En İyi 10 Malkara Evden Eve Nakliye | Armut

En İyi 10 Malkara Tekirdağ Evden Eve Nakliye

4 Evden Eve Nakliye Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Mehmet R.

Mehmet R.

Evden Eve Nakliyat · Malkara, Tekirdağ
Cumartesi Günü (17.01.2015) Kastamonudan Tekirdağ a Ev Taşıyorum, Geri Dönüşte Eşya Alabilirim. İlgilenenler Arasınlar.
Sefer Y.

Sefer Y.

Evden Eve Nakliyat · Malkara, Tekirdağ
1955 yılından bu yana ticaret ile kimsenin hakkını yemeden bu günlere geldik sizlerin de güveni sayesinde 1985 yılından beri taşımacılık yapıyoruz elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hattap Pamukçu
Evden Eve Nakliye   11/11/2019

Çok memnun kaldım. Adamlar işi biliyor. Pratik çalışıyorlar. Tüm ürünleri kırılmadan dökülmeden hepsini şişme poşet ve streçlerle sardılar. Dolarpları falan kendi aletleriyle söküp taşındıktan sonra tekrar kurdular. Ellerine sağlık.

         
Şükriye Özgür
Evden Eve Nakliye   08/11/2019

Çok başarılı özenli bir taşımacılık hizmeti aldım.Hiçbir problem yaşamadım İmren taşımacılığa tşk ederim.Ayrıca 3 ev taşıttım kendilerine hiçbirinde sorun yaşamadık.

         
İlknur Kardaş
Evden Eve Nakliye   30/10/2019

Sağolsunlar kibar insanlardı tam vaktinde gelip güzel güzel topladılar paketlediler taşıdılar ve kurulumunu yaptılar.. bir dahaki taşınmamda gözüm kapalı yine onları ararım..

         
Yusuf İncedere
Evden Eve Nakliye   29/10/2019

Mustafa bey ve ekibine çok teşekkür ederim.Ellerine sağlık titiz çalışıyorlar aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar.Herkese tavsiye ederim.

         
Serkan Özcan
Evden Eve Nakliye   25/10/2019

Daha evvelden 3 defa taşıma yaptırdık. üçünde de rezil olduk. Anadolu Yakasından Avrupa yakasına uygun fiyata taşıma yapan Tikanoğlı Nakliyat çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum. Allah kazancınızı daim etsin. Tüm ricalarımızı yerine getirdiler ve daha evvelki nakliyecilerin zarar verdikleri mobilyaları adeta hayata döndürdüler.

         
Hatice Şükür
Evden Eve Nakliye   24/10/2019

iyi gunler Huseyin bey ve ekibine tesekkur ederim islerini hizli ve titiz bir sekilde yaptilar hasarsiz teslim edildi gercektende saygili kisiler /kolaygelsin Hüseyin bey

         
Onur Toraman
Evden Eve Nakliye   21/10/2019

Firma sahibi Metin bey ilk teklif talebimden itibaren bizzat ilgilendi. Taşıma öncesi mutabakatlarını zamanında yaptı. Kendisi ile birlikte 5 kişilik bir ekibi de getirerek sorunsuz ve hızlı bir taşıma sağladılar. Nazarlık olsun diye bir kere duvara çarpmalarını bekledim eşyaları ama o konuda da hatasız çalıştılar. Çok memnun kaldım, tanıdıklarıma da referans olurum. Metin beyin baba mesleği olarak bu işi yapması, yanındaki arkadaşların yıllarca ekipte olması artıları. Toplama bir ekip değil.

         
Hatice Aktaş
Evden Eve Nakliye   21/10/2019

Teşekkur ediyorum hızlı bir şekilde sararak topladılar ve hızlı bir şekilde eve taşıdılar. Dolapları kurma ve sökmeleri hızlı ve hasarsızdı. Tekrar taşınmak zorunda kalsam kesinlikle tekrar tercih ederim arkadaşlarımada öneririm gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Evden Eve Nakliye hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz