En İyi 10 Maltepe İstanbul Web Tasarım

4 Web Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 205 Web Tasarım Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Kemal Ceyhun Acar

Kemal Ceyhun Acar

Web Tasarım · Maltepe, İstanbul
Lita Yazılım olarak müşterilerimizin var olan işlerini veya yeni girişimlerini daha verimli hale getirmek için dijital stratejiler geliştirip bu faaliyetlerimizi özveri ile sürdürmekteyiz.
Furkan Sönmez

Furkan Sönmez

Web Tasarım · Maltepe, İstanbul
Uludağ Üniversitesi Bilgisayar programcılığı mezunuyum. DAIKIN Genel Merkezinde IT Departmanında lise ve üniversite stajımı gerçekleştirdim. İş tecrübesi olarak: Uludağ Üniversitesi Keles MYO web sitesinin genel tasarımını gerçekleştirdim. Hali hazırda tasarımını kodlamasını kendim yaptığım fakat yayında olmayan 5 web sitem bulunmakta. Web sitesi adı altında sadece web sitesi değil logo tasarımı afiş tasarımı web sitesi tasarımı ve web sitesi kodlaması yapmaktayım. Uygun gelecek ve anla
Hülya Kaya Baylan

Hülya Kaya Baylan

Web Tasarım · Maltepe, İstanbul
- Yaklaşık 15 senelik sektör tecrübesi - Özel eğitim kurumları uzmanlığı - Özgün web sitesi landing page mikro site tasarım ve HTML&CSS uygulama - Wordpress site uygulama, kurulum ve özelleştirme - Banner sosyal medya görselleri tasarımı - Mobil site uygulama tasarımı - Google AdWords ve Analytics yönetim&raporlama - e-Mail, e-Bülten ve MMS tasarımı - Afiş ve broşür tasarımı
Elif Ünal

Elif Ünal

Web Tasarım · Maltepe, İstanbul
Merhabalar, adım Elif. Freelance grafik- web tasarımcı ve illustratör olarak çalışmaktayım. İllustrasyon meraklılarının hayallerinde yer alan çizimlerini ve portrelerini, sulu boya ve dijital olarak çizebilirim. Düğün ve davet organizasyonlarınızda davetiye, afiş ve billboard tasarımlarınızı sizlere özel yapabilirim. Web tasarım bünyesinde, UI designer ve Front-End Developer olarak faal göstermekte olup istediğiniz tasarımları flex, dinamik ve mobil cihazlara uygun responsive olarak tasarlayabi
Pickserie It Solutions

Pickserie It Solutions

Web Tasarım · Maltepe, İstanbul
Yapmış olduğum ve destek verdiğim web çalışmalar, şirket içi (intranet) çalışmalarımda isteğe göre open source + php tabanlı çalışmalar yapıyorum. Ek olarak Photoshop, Illustrator programlarını kullanmaktayım. Wordpress, Opencart, Woocommerce, E-Ticaret destek sağlıyorum. Ayrıca Sosyal Medya, SEO, Adwors çalışmalrıda yapmaktayım.
Omeganova Web Tasarım

Omeganova Web Tasarım

Web Tasarım · Maltepe, İstanbul
İhtiyacınıza uygun web sitesi tasarımı için bize ulaşın. Kolay kullanım yönetim paneli Site içi google optimizasyonu Web site hız performansı Mobil uyumlu tasarımlar Hızlı teslim web siteler. Google dijital atölye online dijital pazarlama eğitim sertifikalı Lütfen sitemizi ziyaret ediniz. web site: www.webtasarimin.com e posta:
Web Sanatı

Web Sanatı

Web Tasarım · Maltepe, İstanbul
Web Sanatı, günümüzün en güncel web teknolojilerini kullanarak uygun fiyatlara görsel açıdan zengin, kaliteli çözümlerle sizleri memnuniyetle internet ortamına taşır.
Güven Gök

Güven Gök

Web Tasarım · Maltepe, İstanbul
Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu. Bilişim sektöründeki tecrübesini aldığı Adobe eğitimlerinden sonra tasarım dünyasında devam ettiren hayalleri/idealleri olan blog yazarı, fotografçı, Grafik & Web Tasarımcı.
Yasin Alkac

Yasin Alkac

Web Tasarım · Maltepe, İstanbul
Uzmanlığı, kaliteyi her türlü gelişmeye açık olmayı bu doğrultuda dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek, içinde bulunduğu sektöre ve müşterilerine asimile eden, ileri görüşlü, yenilikçi bir alt yapı oluşturarak müşterilerine özel çözümler üreten bir firma olmak.
Kasım Burak  Boysan

Kasım Burak Boysan

Web Tasarım · Maltepe, İstanbul
Tek sayfalık tanıtıcı web sitelerinizi uygun fiyata hazırlayabilirim. (Ürün, Mobil Uygulama, Hizmet vb.)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Olcay Dikici
Web Tasarım   14/10/2020

Arkadaş işinde gayet başarılı ve müşteri ilişkilerinde kuvvetli bir iletişime sahip. İsteklerinizi doğru bir şekilde anlayıp çözüm sunabiliyor.

         
Akın Sülün
Web Tasarım   22/05/2020

Baha Beye çok teşekkür ederim. Harika bir web sitesi yaptı ve bu süreçte kendisinin nazik tavrı ve tüm taleplerimizi dikkate almasından dolayı tekrar teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim ve ileride tekrar çalışmak dileğiyle.

         
Mehtap G.
Web Tasarım   25/11/2019

Google Ads kurulumu ve SEO Hizmeti konusunda tecrübeli ve vaatleri gerçekçi olan arkadaşlar. Ayrıca sözleşme usulü iş yapıyor olmaları da ekstra güven veriyor.

         
Ali Ergen
Web Tasarım   14/10/2019

Şirketimiz için Web sitesi yapımı hizmetini aldık.Kısa sürede sitemiz yapıldı ve aktif hale gelmiştir.Herhangi bir sıkıntı veya değişiklik için taleplerimize anında cevap verilmiştir.Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Figen Kirişbalkan
Web Tasarım   13/10/2019

Çalışmalarımız hala devam ediyor .Ali bey işinde gerçekten başarılı bir arkadaş .Şu ana kadar gayet profesyonel bir durum içinde .Heyecanlı ve işine tutkun Sizin ne istediğinizi anlayarak tamamen istekleriniz doğrultusunda istekle çalışıyor .Umarım bu şekilde işimizi sonlandırırız .

         
Uğur Yalçın
Web Tasarım   22/06/2019

Onur bey her konuda yardımcı oldu ve çok güzel istediğimize göre bir site yaptı. Bu fiyata bu kalite çok güzel elinize yüreğinize sağlık teşekkür ederim.

         
Yusuf Demirtaş
Web Tasarım   20/05/2019

Gökhan beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Kendisiyle ilk defa iş yapıyor olmamıza rağmen sanki yıllardır görüşüyormuşuz gibi sıcak kanlı ve işinin ehli birisi. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyor işinde başarılar dilerim.

         
Emin Gezer
Web Tasarım   14/01/2019

Gayet ilgililer. Yüz yüze görüşme imkanım oldu. Ofislerini ziyaret edip bilgi alıp anlaştım. Teşekkürler.

Web Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz