Hizmet Ver

4 Kocasinan Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocasinan civarında 37 Psikolog hizmet vermeye hazır.

Psikolog

Kocasinan Psikolog

Halil İbrahim Öztürk photo

Halil İbrahim Öztürk

17.09.2021

Psikolog · Kocasinan, Kayseri

2006 Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü Lisansını bitirdim. 2018 Erciyes Üniversitesi Evlilik ve Aile Psikojisi Tezli Yüksek Lisans mezunuyum. Cinsel Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Bireysel Terapi, Çocuk ve Ergen Terapileri hizmet verdiğim alanlardır. Cised Cinsel...

Rabia Öztürk photo

Rabia Öztürk

22.05.2021

Psikolog · Kocasinan, Kayseri

Merhaba, Ben Uzman Aile ve Evlilik Psikoloğu Rabia Öztürk. Ankara üniversitesi Psikoloji mezunuyum; uzmanlığımı Aile ve Evlilik terapileri üzerine yaptım. Kendi kliniğimde bireysel yetişkin , aile ve çocuklarla ilgili problemler ile çalışıyorum.

Ayşe Uyaroğlu photo

Ayşe Uyaroğlu

20.02.2020

Psikolog · Kocasinan, Kayseri

Merhaba ben Psikolog Ayşe Uyaroğlu, dört yıllık öğrenim hayatımı Trabzon Avrasya Üniversitesi nde tam burslu olarak tamamladıktan sonra Kayseri de hizmet vermeye başladım. Eğitim hayatım boyunca katıldığım birçok seminer ve eğitimler oldu. Bunun yanısıra birden fazla staj deneyimim mevcuttur....

Müşteri Yorumları

Armut’ta Kocasinan Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kocasinan Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kocasinan Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Psikolog için Kocasinan içinde toplam 37 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 134 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Kocasinan içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 826 kişi Kocasinan Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.