Hizmet Ver

4 Kocaeli Online Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 73 Online Psikolog hizmet vermeye hazır.

Online Psikolog

Kocaeli Online Psikolog

Aslı Kurtoğlu photo

Aslı Kurtoğlu

03.12.2021

Online Psikolog · Darıca, Kocaeli

Çocuk, ergen ve aileleriyle çalışmaktayım. Normal gelişen ve farklı gelişen çocuklar, yas, ebeveyn danışmanlığı çalışma alanlarım. Gelişim ve zeka testleri uygulamaktayım.

Zülal Sümer photo

Zülal Sümer

02.01.2022

Online Psikolog · Derince, Kocaeli

Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Lisans mezunuyum. Kendi alanımda 3 yıl deneyimim var. Uygulayıcı eğitimlerim, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Wiscr Zeka Testleri Çocuk Testleri Ergenlerde ve Yetişkinlerle Klinik Görüşme Çocukluk Çağı Kaygıları Çift Terapi Süreci Çocuk ve Ergenlerde Travma

Abdullah Anıl Yücesoy photo

Abdullah Anıl Yücesoy

03.12.2021

Online Psikolog · İzmit, Kocaeli

Merhaba, İzmit'te ruh sağlığı ve eğitim üzerine danışmanlık vermekteyim. Psikolojik Danışmanlık lisansına, klinik psikoloji yüksek lisansına sahibim. Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Denver Gelişim Testi, Öğrenci Koçluğu eğitimlerim var. Emdr, şema terapi ve transaksiyonel analiz...

Tuğçe Yılmaz photo

Tuğçe Yılmaz

15.10.2021

Online Psikolog · Başiskele, Kocaeli

Merhabalar, İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Mezunuyum. Birçok alanda sertifika eğitimleri aldım ve almaya devam ediyorum. Ayrıca Aile Danışmanlığı eğitimi alıyorum.

Songül Midilli photo

Songül Midilli

20.11.2020

Online Psikolog · İzmit, Kocaeli

Psikoloji lisans eğitimimi tamamladıktan sonra alanımda uzmanlaşmak için birden fazla ekol eğitim aldım, bunlar cinsel terapi , aile ve çift terapisi, bilişsel davranışcı terapi, şema terapi ve oyun terapisidir. Tek bir ekolü benimseyip o perspektifte ilerlemektense danışanın ihtiyaç duyduğu terapi...

Zeynep Seda Bayrak photo

Zeynep Seda Bayrak

05.03.2021

Online Psikolog · Başiskele, Kocaeli

Merhaba,Psikoloji Lisans eğitimimi Bosna Hersek'te %100 İngilizce olarak tamamladım. Bilişsel Davranışçı terapi eğitimimi ve Aile Danışmanlığı eğitimimi 2020 yılında tamamladım. Bu süreçte çalışma yaptığım alanlar: BDT, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Depresyon, Panik Atak, Özgül Fobi,...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli Online Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kocaeli Online Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kocaeli Online Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Psikolog için Kocaeli içinde toplam 73 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 438 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,415 kişi Kocaeli Online Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Kocaeli Psikolog

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Online Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Online Psikolog fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl