En İyi 10 Mardin Boş Ev Temizlik Firması

4 Boş Ev Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Nur Doğan

Nur Doğan

Boş Ev Temizliği · Artuklu, Mardin
Çocuk gelişimi ve ilahiyat mezunuyum. İlk yardım eğitimi aldım. Çocuk gelişimi ve oyunu için sertifikali programa katildim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayçin A.
Boş Ev Temizliği   04/04/2021

Parkeleri cila makinasıyla cilaladılar. Pimapenlerin üzerinde kalan boya kaçaklarını buhar makinasıyla temizlediler. Kısacası detaylı ve özenerek temizlik yaptılar. Çok memnun kaldım. Evi tertemiz yaptılar.

         
Özlem D.
Boş Ev Temizliği   31/03/2021

Ayşe Nergis ve Emine hanım evimizi temizlemeye geldi her yer tertemiz olmuştu ellerine kollarına sağlık iyi ki birlikte çalışmışız ☺️

         
Kübra Ş.
Boş Ev Temizliği   20/03/2021

çok memnun kaldım. Tam vaktinde geldiler. Üstelik ekstra yardımcı bile oldular. Benden önceki kiracı tarafından ev cidden çok aşırı pis bırakılmıştı. Miss gibi yaptılar. Evinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

         
Gözdenur Y.
Boş Ev Temizliği   13/03/2021

Bugün Onur bey ve Azime hanım çok güzel ve titiz bir çalışma yaptılar.Çok memnun kaldım.Çok teşekkür ediyorum.

         
Erkut A.
Boş Ev Temizliği   13/03/2021

Göksu temizlik işini titizlikle yapan bir firma. Evimizin pimapenlerinde epey badana boya kalıntıları, etiketler vardı tertemiz yapıldı. Fazlaca inşaat tozu vardı temizlendi. Tuvaletler baştan aşağı parlatıldı. Özetle, sıfır daire inşaat sonrası temizliğinin üstesinden başarılı bir şekilde geldiler. Ev taşınacak hale getirildi. Coşkun bey ve ekibine teşekkürler.

         
Emre F.
Boş Ev Temizliği   10/03/2021

Boş ev temizliği için gelen ekip gerçekten çok başarılı bir temizlik işi çıkarttı, akşam eve geldiğimde gördüğüm manzara gerçekten hoşuma gitti. Badana sonrası akan boyalar konusunda ekstra bir ricada bulunmuştum, o konuda da ellerinden gelenin en iyisini yaparak çıkarabildikleri kadarını çıkardılar. Ümit Bey ve ekibinin ellerine sağlık, çok teşekkür ederim.

         
Gökçe A.
Boş Ev Temizliği   06/03/2021

İnşaat sonrası temizlik yaptırdım. Dipten tırnağa her yer tertemiz oldu. Direkt taşınmaya hazır halde teslim ettiler. Teşekkür ederim. Elinize sağlık..

         
Berfu A.
Boş Ev Temizliği   17/02/2021

Öncelikle Dilek hanım ve ekibine çok teşekkür ederim. Bir gün öncesinde aramama rağmen Dilek hanım harika bir şekilde ekibini organize ederek evimin temizliğinde yardımcı oldu. Derin Temizlik ekibi sabah sözleştiğimiz saatten bile önce gelerek hemen işlerine koyuldular. Çağlar bey ve işlerinin ehli hanımlar geniş sayılacak evimi bir gram toz kalmayacak şekilde tertemiz yaptılar. Yine temizlik işim olursa gözüm kapalı tercihim olacaklar. Herkese tavsiye ederim.

Boş Ev Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz