En İyi 10 Konya Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 518 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mustafa P.

Mustafa P.

Matematik Özel Ders · Selçuklu, Konya
Matematik cogu insanin fobisi haline geldi.ama aslinda ortalama bir zekaya sahip olan herkesin anlayabilecegi bir ders.bunun icin 2 sart gerekli.1.si iyi bir ogretmen 2.si sabir la ogrencinin istemesi ve calismasi.bunlardan 1.si var zaten siz 2.kismi halledin gerisini bana birakin.saglikli gunleriniz olsun🤗
Murat A.

Murat A.

Matematik Özel Ders · Selçuklu, Konya
*matematik artık çok kolay *konu anlatımı *ödev takibi *bol soru çözümü öğrencinin eksiğini ve ihtiyacını birebir görerek gidermek ancak beraber çalışarak mümkün olur
Tülay S.

Tülay S.

Matematik Özel Ders · Selçuklu, Konya
*İLKÖĞRETİM 4,5,6,7,8. SINIFLAR OKULA YARDIMCI MATEMATİK *LİSE 9,10,11,12 SINIFLARA OKULA YARDIMCI MATEMATİK *LİSEYE GİRİŞ,ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ, DGS , KPSS SINAVLARINA MATEMATİK ÖZEL DERS İLE: + 20-30 Kişilik Sınıflarda Kaybolmazsınız + ‘’ANLAYAMIYORUM,YAPAMIYORUM’’ Gibi Sorunlar Ortadan Kalkar + Özgüven Aşısı Yapılır + Yeteneğiniz Ortaya Çıkarılır + Anlama Kapasitesine Göre Bilgi Doğrudan Aktarılır + Eksiklikler Nokta Tespitiyle Giderilir +Kişinin durumuna uygun kaynak tavsiyesi yapıl
Burhan A.

Burhan A.

Matematik Özel Ders · Meram, Konya
18 yıllık Matematik Öğretmeniyim. Birçok Dershane, Etüt Merkezi ve Özel Öğretim Kurumlarında görev yaptım. Öğrencimizin seviye tespiti yapıldıktan sonra veli-öğretmen-öğrenci üçgeninde en üst seviyeye çıkarmak için derslere başlarız. Tecrübe, pedagojik yererlilik ve ders-konu hakimiyetimin, 18 yıllık meslek geçmişimle en üst seviyede olduğunu belirtmek isterim. Ortaokul 5,6,7 ve LGS hazırlık öğrencilerinden Matematik Dersi konusunda ihtiyacı olan öğrencilerimize yardımcı olmaktan mutluluk d
Mehmet H.

Mehmet H.

Matematik Özel Ders · Selçuklu, Konya
ÖZEL ÖĞRETİM KURSU HOCASI TECRÜBESİYLE HER SEVİYEYE ÖZEL MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSİ VERİLİR. KALİTELİ YAYIN DESTEĞİ İLE DENEYİMİM İLE KONU ANLATIMI VE BOL SORU ÇÖZÜMÜ YAPARAK MATEMATİĞİ  SEVDİĞİNİZİ GÖRECEKSİNİZ. AYRICA ÖDEV TAKVİYESİ VE ÇÖZEMEDİĞİNİZ  SORULARINIZIN AZALDIĞINI VE İMTİHANLARDA BAŞARINIZIN ARTTIĞINI FARK EDECEKSINIZ.Sistem kolejinden ve diğer okullarda 15 dercelik öğrencimle özel derslerimiz sürmektedir.
Fetiye T.

Fetiye T.

Matematik Özel Ders · Karatay, Konya
MATEMATİK GENELLİKLE ÖĞRENCİLER TARAFINDAN SEVİLMEYEN BİR DERSTİR FAKAT 14 YILLIK MATEMATİK TECRÜBEMLE ARTIK MATEMATİK ÇOK DAHA KOLAY BİR HALE GELECEK. DERS VERDİĞİM ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK ÖĞRENCİLERİNDEN BAZILARI BANA 2 NET LE GELİP DERS BİTİMİNDE 25 NETE KADAR YÜKSELDİLER.BİRLİKTE UYUMLU BİR ÇALIŞMAYLA ÖĞRENCİLERİME NET YÜKSELTME GARANTİSİ VERİYORUM.
Abdullah Y.

Abdullah Y.

Matematik Özel Ders · Selçuklu, Konya
Matematik de. TYT. AYT. LGS. Dgs. Kpss de 8 yıllık tecrübem var. Şu an özel bir etüt merkezinde öğretmenlik yapmaktayım. Çok sabırlı ve dikkatli bir ödev takibi yapmaktayım. Evinizde ders verebilirim. Evli ve 2 çocuk babasıyım. ilk dersim tanıtım amaçlı ücretsizdir.
Tuğba  S.

Tuğba S.

Matematik Özel Ders · Selçuklu, Konya
Selçuk Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Evli ve bir çocuk sahibiyim. 10 yıldır özel ders veriyorum. https://www.instagram.com/tugbamuhammedhoca/ adresi sosyal medya hesabımdır. Hem matematik-geometri anlatıyoruz hem de nasıl kendi kendine matematik geometri çalışılacağı noktasında yardımcı oluyorum. TYT, AYT, KPSS, DGS, ALES sınavlarına destek, ara sınıflara okula yönelik destek verebilirim.
Mehmet M.

Mehmet M.

Matematik Özel Ders · Meram, Konya
Matematik kabus değil eğlence aracı olsun. Öğrencinin eksikleri tespit edilip giderildikçe yapabilme zevkini yaşayacak ve bu durum matematiğe bakış açısını değiştirecektir.En önemli olay zaten kabullenmiş çaresizliği yıkmaktır. On üç yıllık tecrübem vardır. Okula yardımcı sınavlara hazırlık amacıyla bire bir matematik dersi verilir. ( Meram - Selçuklu - Karatay )
İbrahim H.

İbrahim H.

Matematik Özel Ders · Meram, Konya
Ygs lys teog kpss ales hazırlık alanında tecrübeli matematik öğretmeninden kendi evinizde yada öğretmenin evinde özel ders verilir
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sinem Güzel
Matematik Özel Ders   25/04/2020

Gaye Hoca, sadece bir hoca değil aynı zamanda motive eden, her zaman ilgilenen ve desteğini esirgemeyen bir arkadaş. İyi ki Gaye Hoca ile çalışmaktayım. Aklınızda soru işareti varsa hiç olmasın direkt Gaye Hoca ile iletişime geçin.

         
Gizem Işık
Matematik Özel Ders   24/04/2020

Matematikte her konuda yardımcı oluyor. Ben çok memnun kaldım. Kendisinden yardım almayada devam edeceğim. Herkese tavsiye ederim.

         
Serap Özdağ
Matematik Özel Ders   09/03/2020

Fatih Bey le dersimizden çok memnun kaldık, derse hakim, başarılı bir öğretmen olduğunu hissettiriyor. Ayrıca çocukla çok rahat iletişim kurarak, anlayacağı şekilde dersi aktardığı için teşekkür ederiz. kesinlike öneriyorum.

         
Yalçın Uysal
Matematik Özel Ders   07/03/2020

Caner hoca çok ilgili işini severek yapıyor kızıma katkısı çok fazla ayrıca yaptığı rehberlik için çok teşekkür ederim.

         
Elif Demirci
Matematik Özel Ders   24/02/2020

murat hocadan çok memnunuz çok verimli çok başarılı çok kibar ve özverili iyki tanıştık herkeze tavsiye ederim/***

         
Sevim Senel
Matematik Özel Ders   23/02/2020

Osman hocadan 2 haftadır ders almaya basladık oğlum cok sevdi oğretmenini gercekten severek ders işliyor.. Osman hocanın verdiği odevleri gider gitmez yapmaya baslıyor.

         
Yonca Özel
Matematik Özel Ders   19/02/2020

Mehmet Hoca oğluma sınav öncesi desteğe geldi. Gerçekten çok iyi iletişim kurarak derse konsantre olmasını sağladı. Sonunda başarılı sonuç aldık. İhtiyaç olunca tekrar çağırmayı düşünüyoruz. Kendisine çok teşekkür ederiz.

         
Özde İlhan
Matematik Özel Ders   16/02/2020

Hocamın ders anlatımından çok memnunum . Yıllardır anlamadığım konuları bir ders saati içersinde bile bana eksiksiz bir şekilde bütün detaylarıyla ve bol örneklerle anlatıyor . Birçok kaliteli soruyu bana anlattıktan sonra benim kendisine anlatmamı istiyor böylelikle hem derse dahil oluyorum hem de dersten kopmuyorum . Derslerimiz çok verimli geçiyor.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz