4 Marka Tescil Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

249 Marka Tescil hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Marka Tescil

Anlam Patent Ofisi

Anlam Patent Ofisi

Anlam Patent, Türk Patent ve Marka Kurumu siciline kayıtlı yetkili ve resmi, Marka Tescil ve Patent firmasıdır. Armut.com da Marka Patent alanında en çok iş alıp tercih edilen ve bu sebeple armut.com da Rozetli olan tek Patent firmasıdır. Marka Tescili: Teklifimizi onaylayarak hizmet alan müşterilerimize özel 500,00 TL değerinde Marka Tescili Başvurusu sonrası yıllık marka izleme hizmetimiz ücretsizdir. (Markanıza benzer veya taklit marka başvuruları olduğunda tarafınıza bildirilmektedir
Motto Uluslararası Patent ve Marka Dan. Hiz. Ltd. Şti

Motto Uluslararası Patent ve Marka Dan. Hiz. Ltd. Şti

Motto Uluslararası Patent; marka, patent ve tasarım ile ilgili hizmet veren bir firma olmanın yanı sıra, sektörüyle alakalı hukuki danışmanlık, devlet teşvik ve hibe konusunda da ayrıca hizmet veren bir kuruluştur. Mesleki alanda, geliştirdiği projelerle fikir sahipleriyle yatırımcıları da buluşturan bir teknoloji yatırım ve transfer firması özelliği taşımaktadır. Bunun yanı sıra özel projeleri gerek ulusal gerek uluslararası platformlara da taşıyabilmektedir. Ayrıca, taklit ürünlerin satış v
Acar Fikri Mülk. Ve Yön. Dan. Aş.

Acar Fikri Mülk. Ve Yön. Dan. Aş.

Acar Patent 50 kişilik kurumsal organizasyonu ve 15 bini aşkın müşteri portföyü ile 1999 yılından günümüze sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisi olup ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde çalışmaktadır.
Mehmet Salih G.

Mehmet Salih G.

Türkiye deki her yerden isim.marka ve patent tescil başvurusu marka ve patent vekili olarak tarafımdan bizzat yapılır. Çekinmeden arayıp bilgi alabilirsiniz.
İşte M.

İşte M.

Markalaşmanın önemi çerçevesinde her anlamda yaratıcı ve yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Her zaman sorularınıza yanıt bulacağına emin olabilirsiniz.
Cadde Patent V.

Cadde Patent V.

Cadde Patent olarak bizler, müşterilerimize fikri hakların yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti vermek amacıyla yola çıktık. Ekibimiz konusunda uzman ve önemli tecrübelere sahip patent ve marka vekili mühendisler ve hukukçulardan oluşmaktadır. Müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimizin beklentilerinin her zaman bir adım önünde olmayı amaçlıyoruz.
Öner K.

Öner K.

Merhabalar 12 yıldır sektörde hizmet veren eksper patent olarak marka tescil süreçlerinde yanınızdayız
Focuspest Haşere Kontrol Hizmetleri

Focuspest Haşere Kontrol Hizmetleri

Marka tescilde bölgenin önde gelen firmasıyız. Emeğinize sahip çıkıyor koruma altına alıyoruz. Marka oluşturma hizmeti veriyoruz.
Reklam F.

Reklam F.

2005 yılında kurulan Türkiye genelinde 3.000 i aşkın müvekkili ile Fikri ve Sınai Mülkiyet hakları konusunda hizmet veren vekillik ve danışmanlık firmasıdır. Dürüstlüğü, özenli çalışmayı,sır tutmayı ve neticesinde birlikte kazanmayı prensip edinen firmamız, Marka,Patent,Endüstriyel Tasarım,Tse,Tsek,İso ve Helal belgeleri ve de Coğrafi işaretler konusunda yurt içi ve yurt dışı tescili ve tescil sonrası tüm işlemlerinde hizmet veren genç, dinamik ve konusunda uzman personel kadrosu ile Türkiye
Dijitalrota

Dijitalrota

Marka tescilinizi yüksek rakamlara degil gerçek bedellere markanizi ve logonuzu tescil etmekten memluniyet duyariz
Çukurova Marka Patent Kalite Danışmanlık Hizmetleri

Çukurova Marka Patent Kalite Danışmanlık Hizmetleri

2007 Yılından bu yana Danışmanlık faaliyetleri yürüten firmamız Marka tescili,Patent Tescili,Kalite Danışmanlık,TSE Danışmanlık Web tasarım,Web yazılım,Eticaret sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. Bizim ayrıcalığımız Bünyesinde bulunan Endüstri Mühendisleri ve Marka Vekillerinin bulunması ve güçlü bir ekibinin olmasıdır.
Ena Medya

Ena Medya

Dijital Sektörde Her İhtiyacınız İçin En Doğru Adres. Bir internet siteniz var ve siteniz için en iyi, en doğru adımları nasıl atmanız gerektiğine, internet reklamlarını nasıl yöneteceğinize, marka bilinirliğinizi arttırıp siteniz ile desteklemeyi nasıl yapacağınıza ve tabi ki bir siteniz olmasına karar vermişken bu sitenin tasarım ve içeriğini nasıl oluşturacağınıza karar veremeyenlerden misiniz? Enamedya tam da bu işlemler için yanınızdaki en büyük yardımcı olmaya aday. Klasik rekabet ortam
Esra O.

Esra O.

Marka tescili konusunda hizmet vermekteyim. Tescil islemi asamaların takibi ve marka takip konularında hizmet sağlayabilirim
Saygan Patent & Tasarım

Saygan Patent & Tasarım

Saygan Tasarım&Patent 2013 yılında, Ebru Saygan tarafından Antalya’da kuruldu. Saygan Patent ve Saygan Tasarım olmak üzere iki ayrı koldan faaliyetlerine devam ediyor. Kurucusu Ebru Saygan, İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden mezun olduktan sonra Marka ve Patent Vekilliği sınavlarını başarıyla geçerek Marka ve Patent Vekili unvanını almaya hak kazandı. Kendi şirketi olan Saygan Patent’i kurmadan önce özel bir şirkette uzun yıllar birçok farklı firmanın tescil başvurularını ve takipler
Gep Kobi Akademi Eğitim Danışmanlık

Gep Kobi Akademi Eğitim Danışmanlık

Marka Patent ve Tasarımlarınızın tescilinde TPE den yetkili vekillerimizce işlerinizin birinci elden takip edilerek sonuç odaklı ve sürekli bilgilendirmeye dayalı bir iş modeli çerçevesinde çalışırız.
Bodrum Patent

Bodrum Patent

Bodrum Patent firmalara, sanayicilere, küçük ve büyük ölçekli işletmelere, marka tescil alanında danışmanlık ve vekillik hizmetleri vermek, karşılaşılan sorunlara çözüm üretebilmek amacıyla faaliyet göstermektedir. Marka ve kurumsal kimlik yaratmak için ideal çözümler sunar.
Alper E.

Alper E.

2013 yılından beri marka ve patent vekilliği yapıyorum, benden mali müşavirlik ve kobi danışmanlığı (KOSGEB) hizmetlerini güvenle alabilirsiniz.
Avrasya Patent Belgelendirme Danışmanlık

Avrasya Patent Belgelendirme Danışmanlık

Avrasya Patent Belgelendirme Danışmanlık, 2012 yılında Antalya da kurulmuştur. Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ ye hizmet vermek gayesiyle yola çıkmış ve bu hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Sektörel Group her türlü yeniliği ve teknolojik gelişmeyi hizmetlerine entegre etme çabası içindedir.
Markajans

Markajans

MARKAJANS Marka Patent ( www.markajans.com.tr ) olarak MARKA PATENT tescili konularında tüm TÜRKİYE ye hizmet vermekteyiz. Tescilsiz markalarınızın tescil edilebilirliğini tarafımızdan öğrenebilirsiniz.
Hakan K.

Hakan K.

Türk Patent Enstitüsü nezdinde kayıtlı Patent Vekili olarak siz değerli Armut.com kullanıcılarına ekonomik fiyat ve profesyonel çözüm anlayışı ile faydalı olmaya çalışıyorum. Sizler de bir fikrinizi, buluşunuzu, teknik geliştirmenizi korumak ve tescil ettirmek isterseniz patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım alanlarında destek sunmaya hazırım. Her şey küçük bir adımla başlar.
SİMURG PATENT

SİMURG PATENT

Marka ve patent gibi fikri sınai haklarınız için uzman kadromuzla tescil öncesi/sonrası, 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. #markatescil #patenttescil
Nna Reklam

Nna Reklam

Takiplerini adem bir adim önderlik.Marka Tescili Patent ve tüm matbaa islerinizde bir telefon kadar yakiniz
Mert T.

Mert T.

Doktora seviyesinde makine mühendisiyim. Çeşitli sayıda yerli ve yabancı dergilerde yayınlanmış olan makalelerim ve patent başvurularım mevcuttur. Makine mühendisliğinin dallarında belirteceğiniz konu hakkında patent araştırması yapılıp "state of art" raporu yazılır.
Markafon- Marka Yatırım Ofisi

Markafon- Marka Yatırım Ofisi

Marka-Patent tescilinde yepyeni bir dönem başlıyor.Fahiş fiyatlara sonnnn. Markasını, buluşunu, ürün dizaynını tescil ettirmek isteyenler; en uygun fiyata , en kaliteli hizmete ,hızlı ve garantili bir tescil sürecine hazırlıklı olun. MARKAFON artık burada.
Uraz Marka ve Patent Danışmanlık

Uraz Marka ve Patent Danışmanlık

Yurt içi ve yurt dışı marka, patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım başvurularınız için bizi arayabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emin Dursun
Marka Tescil   17/07/2020

Serkan Bey'den çok memnun kaldım. Sorduğum her soruya ayrıntılı cevap verdi. Teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

         
Handan Duri
Marka Tescil   06/07/2020

Serkan bey işi konusunda oldukça donanımlı ve iletişimi çok kuvvetli . Sürecin başından sonuna kadar karşılaşabileceğim tüm prosedürleri en detayları ile anlatıp eksiksiz hakim olmamı sağladı. Tüm sorularıma hukuki dayanakları ile cevap aldım. İyi ki varsınız

         
Gizem Kutun
Marka Tescil   26/03/2020

Cok zorlu bir gundemde inanilmaz ilgili davrandi Serkan Bey. Tescil surecimize hemen basladik. Tavsiye ederim.

         
Özlem Tekol
Marka Tescil   28/01/2020

Kesinlikle mükemmel güven veren karşı tarafı iyice dinleyen açıklama yapan bir firma ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim

         
Arda Bircan
Marka Tescil   19/01/2020

Serkan Bey süreç boyunca her konuda bilgi verdi. Konusuna hakim ve tecrübeli. Tekrar fırsat olursa çalışmak isteyeceğim bir firma.

         
Alparslan Tekiner
Marka Tescil   20/11/2019

Anlam patent ofisine marka tescilimiz sırasında işlemlerimizi kolaylaştırdıkları için ve nazik yaklaşımları için teşekkür ederim.

         
Süleyman Talat Ünel
Marka Tescil   23/07/2019

Marka tescili ile ilgili aklıma takılan tüm soruları gayet detaylı bir şekilde cevapladılar. Tescil etmek istediğim marka ile ilgili süreç içerisinde oluşabilecek tüm problemler ve gelişmeler hakkında bilgilendirdiler. En önemlisi ise kendi tecrübeleri ile beni yönlendirdiler. Marka ile ilgili uzun yıllar hizmet alacağım ve herkese tavsiye edeceğim bir firma.

         
Çiğdem Yılmaz
Marka Tescil   01/05/2019

Benim bitmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap veren Serkan Bey e çok teşekkür ederim.Başvurum hemen gerçekleşti sorunsuz ve hızlı bir şekilde.Umarım markam da onaylanır.

Diğer Bilgiler
Marka Tescil hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz