Hizmet Ver

4 Manisa Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Manisa civarında 161 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Manisa Matematik Özel Ders Öğretmeni

Kazım Kartal photo

Kazım Kartal

08.04.2021

Matematik Özel Ders · Alaşehir, Manisa

Ege üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. matematiği kendim çok severim ve öğrencilerime de severek anlatırım. matematiği sevmeyen öğrencilerim bile zamanla matematiği sevmeye başlar. online yada yüz yüze ders anlatma noktasında gayet...

Esat Mert Uygun photo

Esat Mert Uygun

30.09.2020

Matematik Özel Ders · Salihli, Manisa

Otaokul ve lise için özel ders veriyorum. yeni nesil sorulara hakimim ve MEB öğretim programına uygun bir şekilde dersleri işliyorum. öğrenci ile ders içi iletişimim oldukça yüksek. sadece ders vermek artık yetmediği için öğrenciye doğru tercihler...

Reşat Talip photo

Reşat Talip

07.01.2019

Matematik Özel Ders · Salihli, Manisa

Ortaokul ve lise öğrencilerine her seviyede matematik ve geometri dersi verilir. Koçluk sertifikasına sahip olduğumdan öğrencilerime gerekli rehberlik hizmetini de sunmaktayım.

Fatih Moralı photo

Fatih Moralı

23.09.2017

Matematik Özel Ders · Turgutlu, Manisa

Manisa Celal Bayar Üniversitesi matematik mezunuyumilkogretim 5678 ,ortaöğretim 9101112 sınıfların okul derslerine yardımcı olmak ve YGS LYS KPSS sınavlarına hazırlık için özel matematik dersivermekteyimayrica 9101112 sınıf geometri ve fizik...

Ercan DEMİRTAŞ photo

Ercan DEMİRTAŞ

18.07.2020

Matematik Özel Ders · Yunusemre, Manisa

İlkokul 1.,2.,3. Ve 4. Sınıflar ile Ortaokul 5. Sınıf öğrencilerine matematiği sevdirerek öğretiyorum.Matematik , asla korkulacak bir ders değildir.Yeter ki kendine güven, birlikte çalışmak ümidiyle.

Merve Çetin photo

Merve Çetin

29.04.2021

Matematik Özel Ders · Alaşehir, Manisa

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Matematiğe özel bir ilgim olduğu için hobi olarak devam ettirmekten ziyade matematik bilgimi farklı insanlara sunarak pekiştirmek, sizlere ve kendime faydalı olabilmek isterim. :)

Özge Yıldırım photo

Özge Yıldırım

07.10.2016

Matematik Özel Ders · Demirci, Manisa

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Sınıf Eğitimi Yüksek Lisans programına birincilikle kabul edilen Yıldırım Yüksek Lisans eğitimine...

Hasan Şimşek photo

Hasan Şimşek

17.10.2016

Matematik Özel Ders · Demirci, Manisa

Mrhaba arkadaşlar muğla üniversitesi kimya mezunuyum 8 senedir ilköğretim matematik ve lise kimya dersinde özel ders vermekteyim ve sloganımız matematikten korkma rakiplerin senden korksun

Ayse Türkmen photo

Ayse Türkmen

04.11.2016

Matematik Özel Ders · Yunusemre, Manisa

10 YILLIK ÖĞRETMENİM. İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM. LİSEDE DE GÖREV YAPTIM. ÜNİVERSİTEYE BAŞLADIĞIMDAN İTİBAREN ÖZEL DERS VERİYORUM. ÖĞRENCİNİN İHTİYAÇ HİSSETTİĞİ KADAR RAHATÇA ALABİLMESİ İÇİN FİYATI DÜŞÜK TUTTUM. (50tl) ...

Melike Yurtkölesi photo

Melike Yurtkölesi

21.07.2020

Matematik Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Hedef belirlemek yol açar ,hırs yolu kolay aşmani sağlar, yol arkadaşı ve rehber yolu hızlı aşmani dogru yolu bulmani saglar.iste o rehber ve yol arkadaşı benim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Manisa Matematik Özel Ders Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Manisa Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Manisa Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Manisa içinde toplam 161 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 200 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Manisa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,457 kişi Manisa Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl