En İyi 10 Maltepe İstanbul Koltuk Yıkama

4 Koltuk Yıkama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 35 Koltuk Yıkama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Lara Koltuk Ve Yatak Yıkama C.

Lara Koltuk Ve Yatak Yıkama C.

Koltuk Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul
Yerinde koltuk yıkama hizmeti ile koltuğun kumaş ve leke durumuna göre önce koltuklarınıza Özel olarak hazırlanmış ERA 111 ürünleri ile koltuklarınızı köpürtme ve yumuşatma işleminden geçiriyoruz. Sonrasında180 derece sıcak buhar vererek zararlı, gözle görülmeyen bakterileri ve akarları etkisiz hale getiriyoruz.Son aşama olarak Alman devi karcher vakum makinemiz ile koltuğunuzdaki pis suyu ve atıkları vakumluyoruz. Ve buhar ve vakum işlemi aynı anda tekrarlanıyor. Makinenin pis su tankından çık
Trquaz Group

Trquaz Group

Koltuk Yıkama Temizleme · Ataşehir, İstanbul
TRQUAZ Group olarak temizlik hizmeti veren kurumsal bir firmayız. Düşük ücret Yüksek Müşteri memnunyeti ile çalışmaktayız. Koltuk ve Yataklarınızda organik ürünlerimiz ile derinlemesine temizliğin yanı sıra özel ürünlerimiz ile antibakteriyel temizlikte sunuyoruz.
Mavi K.

Mavi K.

Koltuk Yıkama Temizleme · Ataşehir, İstanbul
Mavi koltuk yıkama Buharlı + Sıcak Sulu Koltuk Yıkama Avrupa'dan ithal sektördeki en güçlü makineler ile ve yeşil sertifikalı doğal ürünler ile koltuk yıkama temizleme hizmeti veririz. 85-90 derecelere varan sıcaklıkta koltuk içerisinde derinlerine işlemiş kir ve lekeler dışında ayrıca bakteri ve mikroplara, sağlığa zararlı alerjenleri de yok ederiz. Koltuk Yıkama ve temizleme yöntemimiz koltuk yıkamacı firmalardan tarafından en çok tavsiye edilen yöntemdir. Koltuğunuzun stili, kumaşı, türü, y
Softcleans

Softcleans

Koltuk Yıkama Temizleme · Kartal, İstanbul
Profesyonel Ekip Profesyonel Ekipman Profesyonel Sonuç. Bizi Piyasadaki Diğer Firmalarla Karıştırmayın İşimizde Çok İddialıyız. NOT: Evinize Gelirken Kıyafetlerimizi Dezenfekte Edip Gerekli Bütün Önlemleri Alıyoruz.
Yerinde Temizlik

Yerinde Temizlik

Koltuk Yıkama Temizleme · Kadıköy, İstanbul
Koltuk elle silindikçe dişarıdan bakıldığında temiz bir görüntü verir oysa bu işkem sadece kiri süngere gömer ve zamanla koltuğu elle silmenin fayda vermediğini görürsünüz üstelik de çok yorucudur. Aslında tam bir gerçek koltuk temizliği için su berrak gelene kadar koltukdan gelen kiri çekmek gerekir. Malesef çoğu kişi koltuk yıkamayı bu şekilde yapmaz ve ıslatıp çeker ve koltukda ileride kusna meydana gelir bu işini ciddiye almadığından ve tecrübe sahibi olmadığından meydana gelir. Yerinde ko
Murat M.

Murat M.

Koltuk Yıkama Temizleme · Ataşehir, İstanbul
Kaliteli temizlik anlayışımızla ve malzemelerinize zarar vermeden; - Koltuk yıkama - Araç Koltuğu Temizleme - Yerinde Halı Yıkama - Yatak ve Yorgan Yıkama hizmetleri vermekteyiz.
Burak Buharlı T.

Burak Buharlı T.

Koltuk Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul
İstanbul Anadolu yakası bölgesinde koltuk temizleme hizmeti almak için en hızlı ve kalıcı adreste siniz. Tecrübemiz ve çevreye duyarlı makinemiz ile koltuk, yatak, puf, sandalye üzerine temizlik hizmeti vermekteyiz. Görevimiz yapılan temizlik işleminden sonra koltuklarınızı ilk aldığınız gün olduğu gibi sizlere sunmak. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz tamamen şeffaftır. Tüm bu hizmetlerimiz ile sizlerin yanındayız.
Kadir K.

Kadir K.

Koltuk Yıkama Temizleme · Kadıköy, İstanbul
PROFESYONEL EKİPMANLARIMIZLAA,ERA 111 ŞAMPUANLARI VE LEKE ÇIKARICILARLA SİZLERE YERİNDE KOLTUK YIKAMA ,ARAÇ KOLTUK YIKAMA HİZMETİ VERMEK İÇİN HAZIRIM.
Has Profesyonel Koltuk Yıkama

Has Profesyonel Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul
TAM PROFESYONEL MAKINALAR VE KUMAŞI TANIYAN EĞİTİMLİ EKİBİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.BÜTÜN İŞLERİMİZ GARANTİLİDİR.
MAS CLEAN

MAS CLEAN

Koltuk Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul
Koltuk Yıkamada Profosyonel Temizlik Bir Randevuyla Koltuklarınız Artık Tertemiz İstanbul İçi Ücretsiz Servis Memnuniyetiniz En Büyük Reklamımız Koltuklarınızı Kuru Yer Kalmayacak Şekilde Yıkıyoruz Anti-Bakteriyel İşlem Sağlıyoruz Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Menderes Menderes
Koltuk Yıkama   19/05/2020

Koltuklarımız ve yatağımız pırıl pırıl oldu. Yatağımda sarı lekeler namına hiç birşey kalmadı .İlgi ve emeğiniz için çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık...

         
Çiğdem KOÇ
Koltuk Yıkama   07/05/2020

Mustafa Bey işini oldukça özenli ve bir o kadar da pratik yapıyor. Hizmetten memnun kaldık, teşekkür ederiz. Güvenle hizmet alabilirsiniz.

         
Hayal Yıldız
Koltuk Yıkama   21/03/2020

Ahmet Bey ve ekibi oldukça dakikti. Söz verdikleri saatte geldiler ve işlerini çabucak bitirdiler. Koltuklarım yeni gibi oldu. Herkese tavsiye ederim.

         
Merve Alay
Koltuk Yıkama   12/03/2020

Vaktinde gelip işlerini özenle yaptılar. Koltuklarım tertemiz oldu. İhtiyaç halinde tekrar çağırmakta tereddüt etmem.

         
Aslı Hocaoğlu
Koltuk Yıkama   23/02/2020

Koltuklarimiz tertemiz oldu. Ek olarak Ismail Bey’in saygili ve guleryuzlu kisiligi bize guven verdi, tesekkur ederiz :)

         
Melike Bilir Balıkçı
Koltuk Yıkama   23/02/2020

Erdi Bey'in ellerine sağlık öncelikle. Böyle gencecik insanların bu kadar özen ve özveriyle çalışmasını görmek çok etkileyici. Beni koltuklarımı yıkatmama üslubuyla ikna eden Ahmet Bey'e de teşekkürler.

         
Sumeyye Acar
Koltuk Yıkama   20/02/2020

Aqua koltuk yıkama çalışanlarına çok çok teşekkür ederim koltuklarım ilk günkü gibi tertemiz oldu Ve ayrıca yatak ve arac koltugumuda yaptirdim tavsiye ederim ilgili ve saygili ekip

         
Hakan Fidan
Koltuk Yıkama   15/02/2020

Gayet ilgili bir firma, belirtilen gün ve saatte gelip güzelce yıkadılar koltuğu çok da memnun kaldım. Koltuğu tekrar yıkatacağım zaman yine bu firmayı tercih edeceğim.

Koltuk Yıkama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz