En İyi 10 Malatya Özel Direksiyon Dersi Hocası

4 Direksiyon Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Malatya civarında 31 Özel Direksiyon Dersi Hocası hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mümine Özbildirici Sarı

Mümine Özbildirici Sarı

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
MEB onaylı ve sürücü kursu eğitmenliği tecrübesi ile den beri aktif trafikteyim. Eğitimciyim, direksiyon eğitmenliğini alternatif hobi meslek olarak icra ediyorum. (Sadece bayanlara eğitim vermekteyim.)Eğer aracınız varsa eğitimi kendi aracınızda almanız aracınıza alışmak adına daha iyi olur. Tercih edecekler için blok (iki saat) ders yaptığımı ve şehrin en aktif yerlerinde araç kullanmanızı tercih ettiğimi bilmelerini isterim. Trafikte korku heyecan gibi tedirginliğiniz profesyonel ve tekn
Fikri (Hoca) SERTKAYA

Fikri (Hoca) SERTKAYA

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
17 yıl çeşitli illerde trafik polisi olarak çalıştım bu süre içerisinde kamu kurum ve kuruluşlarında sürücü ve yaya eğitimi seminerleri verdim. İl milli eğitim müdürlüğüne bağlı okullarda trafik güvenliği derslerine öğretmen polis memuru olarak katıldım emniyet genel müdürlünce ileri ve güvenli sürüş teknikleri eğitimi aldım. Milli eğitim müdürlüğü nden direksiyon usta öğretici belgesine sahibim 2016 yılında emekli oldum ara ara sürücü kurslarında ders vermekteyim kendi aracım ile ya da sürücü
Nuriye Özbay

Nuriye Özbay

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
-14 yıldır aktif olarak sürücü dersi vermekteyim. -Daha önce MEB e bağlı bir sürücü kursunda çalıştım ve konu hakkında yeterince deneyime sahibim. - Malatya da bayanlara özel direksiyon dersi veriyorum. - Seviyenize göre özel dersler ile çok hızlı bir şekilde trafiğe çıkmaya başlayacaksınız. - İster güvenlik freni olan bizim aracımızla, isterseniz kendi aracınızla özel ders alabilirsiniz.
Nilgün Derince

Nilgün Derince

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
14 yıldır meb onaylı direksiyon eğitmeniyim.Bugune kadar bir çok sürücü kursunda eğitmenlik yaptım.Şu an sadece bayanlara özel direksiyon dersi veriyorum.Ehliyeti olupta pratiği olmayan bütün arkadaşları trafiğe bekliyorum.Gelin birlikte trafik korkunuzu yenelim.
Nilgün DERİNCE

Nilgün DERİNCE

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
MEB onaylı 14 yıllık direksiyon eğitmeniyim.Bir çok sürücü kursunda eğitmenlik yaptım.Tecrubeli bir eğitmenim.Şu an sadece bayanlara özel direksiyon eğitimi veriyorum.Trafik korkunuzu gelin birlikte yenelim.
Sibel Erkus

Sibel Erkus

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
Malatya Bayan hocadan direksiyon dersi sibel erkus M.E.B sertifikalı, Bilinçli araç kullanmanın mantığını, Araç içi ve araç dışı hakimiyet kurallarını, Kendinize güveni, Doğru şartlanmayı, Hatasız ve başkalarının hatasını engelleyen tüm trafik kurallarıyla, İleri sürücülük tekniklerini, Şehir içi trafiğinde Araç kullanmanın keyfini, Ticari kazançtan öte, eğitimde kaliteyi amaçlayan çalışma ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. M.E.B. Onaylı Uzman Usta Öğretici Sertifikal
Tarık Öz

Tarık Öz

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
Malatya Özel Direksiyon, malatyada tek kurumsal ve pantli lisanslı tek eğitmen tarık öz dan fazla ünvan ve belge
Erhan  Ş

Erhan Ş

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
Mlatyada yogun trafikte direksiyon gelistirme dersleri ile sizde arac kullanmada iddiali olun bilgi ve randevu tel
FERHAT  PİRİNÇİ

FERHAT PİRİNÇİ

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
Malatya Özel Direksiyon Ferhat PİRİNÇİ Bilinçli araç kullanmanın mantığını, Araç içi ve araç dışı hakimiyet kurallarını, Kendinize güveni, Doğru şartlanmayı, Hatasız ve başkalarının hatasını engelleyen tüm trafik kurallarıyla, İleri sürücülük tekniklerini, Şehir içi trafiğinde Araç kullanmanın keyfini, Ticari kazançtan öte, eğitimde kaliteyi amaçlayan çalışma ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Malatya Özel Direksiyon Dersi Ferhat PİRİNÇİ İyi bir direksiyon öğretmeni
Cumali Sezer

Cumali Sezer

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
MEB DIREKSIYON SINAVLARINDA KOMS BASK OLARAK GOREV YAPTIM. DIREKSYON OGRETICILIGI, TRAFIK DERSLERI OGRETMEN LIGI VE ILKYARDIM YETK. BELGELERINE SAHIP UZMAN OGRETMEN EMEKLI OKUL MUDURUYUM. AKAN TRAFIKTE SIZIN VE BASKALARININ CAN VE MAL GUVENLIGINI ONEMSIYORSANIZ KI COK COK ONEMLIDIR, GUVENLI SURUS TEKN.EGITIMINI, YETKILI UZMANINDAN ALMADAN SAKIN OLA TRAFIGE CIKMAYINIZ. GUVENLI SURUS TEKN. EGITIMI ALMAK, ALLAH KORUSUN, CAN VE MAL KAYBINDAN DAHA UCUZDUR. ARAYIN GORUSELIM.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Direksiyon Dersi   23/10/2020

Yeliz hanımla 2. dersimizi tamamladık. Benim için trafiğe çıkmanın psikolojik boyutu fiziksel beceri kadar önemliydi. Kendisi sağ olsun sakinliği ve doğru yönlendirmeleri ile kendime olan güvenimi tazeletti. Birkaç ders sonra güvenle trafiğe çıkacağımı düşünüyorum, gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

         
Aziz Erdoğan
Direksiyon Dersi   17/10/2020

Deniz Hoca hem çok iyi bir eğitmen hemde size bir arkadaş yakınlığı ile davranıyor. Ders heyecanlı başlasanız bile 10 dakika sonra o heyecanın yerini eğlenceli bir atmosfer alıyor. Deniz hoca ile hem iyi bir eğitim alıp hemde zamanınız çok eğlenceli geçiyor. Herkese tavsiye ederim. Beylikdüzünde tek geçerim.

         
Gökberk Metin
Direksiyon Dersi   22/09/2020

Fatih bey son derece kibar ve yardımsever biri. Beklediğimden çok daha hızlı ilerledik, iyi bir şoför ve iyi bir eğitmen. Süre takıntısı yok. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Menekşe Değirmenci
Direksiyon Dersi   22/09/2020

Tuğba Hanım çok profosyonel, araba icinde kontrolü çok iyi sağlıyor ve yaptiginiz her hareketi anlıyor hemen yönlendiriyor. Siz endişeli oldugunuzda sizi cesaretlendiriyor. Sakin bir yapıya sahip oldugu icin yanında heyecanlanmiyorsunuz. Birkac saat birlikte calistiktan sonra artik rahatça trafiğe çıkacak konuma geliyorsunuz.

         
Hande Erdal
Direksiyon Dersi   10/09/2020

Benim için çok keyifli ve verimli bir süreçti. Derslerden sonra Elif Hanımdan ogrendiklerimle ve aldığım güvenle rahatlıkla trafiğe cikabildim. Her şey için teşekkür ederim.

         
Seher Kartal
Direksiyon Dersi   07/09/2020

Merhaba, daha önce eğitim almış olmama rağmen bi türlü araba kullanamayanlardan biriydim. Mehmet Hoca 3 gün geçirdim. Ezbere eğitim yerine gerekli tüm teknik bilgileri aktarırken; neyi, neden ve nasıl yapmam gerektiğini örneklendirerek anlattı. Yaklaşımı ile insana cesaret veren, son derece bilgili ve kibar biri. Çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim

         
Cemil Sağlam
Direksiyon Dersi   07/09/2020

Araba kullanabiliyorum diyen bile ders almalı. Tüm bilinen yanlışlardan kurtaran saygıdeğer ve işini bilen bir hocamız.

         
Canan Meriç
Direksiyon Dersi   07/09/2020

Mehmet Hoca kesinlikle direksiyon dersi alınması gereken bir hoca. Gerek motivasyon konuşmaları gerek kazandırdığı özgüven ile benim gibi trafiğe çıkamayan birine bile güven verdi. Her şeyi püf noktalarıyla anlattığı için teşekkür ederim. Direksiyon dersi almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Direksiyon Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz