Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 Manisa Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Manisa civarında 58 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Manisa Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Manisa içinde toplam 58 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 231 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Manisa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 755 kişi Manisa Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Manisa Online İngilizce Öğretmeni

Esra Kıvrak photo

Esra Kıvrak

01.06.2022

Online İngilizce Özel Ders · Şehzadeler, Manisa

Hacettepe Üniversitesi ingiliz dilbilimi okuyan bir öğrenciyim, kendim de öğrenci olduğum için öğrenci ve eğitmen arasındaki iletişimin kolay ve eğlenceli olacağını düşünüyorum.

Burak Yılmaz photo

Burak Yılmaz

21.11.2021

Online İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

İngilizceyi sadece temel kurallarıyla öğrenmenin ötesine gitmek istiyorsanız, profesyonel alanda ihtiyaç duyuyorsanız yardıma hazırım.

Gizem Gökçimen photo

Gizem Gökçimen

25.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Merhabalar. Uygun bir ücrete okul ingilizce eğitiminize destek verebilecek Birini arıyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Sümeyye Sel photo

Sümeyye Sel

27.10.2021

Online İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Merhaba, ben Sümeyye. Dil bölümü öğrencisiyim ve online bir şekilde sizlere çalışacağımız konuya özel, kendim hazırlamış olduğum slaytlar, ödev fotokopileri, sorular ile ders vereceğim.

Ela Ackova Şendil photo

Ela Ackova Şendil

27.02.2022

Online İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Merhaba,native like Inglizce öğretmenim. Üniversite mezunuyum, ve TEFL/TESOL sertifikam var. Online birebir özel ders veriyorum. Çocuklar ve yetişkinlere. A1,A2.B1,B2.C1,C2. Pratik ingilizce, konuşma dersleri, business inglizce.

Melek Ekin photo

Melek Ekin

05.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Saruhanlı, Manisa

Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. 15 yıldan fazla ilköğretim, ortaöğretim/lise ve yetişkin İngilizce eğitimi ile LGS/LYS/YDS sınavlarına hazırlık eğitimi tecrübelerine sahibim. Yurtiçi ve yurtdışı bir çok sertifikalı eğitim programlarına katıldım. AB Grundtvig Yetişkin Eğitimi...

Doğa Yeşilalan photo

Doğa Yeşilalan

16.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Merhabalar. Türk Dili ve Edebiyatı 2.sınıf öğrencisiyim. Yabancı dil olarak İngilizce B2 seviyesindeyim. İlkokul öğrencileri için dil gelişimi, Türkçe, eğitici drama, sanat ve yaratıcılıık dersleri veriyorum. Yabancılar için Türkçe ses bilgisi ve anlam bilgisi konularında çalışmalar...

Yiğit Yöneyci photo

Yiğit Yöneyci

24.10.2021

Online İngilizce Özel Ders · Akhisar, Manisa

Merhabalar ben Yiğit Yöneyci. Dil öğrenmeyi ve öğretmeyi her zaman çok sevmişimdir. İngilizce dil seviyem C1'dir ayrıca iyi bir düzeyde Fransızca biliyorum. Dil öğrenmenin hiçbir zaman ezber ve kalıplara dayalı olmadığını tam aksine küçük bir çocuğun dil öğrendiği gibi yavaş ama kalıcı olmalı...

Şansal Doğrul photo

Şansal Doğrul

01.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Şehzadeler, Manisa

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampüsü mezunuyum. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine ve yetişkinlere yüz yüze ve online platformlarda ders vermekteyim.

Bilge Saraç photo

Bilge Saraç

24.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Şehzadeler, Manisa

Merhabalar sizde benim gibi İngilizceyi daha basit bir şekilde daha kolay ve pratik yoldan öğrenmek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz :))

Seda Güzeldere photo

Seda Güzeldere

13.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Hacettepe İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu bir ingilizce Öğretmeniyim. 2017'den beri Ankara'da çeşitli kurumlarda öğretmenlik yapmaktayım. Konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerinde ve dilbilgisi alanında ilerleme kaydetmek isteyen öğrenciler ile konuşma ağırlıklı eğitim yapmaktayım. Sınav...

Halil İbrahim Kobak photo

Halil İbrahim Kobak

11.11.2021

Online İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Merhabalar. Ben Halil, 22 yaşındayım. İngilizce öğretmenliği öğrencisiyim. İngilizce her şeyden önce benim için bir ilgi alanı. Bu yüzden konu İngilizce olunca son derece titiz çalışıyorum çünkü içimden öyle geliyor. Bir çok farklı sitede ve yerde işler yaptım şimdi de burayı deniyorum. Umarım...

Ayşenur Çiçek photo

Ayşenur Çiçek

18.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Akhisar, Manisa

İngilizce bazıları için yabancı dil bazıları ise iletişim dili ben yaklaşık 4 senedir ikinciyi kullanıyorum.A-1 A-2 seviyesinde pratik dersleri verebilirim

Melis Atcı photo

Melis Atcı

12.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Merhaba, Adım ben Melis. İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Fransız ve İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünü başarıyla tamamladım. Eğitim sistemi yüzünden İngilizce dil bilgisine takılıp kaldığınızı bu sebeple konuşamadığınızı biliyorum.Ve sizlere yardım edebileceğimi düşünüyorum :) En kısa...

Elif Eren photo

Elif Eren

06.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Akhisar, Manisa

Igilizce öğretmenliği bölümünden mezunum . YDS sertfikalarım bulunmakta. Bulunduğum konumdan dolayı sadece online ders verebilmekteyim. Grup dahilinde derslerde ve saat artışına göre indirim sağlanabilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine eğitim hizmeti sağlıyorum.

Hamide Öztürk photo

Hamide Öztürk

15.01.2022

Online İngilizce Özel Ders · Şehzadeler, Manisa

Merhaba Ben Hamide . Celal Bayar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim . Çocuklara ve sınava hazırlanan öğrencilere inilizce eğitimi verebilirim .

Cihan Doğdan photo

Cihan Doğdan

26.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Şehzadeler, Manisa

İngilizce Özel Dersler *Konuşma dersleri *Grammer dersleri *Fonetik dersleri *Online ve Yüzyüze Dersler

Duygu Aslan photo

Duygu Aslan

27.02.2022

Online İngilizce Özel Ders · Soma, Manisa

Merhaba ben ilk ,ortaokul,lise olmak üzere bütün eģitim kademelerinde 9 yıldır tecrübesi olan bir ingilizce öğretmeniyim. Ayrıca yds, speaking pratiğine yönelik tecrübelerim de vardır. İngilizceye yönelik ön yargılarınızdan kurtulmayı ve öğrenmeyi bir de benle deneyin.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Manisa Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Manisa Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Manisa Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Manisa Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl