En İyi 10 Kocaeli Radyatör Petek Temizliği Firması | Armut

En İyi 10 Kocaeli Radyatör Petek Temizliği Firması

4 Petek Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 146 Radyatör Petek Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İzmit Kombi Klima A.

İzmit Kombi Klima A.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
1 sınıf kimyasal ile radyatör ve peteklerinizi temizliyoruz .size %25 ila %30 arası en az doğalgaz faturasında tasarruf sağlamış oluyoruz.tesisat ta koruyucu kimyasal bırakarak sistemin güvence altında kalmasını sağlıyoruz. Hem kombi hem kalorifer bakımını MYK (uluslararası mesleki yeterlilik )belgesine sahiplik güvencesiyle sizlere sunuyoruz.kombi bakımını yılda 1 kez kalorifer ve petek temizliğini 3 yılda bir mutlaka MYK (MESLEKI YETERLILIK BELGESESI OLAN KIŞILERE YAPTIRIN
Emre Mühendislik

Emre Mühendislik

Radyatör Petek Temizliği · Derince, Kocaeli
18 yıllık tecrübe Firma sahibi İscilik kendi yapımım %100 müşteri memnuniyeti Temiz işçilik Güler yüz 😁
Halit S.

Halit S.

Radyatör Petek Temizliği · Kartepe, Kocaeli
15 yıllık deneyim ile hizmetinizdeyim Her marka kombi ve petek temizlik yapılır ayrıca arızalar da da hizmet veriyorum
Tek Muhatap Tüm Tadilat .

Tek Muhatap Tüm Tadilat .

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
OMBİ SU KAÇAKLARINA KİMYASAL İLAÇLA KIRAMADAN DÖKMEDEN KESİN SON ÇÖZÜYORUZ . Petekler 2 yılda bir defa mutlaka temizlenmeli, bakımı yapılmalı. Su, petekler içinde devir daim yapar, bu devir daim sayesinde ısı yayılır. Suyun petek içinde devir daim yapamamasının birçok sebebi olur, kireç tortuları, çamurlaşma, balçıklaşma bunlardan birkaçı. Düzenli olarak temizlenmeyen petekler randımanlı çalışmaz ve ısı kaybına, israfa ve kabarık doğalgaz faturalarına neden olur.
Ali A.

Ali A.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
Kullanım senesine bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu , balçık ve suda bulunan bakterilerin üremesinden dolayı çamurlaşma olur, Bu kirlilik zamanla peteklerinizde iyi ısınamama ve kombinizde sirkülasyon yapmamasından dolayı arızalara sebep olmaktadır. Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmam
Murat A.

Murat A.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
20 yillik tecrubemizle hizmetinizdeyiz teknik cozumun kaliteli ve guler yuzlu hizmetinden yararlanin
Salih Y.

Salih Y.

Radyatör Petek Temizliği · Gebze, Kocaeli
Kaliteli guven is ahlakı cercevesinde yaptigimiz iste titiz ve tam alaninin uzmani olan kisilerle siz degerli musterilerimize hizmet vermekteyiz
İzmit Petek Temizleme

İzmit Petek Temizleme

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
MAKİNE İLE KİMYASALLI PETEK TEMİZLİĞİ YAKIT TASARRUFU VE ISI VERİMLİLİĞİ EVİNİZ KİRLENMEDEN PROFESYONEL MAKİNE VE KALİTE KİMYASALLA TEMİZLİK YAPILIR.
Ali K.

Ali K.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
Kombi petek&tesisatiniz kış için hazirmi?Kocaeli ve çevresinde hizmet verilmektedir. Yeni binalarda ilk 5 yıl tesisata el sürülmez 5.yildan sonraki ilk yılda petek ve tesisat temizliği yapılmalı bundan sonrada 2 yılda bir bu temizligin yapılması ön görülür hem ısıdan kazanç hemde doğalgaz faturalarinizdan kesenize bir katkı sağlanır. Not:Tek noktadan bütün petek tesisatı ve petekleriniz itina ile ilacli yada ilaçsız temizlenmektedir,kullanılan ilaç ISO 9001 ve 14001 belgelidir.
Kodem Arge

Kodem Arge

Radyatör Petek Temizliği · Başiskele, Kocaeli
Patentli olarak özel ürettiğimiz kalorifer temizleme cihazı ile kat ve binalarda bulunan her türlü kalorifer temizliği yapılabilmektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sezgin Bedir
Petek Temizliği   02/05/2019

Sezgin Usta işini iyi yaptı ve kendisine sorduğum tüm soruları içtenlikle cevapladı.Tesekkur ediyorum.

         
Petek Temizliği   23/02/2019

İşini hem düzgün hemde hızlı bir şekilde yaptı tavsiye ederim aldığı ücretin hakkını veriyor.( petek temizliği yaptırmayı unutmayın bu sene ilk defa ısındım)

         
Beyhan Silay
Petek Temizliği   05/02/2019

Ali bey son derece özenli.titiz bilgilendirici ve en önemlisi dürüst bir şekilde işi tamamlamıştır..ben çalıştığım için eşim Ali Silay evdeydi Ali beyin çalışmasından çok memnun kaldık. Ali bey ellerinize emeğinize sağlık..gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum. Hayırlı işleri olsun..

         
Tamer KÜÇÜKARABACI
Petek Temizliği   14/01/2019

İşin ehli firması, gereken özen ve ihtimamı gösterdiler, çok memnun kaldım. Çok teşekkür ediyorum kendilerine....

         
Ali Yavaş
Petek Temizliği   04/01/2019

tam sözleştiğimiz saatte gelip işlemi sorunsuz tamamladılar. gelen arkadaş işinin ustası ve çok nazikti. mükemmel bir hizmet aldım. çok teşekkür ederim

         
Barbaros Özçelik
Petek Temizliği   29/12/2018

Son derece titiz ve özeli bir çalışma.Emre bey tam bir profösyönel.İşlerini hallettikten sonra bize detaylı bir şekilde ne yatığını anlattı.Sonta extra bilgi ve tavsiyelerde bulundu.Kesinlikle tavsiye ederim.Çok memnun kaldık.

         
İmran Tekin
Petek Temizliği   09/12/2018

çok memnun kaldım hizmetten gerçekten işini bilen uzman kişiler isin her safhasında ayrıntılı anlatımlarıyla bizi bilgilendirdiler gerçekten kombi ve petekler hakkında hiç birşey bilmiyormuşuz . tavsiye ederim

         
Murat Çakmak
Petek Temizliği   27/11/2018

Gerek titiz iş yapışı, gerek verdiği yararlı bilgiler ile çok memnun kaldığım gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir hizmetti.

Petek Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz