En İyi 10 Mersin Tente Branda Firması

4 Tente Branda Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Cemil Kıvrak

Cemil Kıvrak

Tente Branda · Yenişehir, Mersin
Mersin mezitli çadır körüklü tente mafsalı tente wintent tente pergole kayar cam katlanir cam sabit çatı dış cephe kompozit demir işleri sistemleri olarak hizmet vermekteyiz www.mezitlicadir.com da ulaşabilirsiniz
Çadırcım Tente-pergole

Çadırcım Tente-pergole

Tente Branda · Yenişehir, Mersin
Web sitemiz: www.cadircim.com TEL: Mail : Ürünlerimiz: PERGOLE,TAZİYE ÇADIRI, TOPTAN .ÇADIR,MAFSALLI TENTE,KÖRÜKLÜ TENTE, KARPUZ TENTE, KARTAL TENTE, KIŞ BAHÇESİ, HAVUZ VE GÖLET BRANDASI,BALKON TENTESİ, KUMANDALI TENTE,ŞEMSİYE, PİKAP TENTESİ. Tek gayemiz müşterilerimizi memnun etmektir.
Konak Tente-şemsiye

Konak Tente-şemsiye

Tente Branda · Akdeniz, Mersin
Restaurantınızı, otelinizi, cafenizi, mağazanızı, dükkanınızı yağmurda, güneşten ve kötü hava koşullarından korumak bizim işimiz ( raylı tente,mafsallı tente, körüklü tente, şemsiyeler ve gölgelik sistemleri) Konak Tente Sistemleri
Önder Kişi

Önder Kişi

Tente Branda · Akdeniz, Mersin
Tente ve Gölgelendirme sistemleri ✔Mafsallı tente ✔Körüklü tente ✔Sabit tente ✔Karpuz tente ✔Kış bahçesi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem Şener
Tente Branda   29/09/2020

Evimizin terasını komple kapattırdık ve muhteşem oldu. Aziz Bey bizimle çok ilgilendi ve yardımcı oldu. Sayesinde keyifle terasta vakit geçirebiliyoruz. Hem güvenilir hem de kaliteli iş arıyorsanız çekinmeden arayabilirsiniz.

         
Arzu Çiftçi
Tente Branda   09/09/2020

Gayet iyi bir fiyata çok da güzel bir teras yaptırmış olduk. Zamanında teslimat ve güzel işçilik için teşekkürler Oğuz bey.

         
Ebru Ekmekci
Tente Branda   30/08/2020

Hızlı şekilde geldiler ve tertemiz çalıştılar. Kibar ve çözüm odaklılar. İnanılmaz güzel bir iş çıktı. Tente haricinde bir yeri daha gösterdik hemen yaptılar yardımcı oldular. Güler yüzlü Hizmetleri için çok çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederim ve bir daha kesinlikle kendileriyle çalışırım.

         
Enis Tanaşi
Tente Branda   23/07/2020

Tolga Bey ve ekibine Beykoz'da bulunan evimize 6 metrelik bir tente yaptırdık. Siparişimizi çok kısa sürede hazırlayıp tam söz verdikleri saatte geldiler. Montaj yapılması zor bir yapıya canla başla çalışarak dört dörtlük bir şekilde montajı gerçekleştirdiler. Gerçekten çok iyi niyetli ve çalışkan arkadaşlar. Kullandıkları malzeme tam söz verdikleri gibiydi. Taktıkları tentenin kalitesinden ve işçiliğinden çok memnun kaldık. Tente ya da tabela işi olanlarara Tolga Bey ve ekibini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Buradan kendilerine çıkardıkları güzel iş için tekrar teşekkür ederim.

         
Ümüs Önder
Tente Branda   15/07/2020

Cok Memnunum Selim Bey güvenilir bir Usta Tam dediği Zamanda yaptı Ofiste Ayşegül hanıma herzaman ulaşabiliniyor İşini Temiz ve Sağlam yaptı.Sagolsun Ellerine Sağlık Tavsiye ederim Selim beyden Teklif almadan başkasına yaptırmayın

         
Sedat Bey
Tente Branda   30/06/2020

Konuştuğumuz işi, konuştuğumuz zamanda, temiz olarak yaptın. Ellerine sağlık Samet Usta. Gayet memnun kaldım.

         
Erdinç Genç
Tente Branda   30/05/2020

Yaptırdığımız tenteden çok memnunuz. Fatih Bey tecrübesi ve bilgisi ile işini özenle yapıyor. Tente yaptırmayı düşünenlere kesinlikle öneririm.

         
Demet Turbil
Tente Branda   23/05/2020

İnanılmaz uğraştılar çok beğendik ve çok güzel oldu. Hem enerjik hem çok güler yüzlü bir ekip. Tereddütsüz çalışabilirsiniz 🙏🏻 Tekrar çok teşekkür ederiz☺️

Tente Branda hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz