Hizmet Ver
YKS Özel Ders

3 Ankara Mamak YKS Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mamak civarında 71 YKS Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Mamak YKS Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 71 YKS Özel Ders Öğretmeni, Mamak içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Mamak içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Mamak içinde yazılan 271 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 29 kişi Mamak YKS Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Mamak Ankara YKS Özel Ders

Cihat Ö. photo

Cihat Ö.

04.06.2021

YKS Özel Ders · Mamak, Ankara

Osmangazi'de makine mühendisliği okuyorum. İki Yıllık özel ders tecrübem var. Lgs hazırlık Yks hazırlık ortaokul ve lise gruplarına matematikten özel ders vermekteyim. Dersleri öğrencilerimin evinde veriyorum. İlk dersi deneme dersi olarak yapıyorum ücret almıyorum.

Barış U. photo

Barış U.

24.07.2022

YKS Özel Ders · Mamak, Ankara

Üniversite hayatim boyunca hatırı sayılır sayıda Farklı seviyelerde öğrencim oldu.Her öğrencinin Kendi öğrenme yetisine göre eğitim vermekteyim.Plan ve programlar tamamen genel geçer bir program olmayıp hangi konuda ne kadar eksiği var bir konuyu ne kadar biliyor,biliyor ise konuya ait testleri...

Gül Nazire A. photo

Gül Nazire A.

27.08.2022

YKS Özel Ders · Mamak, Ankara

Tecrübeme ve bilgilerine güveniyorum. Öğrencilerim tarafından her zaman çok sevilen ve hep ilgi gören bir öğretmen oldum.

İlyas A. photo

İlyas A.

04.06.2021

YKS Özel Ders · Mamak, Ankara

19 YILLIK öğretmenlik hayatımda sayısız özel ders ile öğrencilerimle mutlu sona ulaştık.Dershane kolej ve özel ders tecrübemle LGS yeni nesil sorular,lise okul takviyesi ve YKS hazırlık ta artık sizin yanınızdayım.Matematik özel dersinin yanında öğrenci ödev takibi ve eğitim koçluğu ile matematik...

Fatih Ç. photo

Fatih Ç.

13.09.2021

YKS Özel Ders · Mamak, Ankara

Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünü Tam burslu olarak tamamladım. Ankara’da özel okullarda ve kurslarda görev yaptım. Türkçe ve Edebiyat derslerinde sınava yönelik özel dersler verdim. Özellikle son yıllarda Türkçe ve Edebiyat soruları biraz daha öğrencilerimizi...

Ahmet D. photo

Ahmet D.

04.06.2021

YKS Özel Ders · Mamak, Ankara

Türkiye’’de hatrı sayılır derecede başarılı olan Eskişehir Fatih Fen Lisesinden mezun oldum. yılında yapılan YKS de TYT ve AYT matematiği fulleyerek .likle Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine yerleştim. yılında yapılan YKS’de de AYT matematiği fulledim ve Eşit Ağırlıkta . Sözelde . oldum....

Buse Büyükkapucu K. photo

Buse Büyükkapucu K.

14.02.2022

YKS Özel Ders · Mamak, Ankara

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ & EĞİTİM DANIŞMANI Sınava hazırlanan (TYT, AYT, LGS, KPSS, MSÜ, DGS) veya okul derslerine takviye ihtiyacı duyan öğrencilere Türk Dili ve Edebiyatı, Türkçe ve okuma-yazma dersleri vermekte; öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı ile öğrencilerin akademik başarısına...

İhsan Ö. photo

İhsan Ö.

04.06.2021

YKS Özel Ders · Mamak, Ankara

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Bununla birlikte İşletme Lisans ve Yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım. Evli ve iki çocuk babasıyım. Ankara da ikamet etmekteyim. Bir matematik aşığı olarak yaklaşık yıldır, İlkokul-Ortaokul-Lise-Üniversite düzeyinde...

Berk U. photo

Berk U.

07.10.2021

YKS Özel Ders · Mamak, Ankara

Ankara Cumhuriyet Fen Lisesi mezunuyum. YKS de ilk bine girdim ODTU de bilgisayar mühendisliği okuyorum

Mücahit Hüseyin K. photo

Mücahit Hüseyin K.

07.04.2021

YKS Özel Ders · Mamak, Ankara

Gazi üniversitesi mühendislik fakültesi öğrencisiyim. Yaklaşık 5 yıldır özel ders veriyorum. Ortaokul, lise, tüm ösym sınavlarına yönelik öğrenci hazırladım. Görme engelli öğrencilere 3.5 yıldır eğitim vermekteyim. Aynı zamanda eğitim koçluğu yapmaktayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Mamak YKS Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Mamak YKS Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde YKS Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! YKS Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- YKS Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  YKS Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. YKS Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin YKS Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- YKS Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Mamak YKS Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Mamak YKS Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl