Hizmet Ver
LGS Hazırlık

4 Konya Meram LGS Hazırlık Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Meram civarında 98 LGS Hazırlık Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Meram LGS Hazırlık için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 98 LGS Hazırlık Öğretmeni, Meram içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 5 puan, Meram içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Meram içinde yazılan 10 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 30 kişi Meram LGS Hazırlık için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Meram Konya LGS Hazırlık Öğretmeni

Umut A. photo

Umut A.

20.09.2020

LGS Hazırlık · Meram, Konya

8yıldır özel ders vermekteyim. Umut Öğretmen ile matematik sevmeyen öğrenci kalmayacak. Nasıl Bir Ders Programı Uygularım? Öğrencinin seviyesine uygun şekilde tüm Matematik konularını bitirecek bir çalışma programı hazırlarım. Birlikte geçirilen süreç içerisinde programın ve öğrencinin takibini...

Ertuğrul A. photo

Ertuğrul A.

23.06.2026

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Merhaba, ben Ertuğrul. Türkiye’nin en başarılı okullarından biri olan Meram Fen Lisesi mezunuyum. Akademik başarıyı sadece ezberle değil, mantığı kavrayarak elde etmiş biri olarak, şimdi bu tecrübemi ve çalışma disiplinimi öğrencilerime aktarıyorum.

Tuncay Ö. photo

Tuncay Ö.

19.06.2022

LGS Hazırlık · Meram, Konya

4 yıl dersane 10 yıl milli eğitim olmak üzere 14 yıllık tecrübe ile matematik özel ders anlatıyorum. Şu an proje okulunda görevime devam ediyorum.

Yusuf K. A. photo

Yusuf K. A.

28.12.2020

LGS Hazırlık · Meram, Konya

22 yaşındayım. Meram Tıp Fakültesi 3 öğrencisiyim. Dönemimde girdiğim sınavda matematikte TYT 36-0 AYT 39-0 yaptım. İyi bir anlatıcı olduğumu düşünüyorum. Matematik dersi dışında eğitim koçluğu da yapıyorum.

Ömer C. photo

Ömer C.

01.06.2023

LGS Hazırlık · Meram, Konya

17 yıllık öğretmenim. Etüt işletmeciliği, özel okul ve online ders tecrübem var.Öğrenci ile iletişimim ve deneyimim sayesinde çok sayıda öğrencim LGS sınavında full yaptı.

Şerife B. photo

Şerife B.

07.07.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Alanında deneyimli bir matematik öğretmeni ve öğrenci koçuyum. LGS ve okul derslerine yönelik hedef odaklı, bireyselleştirilmiş programlarla öğrencilerimin akademik ve kişisel gelişimlerini birlikte destekliyorum.

Huseyin C. photo

Huseyin C.

28.12.2023

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Selçuk Üniversitesinden ilk 3 dercesiyle mezun oldum.Yuksek lisansimi aynı bölümde tamamladim.Su an Matematikte Doktora çalışmam devam ediyor.Devlet kadrosunda Matematik öğretmeni olarak farklı okullarda 18. yılımı tamamladim.Bugune kadar bir çok Lgs öğrencisini farkli okullara yerlestirdim.Lgs ye...

Rumeysa Ç. photo

Rumeysa Ç.

17.01.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

İnşaat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Daha önce yakınlarıma çok kez özel matematik dersi verdim. Tecrübem var. İnsanlarla rahatça iletişim kurabilirim. Anlatma yeteneğimin iyi olduğunu düşünüyorum.

Murat Ö. photo

Murat Ö.

18.05.2020

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Idır ortaokul öğretmenliği yapıyorum. girdiğim sınıflar , , ve . sınıflardır. özellikle lgs hazırlık dersi vermekteyim. bu karantina günlerinde online lgs hazırlık dersi verebilirim. arayın konuşalım tel:

Yunus E. D. photo

Yunus E. D.

26.10.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Benim matematiğe ilgim çocukluktan falan gelmiyor yani ilk okuldan beri en iyi dersim falan değildi peki nasıl geliştirdim kendimi diyorsanız matematiğin derinine indim,araştırmalar yaptım ve en sevdiğim ders haline geldi düşünün şuan HUKUK okuyorum ama matematiği bırakamıyorum insanlara matematiği...

İbrahim E. Ç. photo

İbrahim E. Ç.

24.08.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Matematik öğrenilmez anlaşılır beraber anlamak için deneme dersi talep edebilirsiniz

Nurgül Z. photo

Nurgül Z.

03.01.2026

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Öğrencilerimle abla kardeş ilişkisi kurarak ihtiyaç ve isteklerine yönelik ders vermekteyim. Eğlenceli, çocuklara yönelik oyunlarla birlikte dersi çok iyi kavramalarını sağlıyorum.

Sıla K. photo

Sıla K.

21.08.2020

LGS Hazırlık · Meram, Konya

YGS-LGS-YÖS-DGS-KPSS matematik geometri ofiste özel ders verilmekte ve profesyonel koçluk yapılmaktadır . Kullanılan kitap öğretmen tarafından temin edilecektir. Deneme analizleri yapılacaktır.En kısa zamanda buluşmak dileğiyle :)

Salih U. photo

Salih U.

20.01.2024

LGS Hazırlık · Meram, Konya

İlköğretim matematik öğretmenliği bölümü mezunuyum. Lise, İlköğretim düzeyinde birebir özel ders vermekteyim

Hüseyin G. photo

Hüseyin G.

17.12.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Profesyonel ekipmanlar ve kaynaklara yeni nesil sorulara adım adım gitmekteyim. disiplin ve azmin sayesinde başarıya ulaşabileceğini bilmeliyiz.

İlayda Z. photo

İlayda Z.

02.10.2021

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Necmettin Erbakan Üniversitesi eğitim fakültesi mezunuyum. Bir buçuk yıldır özel matematik dersi veriyorum. Yüz yüze ve online olarak velinin isteğine göre ders verebilirim. 50 dakika ders+10 dakika destekleyici video şeklinde ders işleniyor. Tercihen günde iki saat ara vererek...

Yağmur U. photo

Yağmur U.

07.09.2024

LGS Hazırlık · Meram, Konya

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

BETÜL T. photo

BETÜL T.

01.11.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

2,3,4,5,6,7 ve 8. Sınıflara özel ders Tüm sınıflar için ilk deneme dersi ücretsiz Yeni nesil öğrenme ve öğretme yöntemlerini kullanmaya özen gösteriyorum. Teknoloji odaklı öğretime özen gösteriyorum.

Fatma N. G. photo

Fatma N. G.

12.09.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Merhaba, ben Nur hocanız :) bölümüme başladığım ilk yıldan beri farklı sınıf seviyelerinde(ilkokul, ortaokul, lise, yks hazırlık) öğrencilerle çalışıyor, gerek bireysel gerekse toplu sınıf ortamında sadece sınavlara hazırlanmalarını değil, günlük yaşamda da matematiği sevmelerini sağlıyorum....

Hasan D. photo

Hasan D.

11.07.2024

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Merhaba sevgili öğrenci ve veliler.1989 doğumluyum.Üniversiteyi 2011 yılında bölüm birincisi derecesi ile bitirdim.2013 yılından beri MEB’de çalışmaktayım.Öğrenci ve öğretmenken bir çok öğrenciye özel matematik dersi verdim.Sizlerede yardımcı olmak isterim.İlk dersi ücretsiz olarak yapıyorum.

Sude G. photo

Sude G.

06.09.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Öğrencilerimle güçlü iletişim kurarak onların ihtiyaçlarını ve öğrenme tarzlarını ön planda tutuyorum. Sabırlı, anlaşılır ve motive edici bir şekilde ders işliyor, konuları basitleştirerek kolay öğrenmelerini sağlıyorum. Her öğrencime özel çalışma programı hazırlıyor, eksiklerini tek tek...

Gözde E. photo

Gözde E.

20.10.2023

LGS Hazırlık · Meram, Konya

11 yıllık Lise Matematik öğretmeniyim, Online ders ve öğrenci koçluğu hizmeti veriyorum.

Bilge U. photo

Bilge U.

23.05.2023

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Necmettin Erbakan Üniversitesinde İlköğretim Matematik Öğretmenliği okuyorum. Konya'daki yaşayan özel ders almak isteyen öğrenciler iletişime geçebilirsiniz.

Bahadır B. photo

Bahadır B.

20.10.2022

LGS Hazırlık · Meram, Konya

1999 Matematik öğretmenliği mezunuyum.Bu tarihten beri resmi ve özel kurumlarda çalıştım.Öğrencilerim tarafından sevilen,aranılan, sabırlı ve başarılı bir öğretmen olarak bilinirim.Evli ve üç kız babasıyım.Konya da ikamet ediyorum

Ramazan A. photo

Ramazan A.

26.02.2026

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Online veya yüzyüze matematik özel ders öğretmeniyim koçluk desteğimiz ile birlikte matematik keyifli çalışma haline dönüşmektedir

Nahide K. photo

Nahide K.

29.11.2021

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Konya'da proje sınıfı olan köklü bir okulda görev yapmaktayım.8 sınıfları LGS ye hazırlıyorum bu sene. 6 yıldır özel ders veriyorum her gruptan/seviyeden öğrenciye.

Gözde D. photo

Gözde D.

10.08.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

On yılından bu yana ilköğretim ve lise düzeyinde matematik özel dersleri vermekteyim Öğrencilerin seviyelerine uygun programlarla bireysel farklılıklarını gözeterek etkili ve anlaşılır bir şekilde matematik öğretmeyi hedefliyorum Online ve yüz yüze eğitim tecrübem bulunmakta Aynı zamanda Geogebra...

Buse Ş. photo

Buse Ş.

29.09.2024

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Elektrik elektronik mühendisiyim liseye hazırlık amaçlı öğrenci koçluğu yapıyorum. Çocuklarla iyi iletişim kurmam ve farklı öğretme yöntemleriyle samimi bir abla olarak başarılı olmalarını sağlıyorum. Matematik ve fen bilgisi ağırlıklı olmak üzere tüm derslerde özel ders verebilirim.

Zeliha B. photo

Zeliha B.

30.09.2024

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Ortaokul, Lise ve Kpss düzeyi özel ders verilir. Ayrıntılı konu anlatımı, soru çözme stratejileri, ödevlendirmeler ile birebir ilgilenme yapılır. Alt yapı eksiklikleri uygun kaynak ve çalışma programı ile tamamlanması sağlanır.

Mustafa D. photo

Mustafa D.

30.07.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

2019'dan bu yana öğrencilerime sadece Matematiği formülleri değil, kavramları, mantığı ve ispatlarla düşünmeyi öğretiyorum. Her seviyede öğrencinin anlayabileceği sade ve derin bir anlatım dili kullanıyorum. Ezber değil, kavrayarak öğrenme. Tanım kavram ilişkisini kurarak ilerleme. Sınav başarısı...

ESRA Ö. photo

ESRA Ö.

10.06.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Merhaba ben Esra ÖZKAN. Necmettin Erbakan Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. Öğrencilerin seviyelerini belirledikten sonra düzeylerine göre program hazırlıyorum. Matematik öğretimini daha zevkli ve akılda kalıcı bir şekilde öğretmek için teknoloji (web2.0) araçlarından ve...

Gozde K. photo

Gozde K.

18.08.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

.Aktif olarak özel ders veriyorum.Öğrencilerime matematiği sevdirmeyi amaçlıyorum.

Ebrar Y. photo

Ebrar Y.

19.09.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Matematikte başarı yalnızca konuları bilmekle değil aynı zamanda doğrı iletişim ve anlayışla mümkündür. Uzun süredir ilkokul ortaokul lise ve yks hazırlık gruplarına özel ders vermekteyim. Amacım matematiği yalnızca öğrenilen bir ders değil aynı zamanda sevilen ve anlaşılır bir yolculuk haline...

Ayşenur E. photo

Ayşenur E.

14.09.2024

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Merhabalar, ben Ayşenur. 2023 yılı itibariyle Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesinde 3,47 ortalama ile lisans eğitimimi tamamlamış bulunmaktayım. Bir eğitim dönemince Turkuaz Eğitim Kurumlarında stajyer olarak kendimi geliştirdim. 4 yılı aşkın süredir de Ortaokul, Lise, Yks, Kpss düzeylerinde 30...

Mustafa K. photo

Mustafa K.

09.02.2024

LGS Hazırlık · Meram, Konya

İstenilen konumda ya da evimde derslerimizi işleyebiliriz. Evim Havzan Mah./Meram/Konya konumundadır. Matematik sadece bir ders olarak kalmasın. Yeni nesil sorular için yalnızca matematik bilgisinin yetmediği aşikârdır. Türkçe okuduğunu anlamanın önemini de unutmadan derslerimizi modern yöntemlerle...

Mustafa O. photo

Mustafa O.

03.08.2024

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Merhaba ben Mustafa hoca. Selçuk universitesi Matematik öğretmenliği mezunuyum. Yukseklisansimi Çukurova üniversitesinde tamamladım. Geçmiş yıllarda 5 farklı dershanede ve kolejde ders verdim. Halen ozel bir fen lisesinde ders anlatiyorum. 300'ün üzerinde özel ders deneyimine sahibim....

Selcan K. photo

Selcan K.

02.05.2024

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Uçak Mühendisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine uygun fiyata özel matematik dersi verilir

Beyza Y. photo

Beyza Y.

23.09.2024

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Ortaokul Matematik Öğretmeniyim. Kurum Ve Özel Ders Tecrübelerim mevcuttur. Online-Yüzyüze derslerimizle amacımız öğrencilerimize matematiği ezberletmek değil zihinlerinde yapılandırmaktır. Daha fazlası için iletişime geçebiliriz.

Enes Y. photo

Enes Y.

27.09.2025

LGS Hazırlık · Meram, Konya

İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. Yüksek bir ortalama ile mezun oldum ve yurtdışı programlarına katılarak farklı eğitim yöntemlerini deneyimleme fırsatı buldum. Bu sayede öğrencilerime daha zengin ve etkili bir öğrenme ortamı sunabiliyorum. Dershanede görev aldım ve birçok öğrencinin...

Mehmet F. Y. photo

Mehmet F. Y.

04.09.2024

LGS Hazırlık · Meram, Konya

Merhaba ben Faruk hoca, İlköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. Özel bir kurumda koçluk ve matematik öğretmenliği yapıyorum. Her sınıf düzeyine uygun olacak şekilde özel matematik dersi veriyorum. Matematiği bu zamana kadar yapamadıysanız sorun sizde değil size matematiği sevdirmeyen...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Meram LGS Hazırlık Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Meram LGS Hazırlık ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde LGS Hazırlık talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! LGS Hazırlık için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- LGS Hazırlık talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    LGS Hazırlık taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. LGS Hazırlık talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin LGS Hazırlık için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- LGS Hazırlık hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Konya Meram LGS Hazırlık fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Konya Meram LGS Hazırlık fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl