Hizmet Ver
Senaryo Yazma

4 İzmir Konak Senaryo Yazma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 66 Senarist hizmet vermeye hazır.

Konak Senaryo Yazma için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 66 Senarist, Konak içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Konak içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Konak içinde yazılan 50 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 20 kişi Konak Senaryo Yazma için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Konak İzmir Senarist

Mert O. photo

Mert O.

04.10.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Yaklaşık 4 senedir çeşitli kısa filmler, uzun metraj filmler ve dizi senaryoları yazıyorum. Kendi gelişimim açısından da projelerde bulunmak ve yardımcı olmak isterim. Instagram : jantifilm

Mert Can T. photo

Mert Can T.

19.04.2023

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Merhabalar, Makine mühendisiyim. Makale/ Metin ve blog yazarlığı yapmaktayım. Aynı zamanda sürüş/ileri sürüş eğitimleri vermekteyim.

Özgür K. photo

Özgür K.

14.02.2022

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Hali hazırda bir senaryo grubunda çalışıyorum. Daha önce bir çok proje geliştirme aşamasında bulundum. Sadece senaryo yazımı değil fikir geliştirme, senaryo doktorluğu da yapabilirim.

Şeyma M. photo

Şeyma M.

21.12.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Öncelikle hepinize merhaba. Yazdığım çeşitli senaryoları sizlere sunmaktan onur duyarım. İstediğiniz konuda senaryolar yazabilirim. Benimle çalışmaktan mutluluk duyacaksınız

Ilgın Ö. photo

Ilgın Ö.

04.10.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Medya ve kültür uzmanı olarak tamamladığım master sonrası, insanları etkileyen dil ve içerik yapısına hakim oldum. Aktarmak istediğiniz mesajı en doğru ve etkili şekilde oluşturarak hedef kitlenizle buluşturmak adına profesyonel hizmet vermekteyim.

Asya A. photo

Asya A.

07.02.2022

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi yazarlık bölümünden mezun oldum. Istenilen her konuda ( kısa film, reklam,oyun vb) yazabilecek özgün bir kaleme sahibim

Şerife D. photo

Şerife D.

25.11.2020

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Daha önce bir e-ticaret danışmanlık şirketinde içerik yazarlığı yaptım. Görev tanımım kapsamında farklı sektörlerden kırkın üzerinde e-ticaret sitesinin blog sayfalarını yönetip, e-ticaret siteleri için hakkımızda yazıları yazdım, sosyal medya hesapları için içerik ürettim, basın bültenleri...

Rıza D. photo

Rıza D.

26.09.2022

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Ufku geniş. Hayalperest ve tutkulu düşünür. Film tiyatro sever. Müzik ve motor sevdalısı.

Serdar U. photo

Serdar U.

04.10.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Dikkatli, özenli, sabırlı biçimde beklentilerinizi anlamaya çalışır ve fikirlerinizi geliştirebilecek stratejiler sunabilirim. Kısa tanıtım yazıları, makale, oyun metinleri, senaryo dil ve biçimleri üzerine eğitim ve deneyim sahibiyim.

Derin G. photo

Derin G.

15.09.2022

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Film Tasarım bölümü mezunuyum. Derece ile mezun oldum. İki uzun metraj, 30-40 civarı kısa metraj senaryom var. Film analizleri ya da araştırmalar dahil olmak üzere bir sürü yazım var. Biri orta, üçü kısa olmak üzere dört tane filmim var. Aynı zamanda, editörlük yapıyorum.

Ayşe Nur T. photo

Ayşe Nur T.

04.10.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Merhabalar, 7 yıldır profesyonel makale yazarlığı yapıyorum. Sayısız konuda ve konseptte yazı ürettim. Hizmet, bilgi, blog, haber vb. pek çok alanda ihtiyacınız olan makaleleri sizin için hazırlayabilirim. Özgün, okuyucunun ilgisini çekecek, kaliteli ve ihtiyaçlarınıza uygun içerikleri sizlere...

Zehra A. photo

Zehra A.

30.10.2022

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Merhabalar yazı yazmak her zaman en büyük ilgi alanlarımdan biri olmuştur metin üretme ve düzeltmede yardımcı olurum noktalama işaretlerinde sıkıntı yaşıyorum onun haricinde bir sıkıntı yaşamıyorum uygun olan teklifleri onaylıyorum

Balca Ş. photo

Balca Ş.

27.12.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

9 Eylül Üniversitesi Film Tasarım ve Yazarlık bölümünden mezunum. Kısa, orta ve uzun metraj senaryo çalışmaları yapmaktayım. Makale diline hakimim.

Sare Pelin O. photo

Sare Pelin O.

04.10.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Yazmaya ve araştırmaya çocukluğumdan beri büyük bir ilgi duyuyorum. Edebi yazı dilim sosyoloji okumamla birlikte akademik bir seviye kazandı. Yaratıcı ve farklı bir bakış açısına sahip olduğumu düşünüyorum

Yeşim B. photo

Yeşim B.

04.10.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Merhaba 1976 İzmir doğumluyum. Cumhuriyet Üniversitesinden 1997 yılında mezun olduğumdan bu yana aktif olarak iş yaşamının içindeyim. Hayal kurmayı, bir şeyler yaratmayı ve bunları yazıya dökmeyi seviyorum.

Eren Ö. photo

Eren Ö.

03.02.2023

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Size senaryo metin hikaye yazma gibi metin tabanlı yerlerde yardımcı olabilirim.

Şükrü E. photo

Şükrü E.

17.01.2023

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Istediğiniz her yazı şeklini bu metin olur kitap olur senaryo olur vs. konusu ve yazı hangi alanda olursa olsun yazabilirim uzun yada kısa yazı fark etmez.

Emre G. photo

Emre G.

09.05.2019

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Metin Yazarlığı, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Marka Yönetimi, Marka Konumlandırması, Gerçek Zamanlı Pazarlama, İçerik Pazarlaması gibi alanlarda çalışmaktayım. Ayrıca Yazarlık, İÇERİK Üretimi, Blog Yazarlığı anlamında da çalışmalar yapmaktayım. Hali hazırda kurumsal birçok marka için de İçerik...

Ufuk Furkan Ç. photo

Ufuk Furkan Ç.

16.05.2023

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Kapsamlı Deneyim: Yıllar boyunca metin yazarlığı, senaryo yazma, SEO uyumlu makale yazımı, hikaye yazma, reklam yazma ve slogan bulma gibi çeşitli alanlarda deneyim kazandım. Farklı sektörlerdeki müşterilere hizmet vermek için geniş bir bilgi ve beceri yelpazesine sahibim. Yaratıcı Yaklaşım: Her...

Mert Yaşar K. photo

Mert Yaşar K.

19.12.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Yaratıcı biriyim,yazmayı seviyorum,şu an zaten üzerinde çalıştığım bi senaryom var.

Yuvarlak M. photo

Yuvarlak M.

04.10.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Yuvarlak Masa ekibi olarak bünyemizde bulundurduğumuz yazarlarımızla iş başındayız

Orkun Kaan Y. photo

Orkun Kaan Y.

30.06.2022

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Herkese merhaba ben Kaan İstediğiniz yazıyı yazabilir sizlere 7/24 yardım edebilirim anlamadığınız bir şeyi çekinmeden sorabilirsiniz:)

Betül Ş. photo

Betül Ş.

18.06.2022

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Sertifikalı senaryo ve metin yazarıyım. İlgi alanımı işe çevirmek istiyorum. Orijinal ve sürükleyici yazılar hazırlayabilirim.

İsmail D. photo

İsmail D.

04.10.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Merhaba ben Biyokimya bölümü aynı zamanda Laborant ve Veterinerlik bölümü mezunuyum. Çeşitli konularda makale yazarlığı yapabilirim. Sizin için özgün içerikler üretebilirim. Logo tasarlayabilirim. Video montajınızı yapabilirim. 3D yazcınızla ilgili her türlü sorununuzu çözebilirim. Kendi bölümümün...

Mayıs G. photo

Mayıs G.

04.10.2021

Senaryo Yazma · Konak, İzmir

Bu alanda hizmet vermek benim için çok değerli ve önemli. Elimden gelenin en iyisini yapacağıma inanın ~

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konak Senaryo Yazma Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Konak Senaryo Yazma ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Senaryo Yazma talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Senaryo Yazma için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Senaryo Yazma talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Senaryo Yazma taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Senaryo Yazma talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Senaryo Yazma için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Senaryo Yazma hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Konak Senaryo Yazma fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Konak Senaryo Yazma fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl