En İyi 10 Mamak Ankara Petek Temizliği

3 Petek Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mamak civarında 76 Radyatör Petek Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Beter Böcek Dezenfeksiyon İlaçlama Peyzaj Hizmetler

Beter Böcek Dezenfeksiyon İlaçlama Peyzaj Hizmetler

Radyatör Petek Temizliği · Keçiören, Ankara
Asitli bir kimyasal kullanmadan,yerinden petek ve radyatörleri sökmeden tesisat temizliği artık mümkün. Peteklerinizin iç yüzeylerinde bulunan koruyucu yağı almadan basıçlı makinalar ile tek bir yerden su darbeli yıkama yaparak tesisat temizliğinizi daire içerisini kirletmeden gerçekleştiriyoruz. Doğalgaz Kalorifer sisteminde kombi peteklerden daha yüksek bir yerde bulunduğu için sirkülasyon sırasında suyun içerisinde yoğun bir şekilde bulunan kireç tortu parçacıkları peteklerinizin alt tarafla
S.Volkan Atak

S.Volkan Atak

Radyatör Petek Temizliği · Yenimahalle, Ankara
Profesyonel Petek Radyatör Tesisat Temizleme Makinası ile Temizlik hizmeti veriyoruz. Kullandığımız makina 8 bar basınçlı ve Isıtıcılıdır temizlik esnasında kombiyi devre dışı bırakırız. Yapılan temizlik kombinize zarar vermez. Temizlik sonrası Petek havaları alınır çalışır halde teslim ederiz. Süre 3+1 ev için ortalama 2 saat civarı sürer. Tüm tesisat temizleme işiniz banyonuzdan yapılır.
Ay-sa Doğalgaz

Ay-sa Doğalgaz

Radyatör Petek Temizliği · Çankaya, Ankara
2000 yilindan günümüze kadar doğalgaz kaçakları,her marka kombi bakım onarımı,kombi montajı projelendirme,petek montajı,tesisat temizligive kazan brülör bakım onarımı ile ankaranin her semtine hizmetimiz vardır.
Yalçın Dağcı

Yalçın Dağcı

Radyatör Petek Temizliği · Pursaklar, Ankara
Petek temizliği için tavsiyeler: -Daireniz 3-5 yıllık ise temizletmekte fayda var. -5-10 yıllık ise temizletmenizi önemle tavsiye ederim. -10 yıl üzeri ise muhakkak temizletmelisiniz. Petekleriniz İtina ile sıcak su ve ilaç kullanarak yaklaşık 3 saatte ayrıntılı bir şekilde temizlenir.Bu işi yapan çok kişi/firma var ama emin olun çoğu 1,5 saatte ve soğuk su kullanarak temizleyip gidiyor.Karar sizin.
Hüseyın  Ayan

Hüseyın Ayan

Radyatör Petek Temizliği · Yenimahalle, Ankara
30 yıllık bu sektördeyim aski sular idaresinden emekliyim tesisat,boya,arıtma suyu,parke,alçı,dış izalasyon petek temizliği ekipbim ile yapmaktayım ankara içi türkiye geneli yapmaktayız.
Ramazan ERDOĞAN

Ramazan ERDOĞAN

Radyatör Petek Temizliği · Çankaya, Ankara
Merhabalar 10 yıllık hizmet kalitemizle, peteklerinize zarar vermeden, sökmeden evinizin hiç bir yerini kirletmeden sizlere petek temizliği kombi bakımı,kombi tamiri hizmeti vermekteyiz.Petek temizliği hizmetinde radyatörlerinizi sökmeden makinalı alman ürünü kimyasal ile temizlik yapıyoruz.Sizlere vermiş olduğumuz hizmet her zaman garanti kapsamındadır.
Mehmet Usta

Mehmet Usta

Radyatör Petek Temizliği · Mamak, Ankara
Son sistem makineler kullanılarak kimyasal sıvılar ile petek temizliğini evinizi kirletmeden titizlik içinde yapmaktayız.
Kerim SUNGUR

Kerim SUNGUR

Radyatör Petek Temizliği · Mamak, Ankara
Güvenebileceğiniz temiz ve kaliteli bir hizmet almak için beni gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz müşteri memnuniyeti önceligimdir.
Kopusta

Kopusta

Radyatör Petek Temizliği · Mamak, Ankara
Sektörde eski internette yeni bir firmayız. Bizi tercih ettiğiniz için memnun olacaksınız. Radyatör petek temizliği ve tesisat temizliği bizim işimiz.
Özgül Mekanik Musa

Özgül Mekanik Musa

Radyatör Petek Temizliği · Keçiören, Ankara
Gelişmiş cihaz ve kimyasallerle peteklerinizin temizliğini bakımını yapiyoruz.Yapilan işin kalitesine göre verimlilik alırsınız.Öncelikli olarak işin fiyatına değil kim tarafından nasıl yapıldığına dikkat edilmesi gerekir.Her önünüze gelene bu işin ehli olmayana iş yaptirmayin.Guvenebileceginiz işi kendisi kelip yapan firmalara öncelik verin.isin kalitesine göre fiyat değişiklik gösterir.Biz tecrubemize güvenerek .sinif işçilik yapıyoruz detaylı bilgi için çekinmeden arayabilirsiniz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ece B.
Petek Temizliği   11/02/2021

harika temizlendi 5 yıldır çalışmayan petek artık çalışıyor usta çok iyidi kesinlikle tavsiye ediyorum

         
Mahsum Ş.
Petek Temizliği   28/12/2020

Cok güzel ilgilendiler zamanında geldiler petek temizligi yaptıktan sonra sıcaklık farki hemen hissediliyor.

         
Hikmet G.
Petek Temizliği   17/12/2020

Mehmet ustanın eline sağlık gayet güzel bir temizlik yaptı. Uygun fiyatlı olduğu ve temiz çalıştığı için teşekkürler.

         
Özdemir
Petek Temizliği   12/12/2020

Muhammed beyin ilgi, alaka ve işçiliği taktir edilecek türden. Çok sıcak kanlı ve ilgili bir arkadaş. Sorunu çözmek için elinden geleni yapıyor... teşekkür ederim. Düşünmeden tercih edebilirsiniz.

         
Berfin D.
Petek Temizliği   11/12/2020

Çoook memnun kaldık. Bu zamana kadar boşuna yüksek faturalar ödemişiz. Evin içinde kat kat giyinen biz, Umut Beye kombi bakımımızı yaptırdıktan ve peteklerimizi temizlettikten sonra en düşükte bile terler olduk

         
Cihan Ö.
Petek Temizliği   09/12/2020

Ellerine emeklerine saglik. İki kardes ozenle calisiyorlar. Sokaga cikma yasagina 1 saat kala geldiler 1 saat gectikten sonra ciktilar. Kesinlikle tavsiye ederim

         
Zeliha G.
Petek Temizliği   07/12/2020

Isinin ehli gerçekten baştan savma yapmadı kesinlikle dikkatli ve titizlikle yaptı işini iyiki ideal teknik dedim birkez daha bütün çevreme önereceğim kesinlikle isteklerinin alt kısımları ısınmazken şimdi el değmiyor teşekkürler ideal teknik

         
Gökhan B.
Petek Temizliği   28/11/2020

Abdullah bey, teknik bilgiye sahip, yaptığı işi keyifle yapan, bilgi aktarmayı kendine görev edinen, disiplin ve sorumluluk sahibi. Tüm peteklerimi temizlediler. Banyoyu ve bütün kirlenen yerleri temizleyip gittiler. Tam zamanında geldiler. Bu arada gerçekten evde ısınmaya başladık. Kesinlikle farki hissettik. Elinize sağlık, Kesinlikle tavsiye ederim.

Popüler Petek Temizliği Bölgeleri
Petek Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz