En İyi 10 Mersin Fransızca Özel Ders Öğretmeni

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Disar İ.

Disar İ.

Fransızca Özel Ders · Mezitli, Mersin
3 Yıldır özel okullarda fransızca öğretmenliği yapmaktayım aynı zamanda a1*b2 seviyesine bireysel ve grup olarak özel ders vermekteyim.
Nazlı E.

Nazlı E.

Fransızca Özel Ders · Yenişehir, Mersin
Merhaba adım Nazlı 22 yaşındayım.İstanbul üniversitesi Fransızca Mütercim-tercümanlık öğrencisiyim.Bu sene son senem.Eğitimlerimi Saint-Joseph ve Tevfik Fikret liselerinde aldım.İngilizce ve Fransızca biliyorum. Özellikle çoçuklarla iyi anlaşıyorum ve öğretmeyi seviyorum.Boş zamanlarımda yoga ve meditasyon reiki gibi kişisel gelişim etkinliklerine katılıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İnci Boza
Fransızca Özel Ders   17/05/2020

Fransız dili ana dili olduğu İçin dilin güzelliklerini bana aktardı. Çok verimli oldu ve sınavımı başardım Ayrıca diğerlerine göre gayet uygun fiyat Kesinlikle tercih etmelisiniz

         
FETHİYE İLHAN
Fransızca Özel Ders   21/04/2020

Bartucan bey ; teşekkür ederiz öncelikle Çok anlaşılır anlatımı var ingilizce bilmesi de büyük bir artı karşılaştırmalı öğrenerek kendinizi çok geliştirebilirsiniz.Yuksek enerjisi ile kolay ve eğlenceli yol katedebileceginizi düşünüyorum.Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Gülistan Kayser
Fransızca Özel Ders   09/03/2020

Fransızca sınavım için Ercüment hocadan ders aldım, zorluk çektiğim konularda oldukça yardımcı oldu, bu tür ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

         
Hasan Kamar
Fransızca Özel Ders   09/01/2020

İşini ciddiyetle yapan,ders saatleri konusunda fedakarlıkta bulunan,ilgi ve alakası çok iyi olan ,öğretici odaklı çalışan,oğlumunda severek katıldığı bir hizmet alıyoruz.Şimdiden Özgü Hanım'a teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

         
Meryem Vildan
Fransızca Özel Ders   15/11/2019

Afag hocayla yaklaşık 3 aydır çalışıyoruz.Kendisi çok deneyimli ve donanımlı bir öğretmen.Ayrıca B2-C1 DELF-DALF sınavlarına yönelik çalışmaları çok verimli.Verdiği kaynaklar faydalı ve yeterli.Çok teşekkür ediyorum.

         
Burcu Taşdan
Fransızca Özel Ders   06/11/2019

Ercüment bey ile çok keyifli ders işledik. Fransızca, kendisi sayesinde eskisi kadar zor gözükmüyor gözüme.

         
Kubra Dgr
Fransızca Özel Ders   28/10/2019

Eğitimci olarak bu işi profesyonel olarak yapıyor. kaliteli bir ders içeriğiyle ve işini severek yapmasından dolayı dersler verimli oluyor.

         
Sema NEŞELİ ÜYÜCÜ
Fransızca Özel Ders   05/10/2019

Çok keyifli, verimli bir dersti. Bilge Hanım ın kızlarıma çok yardımcı olacağından eminim. Kendisi konusunda çok yetkin. Teşekkür ediyoruz.

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz