4 Marka Tescil Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

190 Marka Tescil hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Marka Tescil

Anlam Patent Ofisi

Anlam Patent Ofisi

Anlam Patent, Türk Patent ve Marka Kurumu siciline kayıtlı yetkili ve resmi, Marka Tescil ve Patent firmasıdır. Armut.com da Marka Patent alanında en çok iş alıp tercih edilen ve bu sebeple armut.com da Rozetli olan tek Patent firmasıdır. Marka Tescili: Teklifimizi onaylayarak hizmet alan müşterilerimize özel 500,00 TL değerinde Marka Tescili Başvurusu sonrası yıllık marka izleme hizmetimiz ücretsizdir. (Markanıza benzer veya taklit marka başvuruları olduğunda tarafınıza bildirilmektedir
Motto Uluslararası Patent ve Marka Dan. Hiz. Ltd. Şti

Motto Uluslararası Patent ve Marka Dan. Hiz. Ltd. Şti

Motto Uluslararası Patent; marka, patent ve tasarım ile ilgili hizmet veren bir firma olmanın yanı sıra, sektörüyle alakalı hukuki danışmanlık, devlet teşvik ve hibe konusunda da ayrıca hizmet veren bir kuruluştur. Mesleki alanda, geliştirdiği projelerle fikir sahipleriyle yatırımcıları da buluşturan bir teknoloji yatırım ve transfer firması özelliği taşımaktadır. Bunun yanı sıra özel projeleri gerek ulusal gerek uluslararası platformlara da taşıyabilmektedir. Ayrıca, taklit ürünlerin satış v
Reform Patent Danışmanlık

Reform Patent Danışmanlık

Alanında uzman kadromuzla işletmelerinize ve ürünlerinizin markalarının tescillenmesi amacıyla araştırma, dosyalama, işlemlerin takibi ve hukuki süreçlerinizde yanınızdayız. Hem yurt içi hem yurt dışı hizmet vermekteyiz.
Acar Fikri Mülk. Ve Yön. Dan. Aş.

Acar Fikri Mülk. Ve Yön. Dan. Aş.

Acar Patent 50 kişilik kurumsal organizasyonu ve 15 bini aşkın müşteri portföyü ile 1999 yılından günümüze sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisi olup ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde çalışmaktadır.
Saygan Patent & Tasarım

Saygan Patent & Tasarım

Saygan Tasarım&Patent 2013 yılında, Ebru Saygan tarafından Antalya’da kuruldu. Saygan Patent ve Saygan Tasarım olmak üzere iki ayrı koldan faaliyetlerine devam ediyor. Kurucusu Ebru Saygan, İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden mezun olduktan sonra Marka ve Patent Vekilliği sınavlarını başarıyla geçerek Marka ve Patent Vekili unvanını almaya hak kazandı. Kendi şirketi olan Saygan Patent’i kurmadan önce özel bir şirkette uzun yıllar birçok farklı firmanın tescil başvurularını ve takipler
İşte M.

İşte M.

Markalaşmanın önemi çerçevesinde her anlamda yaratıcı ve yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Her zaman sorularınıza yanıt bulacağına emin olabilirsiniz.
Network Patent

Network Patent

Merhaba, Ulaş ben. İşlerimin %75'i çevremin ve yakın çevremin yönlendirmesi sonucu referans ile, kalan %25'lik kısım ise sosyal medya yada internet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu ulaştığım potansiyel müşterilerim sayesinde gerçekleşmektedir. 24 saat ulaşılabilir olmam ve sıfır müşteri şikayeti ile çalışıyor olmama güvenirim. Kırgın ayrıldığım her müşteri beni yaralar, enerjim düşer. Hayatı sürdürmek için tabiki para gereklidir fakat severek yaptığımız her iş sonunda paraya otomatikman u
Aşama Danışmanlık

Aşama Danışmanlık

Aşama Danışmanlık, Marka ve Patent Danışmanlık hizmetleri kapsamında; yurt içi ve yurt dışı marka, patent, endüstriyel tasarım ve coğrafi işaret tescilleri için danışmanlık yapmaktayız.
Regmark Marka Patent Tescil

Regmark Marka Patent Tescil

2003 yılından itirbaren MARKA PATENT TESCİL ve HUKUKi HiZMETLER Alanında çalışmaktayız. Uzman kadrolarımız ile birlikte MARKİNG HOUSE, MARKA ASİSTAN gibi Bölümlerimizle Markanızın; gelişimi ,tasarımı , tüm hukuki haklarının korunması, sürekli bülten takibi ile her zaman yanınızda olmaktayız
Markajans

Markajans

MARKAJANS Marka Patent ( www.markajans.com.tr ) olarak MARKA PATENT tescili konularında tüm TÜRKİYE ye hizmet vermekteyiz. Tescilsiz markalarınızın tescil edilebilirliğini tarafımızdan öğrenebilirsiniz.
Dönüşüm Patent Ve Bilişim Hizm.

Dönüşüm Patent Ve Bilişim Hizm.

Dönüşüm patent, sektöre hizmet etmiş, deneyimli ve konusunda uzman marka – patent vekili olan uzmanların ortak hareket etme isteği ile oluşmuştur. 12 yıl önce kurmuş olduğumuz şirketimizde 1500’ü aşkın girişimciye hizmet sunmuş olmanın gururuyla ve her geçen gün daha donanımlı , daha tecrübeli, daha uzman olarak, ama dürüstlüğümüzden hiçbirşey kaybetmeden hizmet vermeye devam ediyoruz. İşinize katkı koyan, sizi ilerletecek olan , daha kurumsal olma yolunda önemli adımlar atmanızı sağlayacak ol
Markalasana Kurumsal Hizmetler Ltd.şti.

Markalasana Kurumsal Hizmetler Ltd.şti.

Markalasana.com firması 2007 yılından beri fikri ve sınai haklar konusunda (marka tescili, tasarım tescili, patent tescili, telif hakları) hizmet vermek amacıyla sektörde yerini almıştır.
Onur B.

Onur B.

Bal Patent olarak faaliyetine başlayan firmamız 2003 yılında Ankara da kuruldu. Hizmet ve danışmanlık sektörü konusunda daha sonra Ankara ile birlikte İstanbul da faaliyetini devam ettirerek, deneyimli çalışanlarıyla birlikte Türk Patent Enstitüsü bünyesinde gerçekleştirilen Marka Tescili, Patent Tescili ve Tasarım Tescili gibi faaliyet konularında uzmanlığını sürdürmektedir. Bal Patent, TÜRKİYE’NİN diğer illerinde de çeşitli sektörlerdeki firmalara Marka Tescili, Patent Tescili ve Tasarım T
Depa Değer Patent Marka Ltd. Şti.

Depa Değer Patent Marka Ltd. Şti.

Türk Patent ve Marka Kurumunda sicile kayıtlı vekil olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım ve Coğrafi İşaret Tescili konularında hizmet vermekteyiz.
Yasin G.

Yasin G.

Marka ve patent, tüm belgelendirme işlemleri, arz ve taleplere yönelik tüm işlemler, işinizi büyütmek için yatırım kredileri, destek ve hibeler, iç ve dış pazarda tüm ticari ürün temini ve satışı konusunda kesin çözümler
Avrasya Patent Belgelendirme Danışmanlık

Avrasya Patent Belgelendirme Danışmanlık

Avrasya Patent Belgelendirme Danışmanlık, 2012 yılında Antalya da kurulmuştur. Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ ye hizmet vermek gayesiyle yola çıkmış ve bu hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Sektörel Group her türlü yeniliği ve teknolojik gelişmeyi hizmetlerine entegre etme çabası içindedir.
Mehmet Salih G.

Mehmet Salih G.

Türkiye deki her yerden isim.marka ve patent tescil başvurusu marka ve patent vekili olarak tarafımdan bizzat yapılır. Çekinmeden arayıp bilgi alabilirsiniz.
Tubay Danışmanlık Ve Temsilcilik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Tubay Danışmanlık Ve Temsilcilik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Marka patent endüstriyel tasarım ve faydalı modellerin tescil işlemlerini yapan, müşterisiyle şeffaf bir ilişki kurmayı hedefleyen ve tüm Türkiye çapında faaliyet gösteren bir firmayız.
Bodrum Patent

Bodrum Patent

Bodrum Patent firmalara, sanayicilere, küçük ve büyük ölçekli işletmelere, marka tescil alanında danışmanlık ve vekillik hizmetleri vermek, karşılaşılan sorunlara çözüm üretebilmek amacıyla faaliyet göstermektedir. Marka ve kurumsal kimlik yaratmak için ideal çözümler sunar.
Alper E.

Alper E.

2013 yılından beri marka ve patent vekilliği yapıyorum, benden mali müşavirlik ve kobi danışmanlığı (KOSGEB) hizmetlerini güvenle alabilirsiniz.
Bteknik Savunma

Bteknik Savunma

PATENT VE MARKA VEKİLLİĞİ HİZMETİ, TASARIM TESCİLİ MARKA TESCİLİ PATENT TESCİLİ KONULARINDA PROFESYONEL HİZMET Emeğinizi ve yatırımınızı tehdit eden tüm riskleri ortadan kaldırmayı amaçlayan danışmanlık desteğimiz ile yanınızdayız. Ürünlerinize yaptığınız yatırımlarınızı profesyonel tescil hizmetleri ile koruma gücü oluşturan Şimal Patent bayrağınızı sonsuza dek dalgalandırmanızda çözüm ortağınızdır.
KAYRA PATENT

KAYRA PATENT

2000 Yılında Kurulan Firmamız, Merkezi İzmir'de bulunan, Kalite Yönetimi konularına odaklanmış bir şirkettir. Kurulduğu günden itibaren, uzman kadrosuyla milenyumlu yıllara yakışır ölçüde, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Bunun sonucunda önemli ölçüde memnun müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Sizden aldığı güç ve destekle, hizmetlerini, ilk günkü heyecan ve bugünkü tecrübesiyle, siz sayın müşterilerimize sunmaya devam edecektir.
Açılım Marka Patent Tescil Ve Danışmanlık

Açılım Marka Patent Tescil Ve Danışmanlık

Merkezi Ankara'da bulunan Açılım Patent Tescil Ofisi; Marka Tescil, Patent Tescil, Marka Tescili, Patent Tescili, konuları ve İstanbul' daki Ofisi ile 'de Sinai Fikri Haklar ve Mülkiyet Danışmanlığı Konularında Faaliyet göstermektedir. Deneyimli kadromuzla Marka, Patent ve Endüstriyel Tasarım Tescil İşlemleri ile Telif Hakları, Barkod, Alan Adları ve Web Sayfası hazırlıkları ile Çevre Danışmanlığı Hizmetlerini Sunmaktadır.
Mtp Marka Ve Patent Tescil Ofisi

Mtp Marka Ve Patent Tescil Ofisi

Sınai Mülkiyet Hakları Kapsamında yer alan; marka tescili, patent tescili, Faydalı Model Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili ve Coğrafi işaret tescilleri konusunda yurtiçi ve yurtdışı gerçek ve tüzel kişiliğe sahip bir çok firmaya vekillik ve danışmanlık hizmeti veren profesyonel bir kuruluştur. Merkezi, Kızılay Ankara’da bulunan MTP Marka ve Patent Tescil Ofisimiz, sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet sunabilmek için, Türk Patent Enstitüsü’nün karşısında Hipodrom Şubesini de siz değerli m
Elif E.

Elif E.

2002 tarihinde faaliyete başlayan firmamız, Marka Tescili, Sınai ve mülkiyet hakları hukuku, Endüstriyel Tasarımlar gibi konularda TPE siciline kayıtlı Marka vekilleri ve hukuk biliminin tüm dallarını kapsayacak şekilde ayrı uzmanlık ve akademik kariyerlere sahip avukatlarla hizmet vermektedir. Uzmanlık Alanlarımız Marka Marka Tescil İşlemleri Cografi İşaretler Fikri Mülkiyet Hukuku Ticaret-Rekabet Hukuku Tazminat Hukuku
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alparslan Tekiner
Marka Tescil   20/11/2019

Anlam patent ofisine marka tescilimiz sırasında işlemlerimizi kolaylaştırdıkları için ve nazik yaklaşımları için teşekkür ederim.

         
Süleyman Talat Ünel
Marka Tescil   23/07/2019

Marka tescili ile ilgili aklıma takılan tüm soruları gayet detaylı bir şekilde cevapladılar. Tescil etmek istediğim marka ile ilgili süreç içerisinde oluşabilecek tüm problemler ve gelişmeler hakkında bilgilendirdiler. En önemlisi ise kendi tecrübeleri ile beni yönlendirdiler. Marka ile ilgili uzun yıllar hizmet alacağım ve herkese tavsiye edeceğim bir firma.

         
Çiğdem Yılmaz
Marka Tescil   01/05/2019

Benim bitmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap veren Serkan Bey e çok teşekkür ederim.Başvurum hemen gerçekleşti sorunsuz ve hızlı bir şekilde.Umarım markam da onaylanır.

         
Kaan Yomralıoğlu
Marka Tescil   31/03/2018

Çok memnun kaldık gerçekten çok disiplinli ve taahhüt ettiklerini düzgün yapan bir firma tekrar patent alacaksam bir yer aramama gerek yok tebrikler...

         
Mustafa Onur Kayma
Marka Tescil   27/09/2017

İletişime geçmemiz ve işlemlerin başlaması 24 saatten az bir sürede tamamlandı.. Konusunda güven + tecrübe sahibiler.. Teşekkürler

         
Orhan Kaya
Marka Tescil   27/09/2017

Yapılacak işlemi bizzat kendileri anlattılar işini severek ve gönülden yapıyorlar kendileri teşekkürler...

         
Kadir Korkunç
Marka Tescil   18/04/2017

Hızlı, güvenilir, yuz yuze detaylı bilgilendirme ve cozum odaklı bir firma. tesekkurler anlam patent

         
Ramazan Yaşar
Marka Tescil   13/03/2017

Herhangi bir problem yaşamadım. Geldiler anlattılar. İşimi hallettiler. Çok memnun kaldım kendilerinden teşekkürler

Diğer Bilgiler
Marka Tescil hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz