Hizmet Ver
Online Psikolog

4 Konya Online Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 52 Online Psikolog hizmet vermeye hazır.

Konya Online Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Psikolog için Konya içinde toplam 52 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 314 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Konya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,024 kişi Konya Online Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Online Psikolog

Buse Görman photo

Buse Görman

20.10.2021

Online Psikolog · Selçuklu, Konya

Merhabalar, İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümü 2018 mezunuyum. 2 yıl boyunca şizofreni, bipolar, bordeline tanısı almış kişilerin yatılı bakım hizmeti aldığı bir bakım merkezinde psikolog olarak çalıştım. Prof. Dr. Ebru ŞALCIOĞLU ndan İleri Düzey BDT eğitimini tamamladım. Bunun yanı sıra...

Rümeysa Şen photo

Rümeysa Şen

22.11.2021

Online Psikolog · Meram, Konya

KTO Karatay Üniversitesi'nde psikoloji bölümünü tamamlayarak 8 ay kadar bir psikoloji merkezinde staj yaptım. O süreçte oyun terapisi, aile danışmanlığı, bilişsel-davranışçı terapi, bağımlılık terapisi, filial terapi eğitimi aldım. Çeşitli seminerlere katıldım ve kendimi oldukça geliştirdim. Şimdi...

Hayriye Sezer photo

Hayriye Sezer

02.06.2022

Online Psikolog · Karapınar, Konya

Dokuz Eylül Üniversitesinde psikoloji okudum. Okul bitince 6 ay İngitere’de dil okuluna gittim. Dönünce İzmir’de rehabilitasyon merkezinde ve psikoteknik merkezinde çalıştım. Bu sırada Bilişsel Davranışsal Terapi Eğitimi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimini aldım. Marmara Üniversitesininde...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konya Online Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konya Online Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Konya Online Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Konya Online Psikolog fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl