Hizmet Ver
Masaj (Erkek İçin)

Masaj Terapisti Arıyorsan Şimdi Rezervasyon Yap.

446 Masaj Terapisti hizmet vermeye hazır.

Masaj (Erkek İçin) için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 446 Masaj Terapisti en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 7,907 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 13,069 kişi Masaj (Erkek İçin) için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden tamamladığın Masaj (Erkek İçin) işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Hangi Masaj (Erkek İçin) Türlerinde Hizmet Alınabilir?

Aromaterapi

Fazlasıyla rahatlatıcı, dinlendirici bir masaj terapisidir. Bedene faydalı, dinginleştirici ve kötü enerjiyi uzaklaştırıcı etkileri aromaterapi içerikli yağların kokuları ve uygulamaları sayesinde deneyimleyebilirsin.

Armut’ta Masaj (Erkek İçin) Nasıl Çalışır?

Rezervasyon Bilgilerini Gir

Masaj (Erkek İçin) ihtiyacının detaylarını gir, 2 dakika içinde rezervasyonunu oluştur.

Güvenli Ödeme Yap

Uygun fiyatlı hizmet bedelini güvenli online ödeme ile öde.

Garantili Hizmet Al

İstediğin gün ve saatte garantili Masaj (Erkek İçin) hizmetinin keyfini çıkar.

En İyi 25 Masaj Terapisti

Kübra A. photo

Kübra A.

20.08.2020

Masaj (Erkek İçin) · Maltepe, İstanbul

Merhabalar, 25 yaşındayım. Masaj eğitimi aldım ve onaylı sertifika ile profesyonel masaj hizmeti vermekteyim. Başta Soft,sporcu,anti-selülit,medikal,relax ve kahve masajları olmak üzere birçok masaj türünde hizmet vermekteyim. Fıtık,bel-boyun ağrıları,boyun düzleşmesi,duruş bozukluğu gibi...

Pınar U. photo

Pınar U.

01.11.2022

Masaj (Erkek İçin) · Kadıköy, İstanbul

Klasik masaj uzmanıyım. Üniversite mezunuyum. Masaj eğitimi almış bulunuyorum. Vaktinde gelirim. Hijyen ve temizlik önceligimdir. Kaliteli masaj yağı kullanırım. Derin doku masajı tekniği ile birleştirerek uyguladığım klasik masaj hizmetimi hiç deneyimlediniz mi? Yorgunluğunuzu alır. Sizi sahip...

Gülşah B. photo

Gülşah B.

18.11.2022

Masaj (Erkek İçin) · Şişli, İstanbul

Yaklaşık beş senedir bu zanaat ile ilgileniyorum. Profesyonel olarak ve işimi de fazlasıyla severek yapıyorum. Memnun kalmanız dileğiyle.

Gulshoda T. photo

Gulshoda T.

20.07.2021

Masaj (Erkek İçin) · Şişli, İstanbul

Merhabalar, 2017'den bu yana profesyonel masaj hizmeti vermekteyim. 580 saatlik masaj eğitimi sonrasında aldığım sertifikam vardır. Genellikle Klasik (İsveç), Medikal masaj tipleri olmak üzere birçok masaj türünde hizmet vermekteyim. İşimi dikkatli, titiz ve severek yapıyorum.

Tuğba D. photo

Tuğba D.

17.12.2022

Masaj (Erkek İçin) · Beykoz, İstanbul

İşinin ehli ve oldukça iddalı birisiyim, 2006’dan bu yana masörlük yapıyorum. Şimdiye kadar hiçbir müşterim den şikayet almadım çünkü işimi aşkla yapıyorum👍👍.

Betül T. photo

Betül T.

06.04.2021

Masaj (Erkek İçin) · Beyoğlu, İstanbul

Merhabalar, uzun yıllardır profesyonel masaj hizmeti vermekteyim. Masaj eğitimi aldım ve masaj sertifikam var. Başta Klasik (İsveç), Relax, Antistress, Aromaterapi masajları olmak üzere birçok masaj türünde hizmet vermekteyim.

Türkan İ. photo

Türkan İ.

09.02.2022

Masaj (Erkek İçin) · Muratpaşa, Antalya

Merhabalar, 608 saatlik eğitim sonucunda aldığım masaj sertifikam ile 2016'dan bu yana profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyim. Klasik (İsveç), Relax, Boyun, sırt ve bel, Derin doku ve Refleksoloji başta olmak üzere birçok masaj türünde hizmet vermekteyim.

Tatiana P. photo

Tatiana P.

23.09.2021

Masaj (Erkek İçin) · Konak, İzmir

Merhabalar, 608 saatlik eğitim sonucunda aldığım masaj sertifikası ile 2007'den bu yana profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyim.Klasik (İsveç) masaj, Relax masajı ve diğer masaj çeşitlerini yapabilirim. HES kodum, aşı kartım ve hijyen belgem mevcut olup pandemi süreçleriyle ilgili gerekli...

Burhan A. photo

Burhan A.

07.04.2022

Masaj (Erkek İçin) · Konyaaltı, Antalya

Spor, Medikal, Klasik, Antistress, Ayak (Refleksloji) ve Lenf Drenaj masaj uygulaması. Kendi evimde yada sizin evinizde yapılır. Yapmış olduğum masajların sertifikaları mevcut olup bunlarla ilgili 8 yıllık tecrübeye sahibim.

Sorour D. photo

Sorour D.

26.12.2022

Masaj (Erkek İçin) · Maltepe, İstanbul

Hi, my name is Sarah.I am from Greek.I have been doing this job for 8 years . I love my job .I want to give positive energy and relax mind to people who need that. I think i was so successfull in this way.

Kadir D. photo

Kadir D.

13.01.2020

Masaj (Erkek İçin) · Bayraklı, İzmir

İzmir güzel İzmir masaj keyfi ile daha güzel ÇİFT BAYAN BAY hizmetiniz deyim..

Sorour D. photo

Sorour D.

31.10.2022

Masaj (Erkek İçin) · Maltepe, İstanbul

Hi,my name is Saray.ı am from greek.I have been doing this job for 7 years.I love my job .I want to give positive energy and relax mind to people who need that .I think i was so successful in this way .

Hediye H. photo

Hediye H.

21.03.2021

Masaj (Erkek İçin) · Buca, İzmir

Merhabalar, uzun yıllardır profesyonel masaj hizmeti vermekteyim. Masaj eğitimi sonrasında aldığım onaylı sertifikam vardır. Birçok masaj türünde hizmet vermekteyim.

Zülfiye İ. photo

Zülfiye İ.

13.10.2022

Masaj (Erkek İçin) · Beylikdüzü, İstanbul

Masaj, zorlu ve stresli bir günün ardından kendini ödüllendirmenin en mükemmel yoludur : )

Ramazan K. photo

Ramazan K.

13.01.2020

Masaj (Erkek İçin) · Tuzla, İstanbul

Merhabalar, 312 saatlik eğitim sonucunda aldığım masaj sertifikam ile 5 yıldır profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyim. Masaj eğitimi sonrasında aldığım sertifikam vardır. Birçok masaj türünde hizmet vermekteyim.

Şeref T. photo

Şeref T.

15.01.2022

Masaj (Erkek İçin) · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar, 20 yılı aşkın süredir profesyonel masaj hizmeti vermekteyim. 608 saatlik masaj eğitimi sonrasında aldığım onaylı sertifikam vardır. Klasik (İsveç), Derin doku, Tetik nokta, Refleksoloji, Thai masajı başta olmak üzere birçok masaj türünde hizmet vermekteyim.

Ahmet Y. photo

Ahmet Y.

19.04.2022

Masaj (Erkek İçin) · Talas, Kayseri

Milli eğitim bakanlığından onaylı resmi lisanslı profesyonel masörüm. İsveç masajı, klasik masaj, aromatherapy, Thai masajı, ayak masajı, Chiropractic, derin doku masajı uygulamaları yapmaktayım. İster yerinizde, ister iş yerimde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarım. Bedeniniz en değerli...

İzettin I. photo

İzettin I.

14.02.2021

Masaj (Erkek İçin) · Fatih, İstanbul

Masajda deneyimli, yüksek lisans mezunu, hijyene dikkat eden, müşteri memnuniyetine önem veren, zamanında gelen, güzel iletişime önem veren; Klasik, relaks, derin doku, bölgesel, sporcu masajı, medikal ve refleksoloji masaj da uluslararası geçerliliği olan sertifikalı masörüm. İster sizin yerinizde...

Emre Ş. photo

Emre Ş.

20.03.2022

Masaj (Erkek İçin) · Bağcılar, İstanbul

Merhabalar, ben masör Emre. İstanbul Mecidiyeköy'de 6 ay masaj eğitimi aldım, 5 yıldır MEB onaylı masaj sertifikam ile profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyim. Masaj hizmetinde kendime güveniyorum ve memnun kalacağınızdan eminim. Evinizde ya da iş yerinde hizmet vermekteyim. Ulaşmak için Armut...

Shamsiyya S. photo

Shamsiyya S.

02.08.2021

Masaj (Erkek İçin) · Güngören, İstanbul

Merhabalar, 10 yıldır profesyonel masaj hizmeti vermekteyim. 608 saatlik masaj eğitimi sonrasında aldığım sertifikam vardır. Başlıca Klasik (İsveç), Medikal masaj, Derin doku olmak üzere birçok masaj türünde hizmet vermekteyim.

Ömür S. photo

Ömür S.

09.10.2021

Masaj (Erkek İçin) · Beyoğlu, İstanbul

Profesyonel diplamali masörüm bay bayan aile Ayrim yapmaksızın tüm insanlara masaj ve terapi hizmeti veriyorum Evlere ve otellere servis yapiyorum Randevu ile çalışıyorum + İngilizce almanca Rusça biliyorum.yerli yabancı tüm insanlara masaj yapıyorum. Sağlıklı ve hijyenik ve şık bir sekilde servis...

Rozıgul R. photo

Rozıgul R.

03.10.2020

Masaj (Erkek İçin) · Şişli, İstanbul

Merhabalar, uzun yıllardır profesyonel masaj hizmeti vermekteyim. Masaj eğitimi sonrasında aldığım sertifikam vardır. Birçok masaj türünde hizmet vermekteyim. Günün, işinizin yorgunluğunu gideren çeşitli masajları eğitimli ellerde denemeden geçmeyin :)

Necat K. photo

Necat K.

20.12.2021

Masaj (Erkek İçin) · Adapazarı, Sakarya

Sağlıklı yaşam Çalışma hayatında stres yönetimi çok önemli , bu stresi büyük ölçüde yönetemeyip baş , boyun , sırt ve bel ağrıları şiddetlenip yaşamınızı kısıtlayarak sizi yaşam standartınızı aşağıya çeker. Masaj ile bu durumların önüne geçerek yaşamınız rahat ilerleye bilirsiniz Genel masaj...

Muhammet K. photo

Muhammet K.

04.11.2022

Masaj (Erkek İçin) · Gebze, Kocaeli

Merhaba ben Muhammet Kocaman 1 buçuk yılı aşkın süredir.2020 Mart tarihinden itibaren özel masaj seansları vermekteyim.2021 Şubattan itibaren de Spor Masörlüğü görevini icraa etmekteyim. Masaj seanslarımız hasta doktor ilişkisi gibi mahremiyet saklı kalacaktır. Masaj hayatın, doğanın vazgeçilmez...

Gökhan Y. photo

Gökhan Y.

18.02.2021

Masaj (Erkek İçin) · Karşıyaka, İzmir

Masajda deneyimli, diplomalı ve profesyonel, hijyene dikkat eden, müşteri memnuniyetine önem veren, zamanında gelen, güzel iletişime önem veren; Klasik, relaks, derin doku, bölgesel, sporcu masajı, medikal ve refleksoloji masaj da uluslararası geçerliliği olan sertifikalı masörüm. İster sizin...

Müşteri Yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Masaj Hizmetine Neler Dahil?

  Masaj hizmetine masaj terapisti ve masaj tipinin gerektirdiği masaj yağları dahildir. Masaj hizmeti yalnızca evinde ya da iş yerinde gerçekleştirilebilir. Masaj yatağı ve mekanın ayarlanması hizmete dahil değildir.

 • 2- Masaj süreleri ne kadardır?

  45, 60 ve 90 dakika olmak üzere 3 farklı seçeneğin var.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden halletiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Masaj (Erkek İçin) fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Masaj (Erkek İçin) fiyatları, talep detayına göre 170 TL ile 690 TL arasında değişmektedir.