En İyi 10 Maltepe İstanbul Koltuk Yıkama

4 Koltuk Yıkama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 32 Koltuk Yıkama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Lara Koltuk Ve Yatak  Y.

Lara Koltuk Ve Yatak Y.

Koltuk Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul
Yerinde koltuk yıkama hizmeti ile koltuğun kumaş ve leke durumuna göre önce koltuklarınıza Özel olarak hazırlanmış ERA 111 ürünleri ile koltuklarınızı köpürtme ve yumuşatma işleminden geçiriyoruz. Sonrasında180 derece sıcak buhar vererek zararlı, gözle görülmeyen bakterileri ve akarları etkisiz hale getiriyoruz.Son aşama olarak Alman devi karcher vakum makinemiz ile koltuğunuzdaki pis suyu ve atıkları vakumluyoruz. Makinenin pis su tankından çıkan kirli su ve tortular sizi bir hayli şaşırtacakt
Burak Buharlı T.

Burak Buharlı T.

Koltuk Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul
İstanbul Anadolu yakası bölgesinde koltuk temizleme hizmeti almak için en hızlı ve kalıcı adreste siniz. Tecrübemiz ve çevreye duyarlı makinemiz ile koltuk, yatak, puf, sandalye üzerine temizlik hizmeti vermekteyiz. Görevimiz yapılan temizlik işleminden sonra koltuklarınızı ilk aldığınız gün olduğu gibi sizlere sunmak. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz tamamen şeffaftır. Tüm bu hizmetlerimiz ile sizlerin yanındayız.
Murat M.

Murat M.

Koltuk Yıkama Temizleme · Ataşehir, İstanbul
Kaliteli temizlik anlayışımızla ve malzemelerinize zarar vermeden; - Koltuk yıkama - Araç Koltuğu Temizleme - Yerinde Halı Yıkama - Yatak ve Yorgan Yıkama hizmetleri vermekteyiz.
Delfin Temizlik Ve Yönetim Hizmetleri

Delfin Temizlik Ve Yönetim Hizmetleri

Koltuk Yıkama Temizleme · Kartal, İstanbul
Tüm temizlik alanlarınıza ilk günkü tazeliği ve enerjiyi getiren DELFİN TEMİZLİK uzman kadrosu ve profesyonel temizlik ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. DELFİN CLEANING specialist who brings the freshness and energy of the first day to all your cleaning areas and professional cleaning equipments are happy to serve our valued customers.
Albayrak Halı Yıkama Fabrikası

Albayrak Halı Yıkama Fabrikası

Koltuk Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul
Halı, Koltuk, Yatak, Stor Perde, Restaraunt Koltuk, Battaniye, Ortak Alan Temizliği ve Yerinde Yıkama Hizmetlerimiz ile Sizlerleyiz
Nehir Koltuk Yıkama .

Nehir Koltuk Yıkama .

Koltuk Yıkama Temizleme · Ümraniye, İstanbul
Temizlik işlemimiz tamamlandıktan sonra mobilyalarınız çok kısa bir süre içerisinde kuruyacak ve bunları kullanmaya kaldığınız yerden çabucak devam edebileceksiniz. Son teknolojiyi kullanarak sunduğumuz koltuk temizleme yöntemleri ile en derin lekeleri kısa sürede içerisinde temizleyerek, siz değerli müşterilerimize hassas bir hizmet sürecinin garantisini veriyoruz.
Eren Koltuk Yikama A.

Eren Koltuk Yikama A.

Koltuk Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul
Her türlü koltuk, çekyat, Otokoltuk, sandalye, Yaylı yatak ve Cam temizliği itina ile ön senelik tecrübe ile yapılır.
PIRILTI TEMİZLİK

PIRILTI TEMİZLİK

Koltuk Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul
50 - 100 TL arasında koltuk yıkama hizmeti verdiğini söyleyen kişilerden uzak kalmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu kişilerin kampanya adı altında insanları kandırdıkları ve kaliteli - hijyen bir koltuk yıkamadan çok uzak sundukları hizmetle bir çok insanı mağdur ettiği gözlemlenmiştir. Ucuz ve kalitesiz koltuk yıkama hizmeti tercih eden müşterilerimize yönelik gözlemlediğimiz sorunlar genellikle şu şekilde sıralanmıştır: 1- Gelen kişilerin eve girmesiyle çıkması bir oldu. Amaçları koltuk
Has Profesyonel Koltuk Yıkama

Has Profesyonel Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul
TAM PROFESYONEL MAKINALAR VE KUMAŞI TANIYAN EĞİTİMLİ EKİBİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.BÜTÜN İŞLERİMİZ GARANTİLİDİR.
Akıl Eftal A.

Akıl Eftal A.

Koltuk Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul
Koltuk yıkama, Cam silme, Oto koltuk yıkama , ve yaylı yatak yıkama işleri itina ile yapılır. Tekliflerinizi bekliyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nedret Ozturk
Koltuk Yıkama   08/12/2019

İsmail bey tam randevu saatinde geldi yapılan ve aldigim hizmetten son derece memnun kaldım güleryüzlü ve işini tam anlamıyla yaptı kendisini çevremdeki eşime ve dostuma gözüm kapalı tavsiye edebilirim.hizmetini için İsmail bey teşekkür ederim.

         
Seher Özmen Poyraz
Koltuk Yıkama   04/12/2019

Hızlı dönüş yapıldı. randevu saatinde gelindi. yapılan temizlik mükemmel. Tüm lekeler çıkartıldı. biz çok memnun kaldik kesinlikle tavsiye ederim.

         
Melek Cesur
Koltuk Yıkama   04/12/2019

Üstün Koltuk Yıkamadan 2.kez hizmet alıyoruz ve asla olumsuz bir durum yaşamadık. Gelen arkadaş işini çok güzel bir şekilde tamamladı.Etrafta ıslanan yerleri de ben temizleyeceğimi belirttiğim halde temizleyerek gitti. Çok teşekkür ediyoruz. Herkese önerim.

         
Goknil Asil
Koltuk Yıkama   02/12/2019
gallery thumbnail

Guleryuzlu, tertemiz hizmet, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Resmen koltuğun rengi ortaya çıktı

         
Nur Çelik
Koltuk Yıkama   01/12/2019

Ustalar tam dedikleri saatte geldiler ve işlerini çok temiz yaptılar. Ellerinizee sağlık numaranızı kaydettik artık her zaman sizinle iletişime geçeceğiz.

         
Canan Ati
Koltuk Yıkama   18/11/2019

Hem başka koltuk yıkamacılar göre daha uygun, randevu saatinde evde olan ve işini güzel yapan bi firma. Koltuğumuz tertemiz oldu kesinlikle tavsiye ederim

         
Sümeyye Yavuz
Koltuk Yıkama   14/11/2019

Hizmetten memnun kaldık işlerinin hakkını veren bir şirket.. tavsiye ederim ekru koltuklarım pırıl pırıl oldular

         
Nesibe Ogir
Koltuk Yıkama   21/10/2019

koltuklarının lekeli olduğunu düşünüyodum fakat çıkan kirli suyu görünce düzenli olarak temizlemeye karar verdim.emegine sağlık çok teşekkür ederim çok memnun kaldim

Koltuk Yıkama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz