Hizmet Ver

4 Meram Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Meram civarında 47 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

Öğrenci Koçu

En İyi 10 Konya Öğrenci Koçu

Beyza Dölekçap photo

Beyza Dölekçap

19.10.2020

Öğrenci Koçu · Meram, Konya

Merhaba,ben Beyza. Konya Teknik Üniversitesi endüstri mühendisliği okuyorum. Yks sınavının hazırlığında mezuna kaldığım sene bir çok tecrübe edindim ve bu tecrübelerimi bir öğrenci gözünden aktarmayı çok isterim.

Gözde İcat photo

Gözde İcat

08.09.2021

Öğrenci Koçu · Meram, Konya

Merhabalar. 2019 yılında Ege Üniversitesi-Sosyoloji bölümünden mezun oldum. Ayrıca Sosyal Hizmet önlisans programını da bitirdim. Necmettin Erbakan Üniversitesi- Aile Danışmanlığı eğitimimi de süpervizyon süreciyle birlikte tamamladım. Üniversite hayatım boyunca çeşitli kulüplerde ve gönüllülük...

Öğrenci Kocu Eğitim Danışmanı photo

Öğrenci Kocu Eğitim Danışmanı

01.02.2017

Öğrenci Koçu · Meram, Konya

Öğrencilerin kendilerini tanıyarak; istedikleri noktaya ulaşırken önlerine çıkan engelleri kaldırmaya yardım eden kişilere öğrenci koçu denir. Ben de yüzyüze, telefon görüşmeleri ve diğer sosyal bağlantı yolları ile bu koçluk hizmetini vermekteyim. Öğrencinin hedefini tutturması için kendisi ile...

Uğur Çakır photo

Uğur Çakır

21.02.2021

Öğrenci Koçu · Meram, Konya

Öğrenci Koçluğu Nedir? Öğrenci Koçu, öğrenciye odaklanarak öğrenci ve aile ile birlikte öğrencinin başarma isteğini arttırıcı çalışmalar yapar. Çalışma programını oluşturur, çalışma ortamını düzenler, sorunlarıyla ilgilenir. Öğrencinin okulu ile iletişim halinde ders başarısını takip...

Emine Çağlar photo

Emine Çağlar

26.09.2021

Öğrenci Koçu · Meram, Konya

Merhaba, Uçak mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim .üniversite ve liselerin derslerine yardımcı olabilirim.

Hakan Kostak photo

Hakan Kostak

11.08.2021

Öğrenci Koçu · Meram, Konya

Merhaba, PDR 2. sınıf öğrencisiyim. Üniversite sınavında 42 bin sıralama yaptım. Kaynak kitaplara ve yks sınavına fazlasıyla hakimim. Öğrenci olmam ve sınav bilgilerimin taze olması sebebiyle size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Yüz yüze veya online hizmet verebilirim.

Egitiminkocu Kimyacı42 photo

Egitiminkocu Kimyacı42

20.07.2019

Öğrenci Koçu · Meram, Konya

22 yıllık dersane ve ozel ders tecrubem var.5 yıldır egitim koçlugu yapmaktayım.

Serkan Katman photo

Serkan Katman

02.09.2020

Öğrenci Koçu · Meram, Konya

35 yaşındayım.6 senedir Konya'da öğretmen olarak görev yapmaktayım. Daha önce İstanbul da görev yaptım ve ilk çalışmalarımı istanbulda yaptım.Tarih öğretmeniyim ve Kpss de 40. Olarak atandım. Özellikle kpss,yks ve lgs sınavlarına girecek öğrencilere rehberlik yapmak ve hedeflerine ulaştırmakta...

LotusPlus Danışmanlık photo

LotusPlus Danışmanlık

29.06.2021

Öğrenci Koçu · Meram, Konya

LotusPlus Danışmanlık Merkezi olarak Konya Meram Yeniyol'daki ofisimizde bireysel koçluk, danışmanlık, sınav koçluğu, stresle başa çıkma yöntemleri, motivasyon, kaygı yönetimi, anlayarak hızlı okuma, NLP gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Sınav analizleri ve gelişmiş analiz araçlarımız, çeşitli...

Esma Boz photo

Esma Boz

09.01.2022

Öğrenci Koçu · Meram, Konya

Hacettepe de kimya mühendisliği hazırlık ve 1. Sınıf okudum. Öğretmen olmak istediğim için Necmettin Erbakan Üniversitesi matematik öğretmenliği okuyorum. Son sınıfım. Bir yandan kpss ye hazırladığım için az sayıda öğrenci ile devam edeceğim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Meram Öğrenci Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Meram Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Meram Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Öğrenci Koçu için Meram içinde toplam 47 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 43 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Meram içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 77 kişi Meram Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Öğrenci Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Öğrenci Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Öğrenci Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Öğrenci Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Öğrenci Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Öğrenci Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Öğrenci Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Konya Meram Öğrenci Koçu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Konya Meram Öğrenci Koçu fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl