Hizmet Ver
TYT Türkçe Özel Ders

4 Mersin TYT Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mersin civarında 84 TYT Türkçe Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Mersin TYT Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 84 TYT Türkçe Öğretmeni, Mersin içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Mersin içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Mersin içinde yazılan 69 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 30 kişi Mersin TYT Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Mersin TYT Türkçe Öğretmeni

Kübra K. photo

Kübra K.

08.10.2022

TYT Türkçe Özel Ders · Mezitli, Mersin

Mersin Yusuf kalkavan Anadolu lisesi mezunuyum. Mersin üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. 4 yıldır özel ders veriyorum. Öğrencilerimin seviyelerine uygun ders anlatımı yapıyorum. Öğrenciye özel öğretim yöntemi belirleyip uygularım. Böylelikle derslerden maksimum verim...

Mustafa D. photo

Mustafa D.

07.04.2023

TYT Türkçe Özel Ders · Tarsus, Mersin

Merhaba, Tarsus'ta ikamet ediyorum. yıllık deneyimim var. İstanbul'daki kolejlerin salgın döneminde uzaktan eğitim ihtiyacını karşıladım. 📌 Derslerime başlamadan önce mutlaka bir tanıtım tanışma anlamında örnek ders yapıyorum. 📌Ben öğrencilerimle haftada iki ders saati işliyorum.Her dersim ...

Başak S. photo

Başak S.

16.05.2022

TYT Türkçe Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Türk Dili ve Edebiyatı alanında hem Türkçe Tyt hem de Ayt edebiyat dersi veriyorum

Tolga A. photo

Tolga A.

26.04.2018

TYT Türkçe Özel Ders · Toroslar, Mersin

Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunu, 6 yıllık öğretmenlik tecrübesi ve özel bir kolejde ortaokul Türkçe öğretmeniyim. LGS, Bursluluk sınavı, TYT sınavlarına hazırlıkta ve okul derslerinde başarıyı yakalamak için yaklaşık yedi yıldır özel ders veriyorum.

Enver Ç. photo

Enver Ç.

14.09.2022

TYT Türkçe Özel Ders · Çamlıyayla, Mersin

-25 yıllık tecrübeye sahibim. -Birçok özel eğitim ve öğretim kursunda görev yaptım. -Derece öğrencileriyle çalıştım. -İlkokul ve ortaokul öğrencilerine Türkçe, lise öğrencilerine Türk dili ve edebiyatı, üniversite hazırlık gruplarına TYT-AYT Türkçe dersleri verdim.

Aslıhan K. photo

Aslıhan K.

29.09.2022

TYT Türkçe Özel Ders · Erdemli, Mersin

Merhaba, ben Aslıhan Kars. Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Online ve yüz yüze özel ders veriyorum.

Mehmet Sait T. photo

Mehmet Sait T.

12.01.2022

TYT Türkçe Özel Ders · Mezitli, Mersin

İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine Türkçe dersleri veriyorum bununla beraber okul derslerine ve ödevlerine de yardımcı olup konu tekrarı ve düzenli soru çözümü konusunda yardımcı oluyorum. Bir kurumda Türkçe öğretmeni olarak çalışmaktayım.Detaylı bilgi için arayınız.

Yağmur B. photo

Yağmur B.

12.05.2023

TYT Türkçe Özel Ders · Akdeniz, Mersin

3 senedir alanımda uzman olarak öğretmenlik yapmaktayım. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği lisansını ve yüksek lisansımı birinci olarak tamamladım. Yeni nesil sınav sistemine uygun çalışma programlarıyla Türkçede en iyi netleri yapmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler ♥️ -Yağmur...

Narin A. photo

Narin A.

25.11.2023

TYT Türkçe Özel Ders · Silifke, Mersin

Sevgili Öğrencilerim; ben Gazi Üniversitesi mezunu bir öğretmen olarak karşınızdayım. Türkçe derslerini daha zevkli ve eğlenceli bir şekilde öğrenmeye ne dersiniz? Ana dil edinim sürecinde sizlere yol arkadaşlığı etmeye hazırım. Ne kadar zengin bir dile sahip olduğumuzu birlikte keşfedeceğiz....

Buse Büşra A. photo

Buse Büşra A.

15.04.2023

TYT Türkçe Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Kabataş Erkek Lisesi mezunuyum.Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğrenciyim.YKS ve LGS sürecine hakimim.İlkokul ortaokul ve lise düzeyinde yardımcı olabilirim.

Muhammed Sinan A. photo

Muhammed Sinan A.

05.12.2022

TYT Türkçe Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Öğrenciye düşünce tarzımı bir soruyu gördüğümde ne düşünmeye başladığımı nasıl ilerlediğimi aşılamak birinci amacım. Disiplinli özenli net artışlı verimli dersler vermek istiyorum. Bir tıp öğrencisi olarak öğrencinin izimden gitmesini sağlayabileceğimi düşünüyorum.

Ali Kaya A. photo

Ali Kaya A.

21.08.2023

TYT Türkçe Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Bir vakıf üniversitesinde tam burslu olarak eğitimimi tamamladım. LGS/TYT öğrencileriyle çalışmaktayım. Yabancılara Türkçe Öğretimi alanında da üç yıldır çalışmaktayım. Çevrimiçi/yüzyüze eğitim vermekteyim.

Pınar Çelebi E. photo

Pınar Çelebi E.

14.01.2023

TYT Türkçe Özel Ders · Yenişehir, Mersin

TYT, AYT, LGS, ALES, KPSS, DGS'de Türkçe veya Edebiyat için hazırlanmak isteyenler, hafıza teknikleriyle edebiyatta; soru tiplerine göre teknik geliştirerek Türkçede fark yaratmak isteyenler iletişime geçebilir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Mersin TYT Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Mersin TYT Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde TYT Türkçe Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! TYT Türkçe Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- TYT Türkçe Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  TYT Türkçe Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. TYT Türkçe Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin TYT Türkçe Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- TYT Türkçe Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Mersin TYT Türkçe Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Mersin TYT Türkçe Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 120 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl