 YKS sınavında sözel alaninda ilk 2 binde yer aldim. İlkokul seviyesinde her derste. LGS VE TYT, AYT sınavları sözel derslerinde ders vermek istiyorum....

İncisel E. photo

İncisel E.

22.10.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · İzmit, Kocaeli

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunuyum. 10 yıldır çeşitli kurumlarda görev alarak ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilerle çalışma fırsatım oldu. Hem okul derslerine yardımcı hem de LGS, TYT ve AYT gibi sınavlara öğrenci hazırlamak adına koçluk ve Türkçe Edebiyat dersleri vermekteyim....

Zeynep D. photo

Zeynep D.

02.08.2021

Online LGS Türkçe Özel Ders · İzmit, Kocaeli

13. yılımı tamamladığım bu dönemde özellikle sınav grupları için ara basamak öğrencileri için dersler veemekteyim. LGS ya da YKS fark etmeksizin branşımda görev almaktayım. Aktif olarak kurumsal bir okulda iş hayatıma devam etmekteyim. Halihazırda özel ders öğrencilerim bulunmakta ve destekleme...

Zehra Ö. photo

Zehra Ö.

15.03.2023

Online LGS Türkçe Özel Ders · Darıca, Kocaeli

Merhabalar ben Zehra Östürk. Türkçe Öğretmeniyim. Çalıştığım kurumdaki öğrencilerim dışında farklı öğrencilere de LGS hazırlık kursu vermekteyiz. Bir öğrenci Türkçe dersinde ne kadar başarılı olursa diğer derslerde de aynı oranda başarılı olacağını düşünüyorum. Okuduğunu anlamakta, yorumlamakta...

Beyza K. photo

Beyza K.

25.10.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Merhaba ben Beyza Döner. Marmara Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum. Öğrencilik yıllarımdan bu yana online/yüz yüze Türkçe dersleri veriyorum. Beraber çok güzel dersler işleyeceğimizden eminim. Hadi başlayalım.

Merve D. photo

Merve D.

22.10.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · Darıca, Kocaeli

Herkese merhaba, Tuzla'da kurumsal bir dershanede Türkçe öğretmeni olarak 2 yıldır görev yapmaktayım. Kurumumun Pendik şubesinde de 3 yıl çalıştım. Mesleğimde 8. yılım. TYT, DGS ve LGS grupları ile aktif olarak çalışmalarım devam etmekte. Uygun koşullarda öğrenci evinde özel ders verebilirim.

Yılmaz S. photo

Yılmaz S.

22.10.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · Gebze, Kocaeli

7 yıldır özel eğitim sektöründe Türkçe dersleri vermekteyim. Lgs ve Yks gruplarında eğitimler verdim. Güncel sınav sistemine ve soru tiplerine hakim bir öğretmenim. Şu an bir kurumda Türkçe dersleri vermekteyim. Yüzde yüz öğrenme ve memnuniyet garantisi veriyorum. İlk deneme dersimiz ücretsizdir.

Nida Ç. photo

Nida Ç.

22.10.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Yeditepe Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunuyum. 10 yıldır aktif olarak çalışmaktayım. Ayrıca Eğitim Koçluğu ve Yaşam Koçluğu da yapmaktayım. 5,6,7 ara kademelerin Türkçe dersine, 8.sınıf LGS hazırlığına, 9,10,11. Sınıfların Edebiyat derslerine ve 12.sınıf...

Dilara D. photo

Dilara D.

22.10.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Özel bir kurumda Türkçe Öğretmeni olarak çalışıyorum. LGS -ORTAOKUL TÜRKÇE , YABANCILARA TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ, İLKOKUL TÜM DERSLER alanlarında özel ders veriyorum.

Fatih T. photo

Fatih T.

13.02.2022

Online LGS Türkçe Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhabalar, Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunuyum. 7 yıldır birçok kurs ve kolejde çalıştım. Şu anda aktif olarak bir kolejde Türkçe öğretmenliği yapıyorum. Ortaokul'da dil bilgisi eksikliği, LGS, TYT konularında tecrübeliyim. Genelde sınav...

Eylem B. photo

Eylem B.

25.03.2021

Online LGS Türkçe Özel Ders · Çayırova, Kocaeli

Merhaba ben Türkçe öğretmeni Eylem Budak. Yıldız Teknik Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümünden 2016 senesinde mezun oldum. Mezuniyetimden itibaren LGS öğrencileri ve disiplinler arası eğitime ihtiyaç duyan öğrencilerle çalışmalar yaptım. Özellikle disiplinler arası öğretme ihtiyaç duyan özel...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli Online LGS Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kocaeli Online LGS Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online LGS Türkçe Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online LGS Türkçe Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online LGS Türkçe Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online LGS Türkçe Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online LGS Türkçe Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online LGS Türkçe Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online LGS Türkçe Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli Online LGS Türkçe Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli Online LGS Türkçe Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl