En İyi 10 Mersin Fransızca Özel Ders Öğretmeni

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Disar İ.

Disar İ.

Fransızca Özel Ders · Yenişehir, Mersin
3 Yıldır özel okullarda fransızca öğretmenliği yapmaktayım aynı zamanda a1*b2 seviyesine bireysel ve grup olarak özel ders vermekteyim.
Begum Ö.

Begum Ö.

Fransızca Özel Ders · Erdemli, Mersin
Galatasaray Lisesi ve Hacettepe Fransızca Mütercim Tercümanlık mezunuyum, yurt dışında 3 yıl tercümanlık tecrübem oldu. Öğrenciliğimden bu yana her seviyeye Fransızca özel veriyorum.
Nazlı E.

Nazlı E.

Fransızca Özel Ders · Yenişehir, Mersin
Merhaba adım Nazlı 22 yaşındayım.İstanbul üniversitesi Fransızca Mütercim-tercümanlık öğrencisiyim.Bu sene son senem.Eğitimlerimi Saint-Joseph ve Tevfik Fikret liselerinde aldım.İngilizce ve Fransızca biliyorum. Özellikle çoçuklarla iyi anlaşıyorum ve öğretmeyi seviyorum.Boş zamanlarımda yoga ve meditasyon reiki gibi kişisel gelişim etkinliklerine katılıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ebru Güngör
Fransızca Özel Ders   01/12/2019

Melis Hanım, bizim için büyük şans. Bilgisi ile, işini ciddiye alması ile mükemmel bir hoca. Özellikle kızım gibi, Delf B2 sınavı için ileri seviyede çalışmaya ihtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Fransızca konusunda seviyesi bu kadar yüksek hoca bulmak çok zor. İyi ki bu platformda karşımıza çıkmış.

         
Ezgi Lekesiz
Fransızca Özel Ders   27/11/2019

TEF sınavı için Ercüment Hoca’dan kısa süreli de olsa ders aldım. Herşeyden önce bu işi severek ve kendini vererek yapıyor. Ayrıca Fransızca’nın detaylarına hâkim bir kişi. Dahası dersin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Bu tür sınavlara girecek olanlar için gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Teşekkürler

         
Meryem Vildan
Fransızca Özel Ders   15/11/2019

Afag hocayla yaklaşık 3 aydır çalışıyoruz.Kendisi çok deneyimli ve donanımlı bir öğretmen.Ayrıca B2-C1 DELF-DALF sınavlarına yönelik çalışmaları çok verimli.Verdiği kaynaklar faydalı ve yeterli.Çok teşekkür ediyorum.

         
Joel Acikgoz
Fransızca Özel Ders   06/11/2019

Zeynep cok tatli, cok cana yakin biri. Kizim icin aldim dersleri ve cok memnun kaldik! Tesekkurler Zeynep :)

         
Eda Akman
Fransızca Özel Ders   03/11/2019

İnanılmaz derece tatlı ve seviyeli bir öğretmen kendisi. İyi ki karşıma böyle bir şans çıkmış, herkese önerebileceğim biri.

         
Bilge Ozer
Fransızca Özel Ders   31/10/2019

Kızımla iletişimi güzel ve kendisini ikimiz de çok sevdik. Aileden biri gibi. Her zaman destek ve yardımcı. Tavsiye ederim

         
Nihan Yesil
Fransızca Özel Ders   27/10/2019

Ebru hanım çok pozitif ve profesyonel. Ders yoğun ama çok keyifli geçti. Başlangıç seviye dersi almama rağmen yazma, konuşma, dinleme, hepsinin dersin içinde olmasına baştan itibaren özen gösterdi. Oldukça ilgili ve deneyimli. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

         
AYSUN DALAN ÜNAL
Fransızca Özel Ders   18/10/2019

Afag öğretmen çok deneyimli olmasının yanı sıra iletişimsel olarak da çok sıcakkanlı bir öğretmen. Kızım oldukça çekingen ve endişeli iken Fransızca konusunda onu rahatlattı. Afag Öğretmenimizle hem okuldaki başarısı hem de Fransızca dil gelişimi açısından iyi bir ilerleme kaydedeceğimizi düşünüyorum.

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz