Hizmet Ver
Matematik Özel Ders

4 İzmir Konak Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 304 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Konak Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Konak içinde toplam 304 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 357 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Konak içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 791 kişi Konak Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Konak İzmir Matematik Özel Ders

Aylin Çelik photo

Aylin Çelik

05.12.2018

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir

Merhaba. Ben Matematik Öğretmeni ve Öğrenci Koçu Aylin Çelik. .MEV Koleji Özel Güzelbahçe Anadolu Lisesi’nden ikincilikle mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümüne devam ettim. yılında Lisans eğitimimi tamamladıktan hemen sonra Galatasaray Üniversitesi'nde Yüksek...

Ayşegül Karahan photo

Ayşegül Karahan

04.04.2017

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir

Eğitim:Dokuz Eylül Üniversitesi/Matematik(ing) YEDİ YILDIR ÖZEL DERS VERMEKTEYİM, ÖĞRENCİLERİMLE DERS DIŞINDA DA İRTİBATTA OLARAK ÇÖZEMEDİKLERİ SORULARA WHATSAPPTAN YARDIMCI OLUYORUM ARASINIFLAR, LGS, TYT, AYT, DGS, KPSS ALANINDA SINAVLARA HAZIRLIK, OKULA YARDIMCI, ÖĞRENCİNİN DURUMUNA GÖRE PROGRAM...

Sefa Tekepinari photo

Sefa Tekepinari

23.03.2022

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir

Tıp fakültesi öğrencisiyim tyt ayt matematiğim 35 net üstüdür . Anlatma becerim iyidir .

Serdar Akhan photo

Serdar Akhan

17.11.2020

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir

Merhabalar. Içten, samimî gayret ve çabaların başarıya dönūşeceğ8ne inanıyorum. Okul, kurs, dershane, özel ders tecrūbe ve pratiklerini öğrencilerime aktarmak istiyorum.

Mesut Genç photo

Mesut Genç

07.03.2022

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir

15 yıllık ogretmenim.Su an aktif olarak milli eğitim bünyesinde çalışmaktayım dershane ve özel ders tecrübem oldukça fazladır.

Ferit Öğretmen photo

Ferit Öğretmen

15.11.2021

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir

Matematik alanında uzman öğretici olarak senelerdir hizmet vermekteyim tüm matematik alanlarında öğrencilerimize hem yeni nesil sorularda hem öğrenim teknikleri üzerinde yoğun bir çalışma ile hizmet vermekteyim

Aslı Kınaş photo

Aslı Kınaş

21.06.2019

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir

Merhaba ben Ege üniv. Matematik bölümü mezunuyum. Celal Bayar üniv.de tezsiz yüksek lisans yaptım. 12 yıllık ögretmenim. Özel derece sınıfları da dahil her seviyeden bir çok öğrenci ile ilgilenme tecrübem oldu. Matematiğin teorik bilgiden çok pratik yapılarak ilerletilebilecegini düşünüyorum. Doğru...

Onur Demir photo

Onur Demir

11.12.2021

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir

Etüt merkezlerinde ve birebir özel ders olarak 9 yildir matematik dersi veriyorum. Bu konuda oldukça deneyimliyimdir. Birkac derste farkı sizler de göreceksinizdir. Bana ayirdiginiz vakti ve nakti elimden geldigince haketmeye, sizleri de matematik konusunda istediginiz yere getirmek icin elimden...

Sevda Kurt photo

Sevda Kurt

15.01.2014

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir

22 yıllık sınıf öğretmeniyim. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fak. mezunuyum.Ege Üniversitesi'nde master yaptım. 10 yıllık özel ders tecrübem var. Çok iyi derecede İngilizce biliyorum.İlkokul tüm dersler ve ortaokul matematik özel ders veriyorum.

İsmail Doğan photo

İsmail Doğan

19.02.2022

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir

Öğrencilerle iletişimim çok güzeldir. Öğrencinin başarıya ulaşabilmesi için önündeki engelleri kaldırabilecek yeteneklere sahip olduğuma inanıyorum. Bir öğrencinin hayatına yön verebilmek çok önemli ve güzel bir şeydir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konak Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konak Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Konak Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Konak Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl