Hizmet Ver
YKS Özel Ders

4 Kocaeli YKS Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 80 YKS Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kocaeli YKS Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 80 YKS Özel Ders Öğretmeni, Kocaeli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 5 puan, Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Kocaeli içinde yazılan 10 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 30 kişi Kocaeli YKS Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Kocaeli YKS Özel Ders Öğretmeni

Mustafa C. photo

Mustafa C.

12.07.2022

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTEYİM, SİZİN YERİNİZE ONLINE SINAVA GİRMİYORUM, ÖDEVİNİZİ YAPMIYORUM. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİNDEN 120 SAATLİK EĞİTİM DANIŞMANI VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SERTİFİKASINA SAHİBİM. ÖĞRENCİLERİM İÇİN ÜCRETSİZ EĞİTİM DANIŞMANLIĞI VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU DA YAPIYORUM. KENDİNİ...

Gökay A. photo

Gökay A.

03.04.2025

YKS Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Karadeniz Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Mezun-Lise-Ortaokul gruplarına, YKS, KPSS ve diğer Ösym sınavlarına Matematik-Geometri özel dersi veriyorum. Alanıma ve çoğu kaynayağa hakimim. Öğrencilerime Koçluk ve rehberlikte ediyorum.

Recep D. photo

Recep D.

31.07.2022

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Marmara Matematik öğretmenliği mezunuyum. Özel bir kurum da çalışıyorum. Yüz yüze ve online 1-1 ve grup dersleri veriyorum. Ayrıntılar için görüşebiliriz.

Nurdan Ç. photo

Nurdan Ç.

10.12.2023

YKS Özel Ders · Kartepe, Kocaeli

Merhaba, ben Nurdan, 12 yıllık öğretmenim. Boğaziçi mezunuyum. Yks’de Türkiye derecem var. Çeşitli kolej ve dershanelerde öğretmenlik ve profesyonel öğrenci koçluğu yaptım. Çocuklarıma vakit ayırmak için kurumsal hayata ara verdim. Yalnızca özel derslerime devam ediyorum.

Helin Ö. photo

Helin Ö.

03.12.2025

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Alanımda uzmanım ve öğrencilerimin seviyesine göre ilerleyerek konuları sade, anlaşılır ve bol örnekle anlatıyorum. Derslerde temel mantığı oturttuktan sonra soru çözümüyle konuyu pekiştiriyoruz. Düzenli çalışma planı, ödev takibi ve destek sağlıyorum. İsterseniz ilk ders tanışma amaçlı ücretsiz

Çağla B. photo

Çağla B.

19.12.2023

YKS Özel Ders · Kartepe, Kocaeli

Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum, pedagojik formasyon belgem vardır. Lise öğrenimimi Uğur Okullarında tamamladım. Üniversite hayatım boyunca butik etüt merkezlerinde, kurs merkezlerinde çalıştım ve özel ders verdim( aktif olarak vermekteyim). Özel kurumların ve butik...

Battal E. photo

Battal E.

09.09.2024

YKS Özel Ders · Başiskele, Kocaeli

9 eylül üniversitesi türk dili ve edebiyatı öğretmenliği bölümünden mezunum. Özel kurslarda 20 yılı askın süredir türkçe ve edebiyat dersleri vermekteyim.

CEREN K. photo

CEREN K.

10.11.2024

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Deneyimlerimle öğrencilerimizin derslerde anlamadığı konuları öğrenmesini sağlayacağımı düşünüyorum. Samimi ve içten bir insanım.Kendimde öğrenci olduğum için öğrenci psikolojisini iyi biyorum ve yardımcı olmak isterim.

İbrahim H. K. photo

İbrahim H. K.

17.08.2022

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhabalar ben ibrahim Kocaeli üniversitesi tıp fakültesi öğrencisiyim yks sınavında 8k sıralama yaptım mezuna kalarak bunu yaptım 108binden benim gibi arkadaşlarda olabilcegini düşünüyorum bu konuda tecrübelerimi aktarabilirim bu platform dışında da beraber calıştığım öğrencilerim oldu onları en...

Furkan K. photo

Furkan K.

28.07.2021

YKS Özel Ders · Darıca, Kocaeli

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği'nden Şubat 2021'de mezun oldum. Bugüne kadar matematik özelinde sayısız konu anlatıp soru çözümü yaptım bu yüzden tecrübem oldukça yüksek. İTÜ Gönüllük Kulübü Bir Başka Yol projesinde de 2 yıl gönüllü öğretmen olarak görev aldım.

Hayrunisa Y. photo

Hayrunisa Y.

11.07.2022

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Liseden yeni mezun oldum bu sureci birebir yasamis birisi olarak deneyimlerimi sizlerle paylasmak isterim Tyt netlerimi nasil 59'dan 102.5'a cektigim veya ayt'ye nasil hazirlandigim ve konulari sinava 2 ay kala nasil bitirdigim gibi

Merve U. photo

Merve U.

21.07.2025

YKS Özel Ders · Başiskele, Kocaeli

Hacettepe Üniversitesi Tarih Bölümü mezunuyum ve 2019 yılından bu yana aktif olarak öğretmenlik yapmaktayım. Hem lise hem de ortaokul düzeyinde tarih ve coğrafya derslerinde öğrencilere birebir destek veriyorum. Derslerimde; Öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına uygun bir program hazırlarım, Konuları...

Nazlı Ç. photo

Nazlı Ç.

22.01.2024

YKS Özel Ders · Kartepe, Kocaeli

Merhabalar. İstanbul üniversitesi tarih fakültesi 4. Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Atatürk üniversitesi işletme yönetimi mezunuyum. Alt sınıflara, lise ve ortaögretim düzeyine özel ders vermekteyim. Tarih dersini genel olarak çoğu kişi zor olarak kabul etmiştir. Aksine severek ve eğlenerek...

Simge N. Ç. photo

Simge N. Ç.

18.03.2023

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhaba. Teklif veremediğim için bana instagram hesabından DM atarak ulaşabilirsiniz. 2021 YKS sayısal 9987.siyim. Tıp fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim. Matematik, Kimya, Biyoloji,Türkçe ve Geometri gibi alanlarda lise veya ortaokula yönelik özel ders verebilirim. Online şekilde yapılacaktır. Fiyatı...

Muhammet C. Y. photo

Muhammet C. Y.

01.01.2026

YKS Özel Ders · Gebze, Kocaeli

2024 yılında sayısal da 10 BIN yaparak Gebze teknik üniversitesinde UÇAK MÜHENDISLIĞI bölümüne yerleştim. Özellikle lise FIZIK ve MATEMATIK ve sınav süreci hakkında tecrübelerimi YKS dönemindeki öğrencilerle paylaşmak istiyorum. Soru çözüm dersleri veya konu çalışma şeklinde ders verebilirim.

Efe Z. photo

Efe Z.

31.07.2023

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhaba. Fizik, kimya, biyoloji ve matematik derslerinde özel dersler sunmak üzere buradayım. Akademik hayatınız boyunca başarılı bir şekilde ilerlemenizi sağlamak ve bilim dünyasına olan tutkunuzu keşfetmenizi desteklemek benim için büyük bir zevk olacak. Deneyimlerim ve Eğitim: Bu derslerde...

Berat S. photo

Berat S.

17.08.2022

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhaba, ben Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim. İlk senemde üniversiteyi kazandım. Kazandıktan sonraki senelerde de sürekli koçluk yaptım. Koçluk yaptığım öğrenciler de tıp ve diş hekimliklerini kazandılar. Şu ana kadar 12 öğrenci ile çalıştım. Bu öğrencilerin ortak özellikleri:...

Dr M. Ö. photo

Dr M. Ö.

24.10.2022

YKS Özel Ders · Darıca, Kocaeli

Biyoloji ve üstün yetenekliler eğitiminde doktora derecesine sahibim. TYT ve ATY biyoloji dersleri yanında YKS sürecinde öğrenci koçluğu yapmaktayım. TYT ve AYT biyoloji de yüksek basarı ve yüksek netler hedefliyorum. Beraber çalıştığımızda biyolojinin üstesinden geleceğiz. YKS sürecinde...

Neslihan İ. photo

Neslihan İ.

27.01.2026

YKS Özel Ders · Darıca, Kocaeli

MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEZUNU ECZACIDAN ÖZEL KİMYA VE MATEMATİK DERSLERİ, YKS KOÇLUĞU

Zehra A. photo

Zehra A.

18.11.2025

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhaba, ben Zehra Alkan. Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği öğrencisiyim. özel ders ve akademik koçluk hizmeti sunuyorum. Öğrencinin seviyesine uygun çalışma planı, düzenli takip ve doğru kaynak yönlendirmesi ile hedef odaklı ve sistemli bir öğrenme süreci oluşturuyorum.

Emine S. photo

Emine S.

20.10.2025

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Tıp öğrencisiyim, öğrencilik yıllarımda akran eğitimine hep çok önem verdim ve kendi tarzımla öğrenme yöntemleri geliştirdim. Öğrencinin konuyu nasıl daha iyi kavrayabileceğini iyi biliyorum. Daha önce sayısız ilkokul, ortaokul, lise özel ders verdim ve tecrübeliyim diyebilirim.

Gizem Ö. photo

Gizem Ö.

18.06.2024

YKS Özel Ders · Başiskele, Kocaeli

Konuların anlaşılır olması için öğrencilerimle etkileşimde olmayı ve dersleri eğlenceli hale getirmeyi çok severim. İstanbul Teknik Üniversitesinde Çevre Mühendisliği okuyorum. Fizik, kimya ve matematik alanlarında hakimim.

Tuana K. photo

Tuana K.

27.12.2025

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhabalar ben Tuana Kahyaoğlu. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. İlkokul,ortaokul,lise ve sınavlara yönelik özel ders veriyorum. Aynı zamanda istenirse kişiye özel ders programı ile mentörlük de yapabilirim.

Egemen Ş. photo

Egemen Ş.

09.04.2026

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Kimya ve Fizikte sayısız soru tipi, farklı konu anlatımları ve yeni nesil örneklerle öğrencilerimizi her duruma hazır hale getiriyoruz. Her seviyeye uygun geniş içerik yelpazemizle, birlikte adım adım başarıya koşuyoruz!

Dilan E. photo

Dilan E.

27.06.2025

YKS Özel Ders · Gölcük, Kocaeli

Deneyimli 5 yıllık öğretmenim. Yüksek lisansımla akademik olarak kendimi geliştirdim ve öğrencilerime daha da katkı sağlıyorum. Hem devlet okullarında hem de özellerde çalıştım.

Murat E. photo

Murat E.

04.02.2025

YKS Özel Ders · Derince, Kocaeli

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak almış olduğum pedagojik formasyon eğitimiyle birlikte öğrencilerin dil becerilerini geliştirmeyi Öğrenci motivasyonunu artıracak çeşitli yöntemler ve teknikler kullanarak derslerin etkili ve eğlenceli geçmesini sağlamak en önemli hedeflerimden bir...

Mazhar A. photo

Mazhar A.

19.06.2022

YKS Özel Ders · Körfez, Kocaeli

Türkçe dersi için seninle 7/24 ilgilenecek bir öğretmen arıyorsan doğru yerdesin. Lisans:Hitit Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Pedagojik Formasyon: Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yüksek Lisans: Eğitim Yönetimi Ön Lisans: Medya ve İletişim

Kardelen K. photo

Kardelen K.

10.08.2025

YKS Özel Ders · Gölcük, Kocaeli

İlkokul her dersten, ortaokul her ders, lise düzeylerine Türk Dili ve Edebiyatı özel ders verebilirim Pedagojik Formasyonum var ve yabancılara Türkçe Öğretimi belgem var. İlgilenen kişileri bekliyorum.

Salim T. A. photo

Salim T. A.

30.10.2022

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Tıp fakültesi öğrencisiyim. Matematik, kimya, Biyoloji dersleri veriyorum. Kendime güveniyorum

Yunus E. A. photo

Yunus E. A.

01.03.2023

YKS Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Merhaba, ben Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim. Özel olarak vereceğim derslerde kendi okul tecrübelerimi ve üniversiteye geçerken kullandığım yöntemleri öğrencilerime en basit şekilde öğreteceğim. Matematiğin eğlenceli ve renkli dünyasında benimle beraber seyahate çıkacak öğrencileri...

Naile N. Y. photo

Naile N. Y.

08.12.2022

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

4 yıldır özel ders ve dershanede öğretmenlik yapmaktayım. Öğrenci koçluğu yaparak öğrencilerin her türlü gelişimine derslerine eksiklerine yardımcı oluyorum. Başarısız öğrenci yoktur. Kendini tanımayan öğrenci vardir. Velilerimizin öğrencilerini cocuklarini tanımalarını sağlıyorum.

Meliha Ş. photo

Meliha Ş.

06.02.2023

YKS Özel Ders · Derince, Kocaeli

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum, formasyonum vardır. Transkripsiyon notlarım genel 3 ve formasyon başarılı. Stajı erkek lisesinde 12. sınıf öğrencileri ile yaptım ve iletişim, ders anlatımım öğrenciler tarafından beğenildi. yedek öğretmen olarak okullarına seneye başvuru yapmamı istediler...

Nilgün K. photo

Nilgün K.

16.11.2018

YKS Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Eğitim, meyvenin kendisi değil, bilgi ağacından meyve toplamaya yarayan bir merdivendir. Gelin hep birlikte doğru adımları atarak ulaşalım hedeflerimize. Studyy sıradan eğitim merkezlerinden farklı duruşuyla size kendinizi bulmanızda yardımcı olacak , başarabileceğinize inandıracak, herşeyden...

Zeliha D. photo

Zeliha D.

03.09.2024

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

İlkokul seviyesinde tüm derslerden, ortaokul seviyesinde Türkçe ve Sosyal Bilgilerden özel ders verilir. Ödevlerde yardımcı olunur.

Zehra H. photo

Zehra H.

18.07.2022

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Hukuk fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim, sınava yönelik danışmanlık ve özel ders hizmeti veriyorum. Marmara Üniversitesi matematik bölümü öğrencisiydim, 2 ayda 5k sıralama yaparak hukuk fakültesine yerleştim, özellikle üniversite sınavına hazırlıkta tecrübeli ve pratik deneyimlerim olmakla birlikte...

Hatice T. photo

Hatice T.

04.12.2024

YKS Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Türkçe Eğitimi mezunuyum. Türkçe'nin gücünü ve güzelliğini en etkili şekilde öğrencilerime aktarırken, onların dil becerilerini geliştirip, kendilerine olan güvenlerini artırmayı hedefliyorum. Her öğrencinin öğrenme tarzı farklıdır, bu yüzden derslerimi kişiye özel olarak planlıyor ve her...

Yusuf Ö. photo

Yusuf Ö.

30.09.2022

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Fen lisesi mezunu Hukuk fakültesi öğrencisi İyi dercede matamatik İyi derecede türkçe İyi derecede tarih,coğrafya

KÜBRA Ş. photo

KÜBRA Ş.

05.09.2024

YKS Özel Ders · İzmit, Kocaeli

İlkokul, Ortaokul, Lise,Mezun, Tyt Ayt, Kpss sınavlarına hazırlık alanında uzman donanımlı eğitimciden Edebiyat / Türkçe alanında özel ders eğitimi.

Ebru G. photo

Ebru G.

23.11.2023

YKS Özel Ders · Körfez, Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. Düzce üniversitesi uygulamalı matematik bölümü üzerine yüksek lisans yaptım. YKS , KPSS ve DGS özel ders vermekteyim. Diferansiyel denklem konusunda sınava yönelik çalışmalar yapmaktayım.

Edanur G. photo

Edanur G.

03.10.2022

YKS Özel Ders · Darıca, Kocaeli

Merhabalar .Ben sağlık meslek yükseokulundan podoloji8diyabetik ayak sağlığı) mezunuyum ve yetkili olduğum alanlarda uygun fiyata özel ders vermekteyim aynı zamanda alınan dersin yanında ilave olarak ücretsiz sınav koçluğu yapıyorum bu zorlu sürecinizde sizin yanınızda olmak istiyorum .İletişime...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli YKS Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kocaeli YKS Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde YKS Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! YKS Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- YKS Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    YKS Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. YKS Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin YKS Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- YKS Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Kocaeli YKS Özel Ders fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Kocaeli YKS Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 600 TL ile 1.750 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl