En İyi 10 Malatya Alçı Ustası

4 Alçı Ustası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Hasan K.

Hasan K.

Alçı Ustası · Battalgazi, Malatya
Işyeri ev ofis boya alçı pan tadilat doğal gaz su tesisat her türlü hizmet var iletisime geçerseniz uygun fiyatla sünnetimiz olan pazarlıkla anlaşma sağlayabiliriz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali Dodurga
Alçı Ustası   16/11/2019

Mustafa Karadoğan işinin ehli bir usta! Bir o kadar da efendi ve güvenilir. 4/4 lük bir iş çıkardı. Armut.com ustası "ŞİNASİ ALTUN" adlı ahlaksız, sahtekar ve nitelikli dolandırıcının mahvettiği evimi toparladı. Ve tertemiz teslim etti. Ekibi de efendi ve terbiyeli. Teşekkürler MUSTAFA KARADOĞAN usta! 5 YILDIZ !

         
İsmail Bayar
Alçı Ustası   03/07/2019

Fatih usta her konuda yardımcı oldu.Geldi ilgilendi fikir alışverişinde bulunduk.Ailenin içine evinin içine rahatlıkla sokabileceğiniz bir usta. Fiyatları diğer görüştüğüm ustalara göre en uygun olanı.İşi yaptırmayı bizden kaynaklanan sebeplerden dolayı biraz erteledik. Herkese tavsiye edebileceğim bir usta.

         
Sefer Osman
Alçı Ustası   26/01/2019

Çok efendi. Elinden geldiğince yaptığı işe sahip çıkan çalışkan bir arkadaş. Fiyat olarakta elinden geldiğince yardımcı oluyor.

         
Neşe Karslıoğlu
Alçı Ustası   13/01/2019

Benim için önemli olan karşılıklı olarak yapılacak projede tüm detayları konuştuktan sonra konuşulan detayları ile uygulanabilmesi idi,.Necati usta bu konuda gayet titiz ve temkinli idi. İçine sinmeyen bir yer olduğunda benım müdahil olmama gerek kalmadan olmadı diyip yeniden yaptı. işinde gayet özverili saygılı ve temiz çalıştı.Ben çok memnun kaldım . Böyle çalışkan ve dürüst insanların yolu her zaman açık olsun ...

         
Alçı Ustası   24/11/2018

Öncelikle Burdan Herkese Merhaba, Güven sorunu yaşayıp iş yaptırıcaklardan en başta ben geliyorum,güvendim 2 tane evimi orhan ustaya teslim ettim,asla çekinmeden yaptırın.orhan usta iyi denilcek seviyede bir alçı ustası,hızlı ve pratik.boya konusuna gelirsek boya gerçekten boyacı işi iyi bir alçı çeken iyi bir boya yapıcak diye asla bir şey yok veya iyi boya yapan iyi bir alçı çekecek diyede bişey yok..ne kadara nasıl iş yaptırıyorsunuz ve karşılığında ne alıcağınızı iyi bilirseniz orhan ustadan iyi şekilde verim ve memnuniyet alırsınız.

         
Hamza Adıgüzel
Alçı Ustası   05/08/2018

Emrullah bey çok harika bir usta 180 metrekare evimizin tüm duvarlarını alçı yaptı ve boya ve sıva hepsini kısa bir sürede bitirdi. Çok memnun kaldık . Teşekkür ederiz.

         
Göksel Kaya
Alçı Ustası   01/08/2018

İlyas Usta, işini hızlı ve kusursuz yaptı, bir daha benzer işlerim olduğunda arayacağım ilk kişi İlyas Ustadır. Ellerine Sağlık İlyas Usta Hayırlı işler dilerim

         
Ümit Akbıyık
Alçı Ustası   16/02/2018

Usta ellerine sağlık işin hakkını fazlasıyla veriyorsun yolun açık olsun aldığın para helali hoş olsun

Alçı Ustası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz