En İyi 10 Mamak Ankara Ofis Temizliği

4 Ofis Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mamak civarında 60 Ofis Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali B.

Ali B.

Ofis Temizliği · Mamak, Ankara
BMM TEMİZLİK. Bizler BMM temizlik olarak Temel ilkemiz siz değerli müşterilerimize kaliteli,hesapli,avantajlı vede steril mekanlar için kadrolu,sgk lı ,güler yüzlü personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. KULLANILAN ÜRÜNLER. Profesyonel temizlik ürünleri AMWAY temizlik ürünleri Profesyonel makinalar Profesyonel temizlik araç ve gereçler KULLANILAN MAKİNALAR. aqua-mac 7700watt Karcher 3300watt Karcher1700watt Dewalt 3800watt aqua-mac 5000watt Karcher buhar makinası .". Saygılarımızla.
Fatma A.

Fatma A.

Ofis Temizliği · Mamak, Ankara
Ya olduğum gibi görünmek yada göründüğüm gibi olmak dürüst açık sözlü olmak benim için çok önem taşır çünkü birtane yalanı bin doğruyla düzeltemezsen Allah var gam yok
Oğuz Büyükkoç

Oğuz Büyükkoç

Ofis Temizliği · Mamak, Ankara
Sultan  K.

Sultan K.

Ofis Temizliği · Mamak, Ankara
Temizlik işinde çok iyiyim ama ofis temizlik isleri de çalışmak istiyorum bu tür işler olursa habet verirseniz sevinirim teşekkürler
Veysel B.

Veysel B.

Ofis Temizliği · Mamak, Ankara
Öncelikli olarak avukat Ofisi olmak uzere, özenli ve ince temizlik isteyen, Ev hanımlarına taş çıkartacak temizligimle hizmetinize hazırım. İletişime geçmeniz yeterli.
Ömer Ş.

Ömer Ş.

Ofis Temizliği · Mamak, Ankara
Yıllardan beri temizlik sektörü işi içindeyiz. Ev temizliği, Ofis temizliği,inşaat temizliği bizden sorulur.
Aslıhan Ü.

Aslıhan Ü.

Ofis Temizliği · Mamak, Ankara
Tek Temizlik olarak ofis temizliğinde deneyimli kadromuz ile sizlere tertemiz ofisler garanti ediyoruz. Çünkü biz müşterilerimiz kadar onların ofislerini de önemsiyoruz. Sabah iş yerinize geldiğinizde pırıl pırıl bir mekanla karşılaşmak istemez misiniz? Yeni fikirler üretmek, yeni atılımlar yapmak; günlük bakımı yapılmış, mis gibi kokan, havalandırılmış, çöpleri boşaltılmış, tozdan arınmış, tertip ve düzeni sağlanmış bir iş yerinden geçer. Sabah erkenden başlayan günlük temizlik (masaların, bil
Zübeyde T.

Zübeyde T.

Ofis Temizliği · Mamak, Ankara
Çok iyi yemek yaparım. Temizlikten ve düzenlemeden iyi anlarım. İş yerinize katkı sağlayacağımı düşünüyorum. Şansımızı denemeliyiz. :)
Seda  A.

Seda A.

Ofis Temizliği · Çankaya, Ankara
Yaptığım her işte titizlik benim için çok önemlidir yavaş ama titiz çalışırım işimi yarım bırakmam ve yüzeysel iş yapmam kendi evimi nasıl temizliyorsam öyle temizlerim kesinlikle güvenebilirsiniz
ortadoğu temizlik

ortadoğu temizlik

Ofis Temizliği · Çankaya, Ankara
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yasemin Bilici
Ofis Temizliği   30/10/2019

Leyla hanımı tanımıyorduk .Denedik işinde usta, temizliği gayet güzel güller yüzlü bir bayan tavsiye ederim..

         
Ali Kemal Değirmenci
Ofis Temizliği   03/09/2019

İletişimleri çok iyi, zamanında çalışmaya başlanıyor, temizlik için gelen personel çok başarılıydı, saygılı, titiz ve işini çok iyi yaptı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Memnun kalacağınız garanti.

         
Tuğçe Yeniaydın
Ofis Temizliği   19/07/2019

Çok güzel yüzlü ve işlerini mükemmel yapan insanlar. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese. Biz çok memnun kaldık ellerinize sağlık. Teşekkür ederiz.

         
Tuğçe Kalkan
Ofis Temizliği   14/05/2019

Ofisimiz çok kirliydi. Rana Hanımdan çok memnun kaldık. Ofis temizliği yaparken kesinlikle çalışma kısıtı olmadan mesaimize devam edebildik. Temizlik yaparken toz veya kötü herhangi bir koku ortamda yer almadı. Oldukça TİTİZ ve kendi evini temizlercesine ince davrandı. Sosyal iletişim olarak ta kendisinden çok memnun kaldık. Rana hanım dışında başka birinin gelmesini istemiyoruz.

         
Coşkun Kuzu
Ofis Temizliği   17/04/2019

Hiç bir sorun yaşamadık. Temizlik yapan arkadaşımız işinde çok iyi, olumlu ve yapıcı. İlave hiçbir talepte bulunmadan yapılması gereken herşeyi yaptı.

         
Ekin İzci
Ofis Temizliği   27/02/2019

Firma olarak organizasyon sürecine çok hakimler. Gelen kişi de özverili ve titiz bir şekilde çalıştı.

         
Necati Gönlübeyaz
Ofis Temizliği   13/01/2019

Çok memnun kaldım. Zamanında geldiler ve zamanında bitirdiler. Beklediğimin daha üstünde incelikle temizlediler. Bittiğinde ilk defa bu kadar temiz gördüm ofisi. Bundan önce gelenler gerçekten bu işi hakkıyla yapmamışlar. Ellerine sağlık. Herkese tavsiye ediyorum

         
ÖZNUR AKYILDIZ
Ofis Temizliği   28/11/2018

Temiz ve özenli çalışmalarından dolayı firmaya teşekkür ederim. Ayrıca zaman konusunda uyumlu ve yardımcı oldukları için memnun kaldım. Tavsiye ederim.

İlçe İlçe Ofis Temizliği
Ofis Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz