Hizmet Ver

4 Konak Uzman Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 39 Uzman Psikolog hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Konak Uzman Psikolog

Beste Kalkan photo

Beste Kalkan

06.01.2018

Uzman Psikolog · Konak, İzmir

Psikolog Beste Kalkan İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünde üstün başarı bursuyla okudu ve şeref öğrencisi olarak mezun oldu. Cinsel terapi, aile danışmanlığı ve evlilik ve çift terapisi eğitimlerini tamamladı. Şu anda EMA Psikoloji Izmir...

Gizem Naz Gezgin photo

Gizem Naz Gezgin

28.09.2020

Uzman Psikolog · Konak, İzmir

Her birey hayatının belli evrelerinde çıkmaza girdiğini hissedebilir. Fizyolojik bir sorunumuz olduğunda her nasıl ki doktora başvuruyorsak, bir çıkmazda hissettiğimizde veya çözümleyemediğimiz sorunlarımız olduğunda da bireysel terapi desteği...

Duygu Yatkın photo

Duygu Yatkın

25.03.2020

Uzman Psikolog · Konak, İzmir

2013 Psikoloji mezunuyum, 2015 yılında da Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Özel Eğitim, Anaokulu ve bazı özel okullarda çalıştım. Bunun yanı sıra özel bir danışmanlık merkezinde de danışan görmekteyim. Çalıştığım iş...

Eda Pınar photo

Eda Pınar

08.07.2020

Uzman Psikolog · Konak, İzmir

Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden onur öğrencisi olarak mezun oldum. Lisans eğitimim boyunca alan içi birçok eğitim, seminer ve gönüllü projelere katılarak kendimi geliştirdim. Özgeçmişimde de görebileceğiniz gibi staj, eğitimler ve yaptığım...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konak Uzman Psikolog Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Konak Uzman Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Konak Uzman Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Uzman Psikolog için Konak içinde toplam 39 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 282 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Konak içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 523 kişi Konak Uzman Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Konak Psikolog

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl