Hizmet Ver
Ukulele Dersi

4 İstanbul Küçükçekmece Ukulele Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 90 Ukulele Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Küçükçekmece Ukulele Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 90 Ukulele Öğretmeni, Küçükçekmece içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Küçükçekmece içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Küçükçekmece içinde yazılan 1.038 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 96 kişi Küçükçekmece Ukulele Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Küçükçekmece İstanbul Ukulele Öğretmeni

Çetin B. photo

Çetin B.

03.04.2023

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Her yaştan herkes bir enstrüman çalabilir. Yaş, cinsiyet farkı olmaksızın. Enstrüman çalmak için yetenek gerekmez. Önemli olan o enstrümanı sevmek, özveri ve dikkatle çalışmaktır. Başlangıçta günlük 15 ile 20 dk arası çalışma yetecektir. Seviyeniz ilerledikçe siz motive olup daha fazla vakit...

Okan Ö. photo

Okan Ö.

16.09.2020

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Merhabalar ben Okan.İTÜ Devlet Konservatuarı mezunuyum.Lisans eğitimim öncesi ve tüm eğitimim boyunca müzikle iç içeydim.Yalnızca okuldaki eğitimle kalmayıp bu sektördeki birçok değerli isimle birebir çalışma fırsatı buldum.Hali hazırda MEB’e bağlı bir kurs merkezinde ve kendi özel öğrencilerimle...

Tuğçe Y. photo

Tuğçe Y.

14.06.2026

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Aloha! 🪇 10 senedir aktif olarak ukulele çalıyorum ve öğretiyorum, sen de düzenli online derslerle bu tatlı enstrümanı öğrenmek istersen lütfen benimle iletişime geç :)

Uğur A. photo

Uğur A.

12.10.2019

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Özel ders şeklinde oluyor dersler uzman hocalarımız eşliğinde haftada bir gün bir saat ayda toplam dört saat birebir eğitim vermekteyiz.

Esra A. K. photo

Esra A. K.

05.10.2024

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Psikoloji mezunuyum. Türkçe ve Edebiyat özel dersi/ödevi, psikoloji lisans ve yüksek lisans düzeyi ödev ve analiz hizmetiyle beraber ukulele özel dersi veriyorum.

Azra K. photo

Azra K.

22.05.2025

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Eğitebileceğim eğitim vereceğim birlikte güzel mutlu şarkılar çalabileceğim ukulele dersi verebileceğim çoçuklar arıyorum

Murat Ş. photo

Murat Ş.

06.09.2024

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Merhaba, ben Murat Şenler! Uzun yıllardır müzik öğretmenliği yapıyor, genç yeteneklere enstrüman sevgisini aşılıyorum. Ukulele, hem eğlenceli hem de kolay öğrenilebilir bir enstrüman olmasıyla çocukların müziğe olan ilgisini artırmanın harika bir yolu. Derslerimde, öğrencilerimin hem teknik...

Yağmur U. photo

Yağmur U.

15.01.2025

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Merhaba, ben Yağmur. 19 yaşındayım ve 2017den beri şarkı yazarlığı, bestecilik, çalgıcılık ve de vokalistlik yapıyorum. 5 yıl güzel sanatlar lisesinde genel müzik eğitimi gördüm. :) Sesimle deneysel şeyler yapmayı, sesimi kullanmayı çok seven biriyim. Müzik zaten tüm hayatım. Müzik terapisi...

Music H. photo

Music H.

12.05.2023

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Music House olarak doğru yönlendirmeyle her bireyin kendini müzik alanında geliştirebileceğine inanıyoruz. Evrensel metodları misyonumuz olarak benimseyip 4 yaşından itibaren her yaş için müzik eğitimi veriyoruz.

Tümerkan A. photo

Tümerkan A.

28.05.2025

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Merhaba,Ben Tümerkan Aldanmaz ; Yıllardır sahne alan bir müzisyen ve deneyimli bir eğitmenim. Şu anda hem akustik hem elektro gitar için çocuklara ve yetişkinlere,her seviyeye uygun birebir dersler veriyorum. Derslerimde,temel gitar teknikleri, akor geçişleri,temel nota bilgisi ve ritim çalışmaları...

Arda A. photo

Arda A.

05.05.2026

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Ben Arda Akpınar, 22 yaşındayım. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Bestecilik bölümünde okuyorum. Gitar, müzik teorisi, armoni, solfej, dikte, müzik kulağı, deşifre, form bilgisi, başlangıç seviyesi piyano ve şarkı yazarlığı gibi gibi dersler veriyorum. Daha önceleri Şevket Akıncı ile caz gitar, Nail...

Eftal Y. photo

Eftal Y.

21.10.2025

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Merhaba ben Eftal Bilgi Üniversitesinde Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim klasik elektro akustik gitar çalıyorum uyguna düzenli bir şekilde ders vermek istiyorum

Tuğçe D. photo

Tuğçe D.

10.10.2020

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

KOÜ gsf müzik bölümü mezunuyum. Ukuleleyi kısa sürede eğlenceli bir şekilde tüm yaş gruplarına öğrerebilirim. Derste küçük çocuklar için ek materyaller kullanırım. Öğrencinin isteklerini de göz önünde bulundurarak ihtiyacı yönünde ders içeriğini hazırlıyorum. Kasım ayından beri Online olarak Okul...

Sevgi D. photo

Sevgi D.

15.11.2024

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Merhaba, ben Sevgi. Yaklaşık 10 yıldır aktif olarak müzikle ilgileniyorum. Şu anda konservatuvarda şan ve opera ana dalında son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda piyano eğitimi aldım. Lise döneminde gitar ve piyano ile başladığım müzik yolculuğumu, ilerleyen yıllarda vokal ve müzik teorisi...

Utku Y. photo

Utku Y.

17.02.2025

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Hızlı pratik eğitim. İTÜ konservatuvar öğretmeninden özel metod ile pratik Kanun eğitimi. Öğrenci arzu ederse çok kısa zamanda nota da öğrenebilir ve toplulukta uygulama fırsatı bulabilir. Dersler müzik atölyesinde de yapılabilinmektedir.

Yavuz İ. photo

Yavuz İ.

15.10.2020

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Beyoğlu çevresinde veya online olarak elektro, akustik, klasik gitar ve armoni dersi ile birlikte ukulele dersi veriyorum. Bir yıl bir kurumda ders verdikten sonra okulumu sürdürebilmek adına oradan ayrılmam gerekti. İki yıldır evimde özel ders veriyorum.

Dilara Ç. photo

Dilara Ç.

02.08.2025

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

8 yıllık konservatuar eğitimim ve buna ek olarak Prodigies Music eğitimim ile 3 yaştan itibaren tüm herkes ile müzik konuşabilir,öğrenebilir,besteleyebilir ve enstrüman çalabiliriz.

Ece Ş. photo

Ece Ş.

15.08.2020

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Herkese merhabalar :) derslerimizi online a taşıdığımız ve müziği paylaşmak adına daha büyük zamanlar kazandığımız bu süreçte sizlere daha kolay ulaşmak adına iletişimimi armuta da taşımaya karar verdim :) Harika bir üniversite olan Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü mezuniyetim...

Nur E. photo

Nur E.

01.07.2021

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Merhaba, uzun yıllardır müzik alanındayım. çeşitli enstrumanlarla çalışıp farklı konser düzenlemelerin içinde yer aldım. online olarak ukulele dersi vermekteyim

Yasin Y. photo

Yasin Y.

20.01.2020

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Anadolu Universitesi - Opera Bölümü mezunuyum. Yerli ve yabanci bircok sanatciyla calistim ve uzun yillar her yas grubundan kisilere gitar, piyano, san, ukulele dersi verdim. Suanda aktif olarak hala ders vermekte ve tiyatro oyunlarinda, müzikallerde oynamaktayim.

Başar S. photo

Başar S.

28.04.2026

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Konservatuvar mezunuyum aynı zamanda müzik öğretmeniyim. Profesyonel müzisyenim, müziğin tüm dallarında eğitim ile birlikte müzik prodiksiyonları ve aranjeler yapmaktayım. Kendi adıma ait büyük bir orkestram var. Sahne sanatları ve müzik eğitmenliği olarak 25 yıllık bir tecrübeye sahibim. Sosyal...

Oğuzhan Y. photo

Oğuzhan Y.

11.03.2026

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Merhabalar ben Oğuzhan,konservatuar öğrencisiyim ve 5 senedir özel ders veriyorum. Başlangıç seviyede her yaşa uygun eğitim veriyorum. Derslerimde müzik teorisi ve teknik becerilerinizi geliştirirken aynı zamanda çalmak istediğiniz parçalara da yardımcı oluyorum. Derslerimiz birebirdir ve ders...

Ulaş R. photo

Ulaş R.

25.09.2021

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Merhabalar. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda öğrenciyim. Gitar, ukulele, piyano ve solfej dersleri veriyorum. yaklaşık 6 yıldır özel dersler veriyorum. İlk dersimi ücretsiz yapıyorum.

Sia A. photo

Sia A.

07.08.2025

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Klasik gitar bölümün'den mezunum ama sahne tecrübem elektro gitar ve piyano ile de oldukça geniş. İstanbul’da senfonik metal grubumla ve bir orkestrayla aktif olarak konserler verdim, 2 yıl boyunca bir televizyon kanalında canlı yayınlarda gitar çaldım. Son 5 yıldır İstanbul'da bir özel okulda...

Ayşegül Ü. photo

Ayşegül Ü.

17.10.2025

Ukulele Dersi · Küçükçekmece, İstanbul

Ben Ayşegül, deneyimli bir müzik öğretmeniyim. Amacım çocuklara müziği sevdirmek, ritim duygusunu ve özgüvenini geliştirmek. Dersler oyun temelli, keyifli ve her çocuğun seviyesine göre planlanır. Piyano, ukulele ve nota okuma ile müziği keşfetmeye hazır mısınız?

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Küçükçekmece Ukulele Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Küçükçekmece Ukulele Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Ukulele Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Ukulele Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Ukulele Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Ukulele Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ukulele Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Ukulele Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Ukulele Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Küçükçekmece Ukulele Dersi fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Küçükçekmece Ukulele Dersi fiyatları, talep detayına göre 700 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl