Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 Muğla Menteşe Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Menteşe civarında 49 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Menteşe Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 49 Online İngilizce Öğretmeni, Menteşe içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Menteşe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Menteşe içinde yazılan 119 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 234 kişi Menteşe Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Menteşe Muğla Online İngilizce Özel Ders

Yusuf B. photo

Yusuf B.

20.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

6 yılı Cardiff/Wales'de olmak üzere toplamda 9 yıllık Avrupa deneyim birikimimle beraber; YÖKDİL'den IELTS formatına kadar birçok öğrencime özellikle Speaking ve Writing becerilerinde hızlı ve efektif bir ilerleme sağlayabildim. Dil öğrenmeyi zevkli hale getirebilmenin altın kuralı, öğrendiğiniz...

Burak Y. photo

Burak Y.

05.06.2022

Online İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde Enerji Sistemleri Mühendisliği okumaktayım. 22 yaşındayım ve yaklaşık 8 yıldır İngilizceyi akıcı konuşabiliyorum.

Emine Ç. photo

Emine Ç.

08.05.2022

Online İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

21 yaşında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. Şu an halihazırda ortaokul ve ilkokul seviyesinde 3 öğrenciye özel ders vermekteyim ve yaklaşık bir yıldır devam etmekteyiz. İngilizce derslerini okula destek olarak vermenin yanı sıra günlük hayatta...

Ezel Y. photo

Ezel Y.

21.08.2022

Online İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Merhaba. Lise'de TED'in access programında ingilizce eğitimi alarak ve kendi çabalarımla ingilizcemi geliştirdim,B2 ingilizce konuşabiliyorum.İngilizcenizi geliştirmek ya da ingilizce öğrenmek için size yardım etmekten mutluluk duyarım😊

Buket A. photo

Buket A.

04.06.2022

Online İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

%100 İngilizce İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim. B2 İngilizce seviyesine sahibim. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine İngilizce eğitim verebilir, konuşma pratiği yapabilirim. Çocuklara oyunlarla birlikte ders vermek ders stratejilerimdendir. Çocukları severim ve iyi anlaşırım.

Yağmur K. photo

Yağmur K.

10.10.2021

Online İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Merhaba herkese. Ben Yağmur K., Bursa Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunuyum. Şu an aynı üniversitede alanımla alakalı doktora öğrencisiyim, aktif olarak verdiğim dersler var. Yükseköğrenimimin ikinci senesini Erasmus+ programı ile Çekya, Brno'da geçirdim. Stajımı DAAD bursu ile...

Moustafa A. photo

Moustafa A.

25.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Three years of teaching experience to different age groups starting 12 to 40. Experienced in IELTS Exam. IELTS certificate of band 8 Native speaker. Also can teach biology and mathematics Translations from Arabic to English and Turkish. Worked on Aegisub Software for subtitles.

Seyran T. photo

Seyran T.

29.07.2022

Online İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. Alanımda lgs ayt üniversite hazırlık sınavları için online ve yüz yüze uygun fiyatlı özel ders veriyorum. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yusuf K. photo

Yusuf K.

26.07.2022

Online İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

300 kişilik üniversite yabanci - türk öğrenci gurubuyla eğitimci olarak çalışıyorum özellikle pratik , gramer , kelime çalışması ,İngilizce okuma - anlama ,aksan ve oyunsal yöntemler ile kısa sürede büyük etkiler.

Büşra G. photo

Büşra G.

25.11.2021

Online İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Merhabalar. İngilizce Öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim. Özellikle ilk ortaokul ve lise dönemindeki öğrencilere özel ders veriyorum. Konuşma, dil bilgisi, okul derslerine veya ödevlere yardım gibi tüm alanlarda ders veriyorum. Dersleri eğlenceli hâle getirmek, sıkmadan ve öğrencimin dersi severek...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Menteşe Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Menteşe Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Muğla Menteşe Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Muğla Menteşe Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl