En İyi 10 Muğla Amerikan Panel Kapı Firması

4 Amerikan Panel Kapı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Gb Emlak Yatç.yat.ith.ihr İnşaat

Gb Emlak Yatç.yat.ith.ihr İnşaat

Amerikan Panel Kapı · Bodrum, Muğla
2005 yılında kurulan firmamız yaptığı her işte KURUMSAL SORUMLULUĞUNUN BİLİNCİNDE ,müşteri memnuniyeti odaklı ve özverili çalışmalarıyla müşterilerinin güvenini kazanmıştır.BİR İŞİ BİR KERE YAPTIRIN.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet Güçlü
Amerikan Panel Kapı   26/02/2020

Öncelikle Mustafa Bey çok düzgün ve güvenilir bir işletmeci. Biz hem kendisinden hemde işçiliğinden çok memnun kaldık.Kapılar istediğimiz süreden önce teslim edildi ve çok beğendik. Fiyat konusunda da bizi kormadı yardımcı oldu. Bize verdiği saate ölçüye geldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
GÖZDE İNAN
Amerikan Panel Kapı   13/02/2020

Olcay Bey son derece titiz, kibar ve ilgili. Ilk andan itibaren işle ilgili çok titizlikle ve kusursuz çalıştı. Hem kapı hem parke yaptirdik. Hersey cok guzel oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

         
Furkan Altay
Amerikan Panel Kapı   03/02/2020

Olcay usta cok tesekkurler dedigi zamanda teslimat montoj yapildi istanbulda zor bulunacak düzgun esnaflardan gönül rahatligiyla kapilarinizi degistirebilirsiniz

         
Fatih Şafak
Amerikan Panel Kapı   14/12/2019

ilgili ve ürünlerini zamanında teslim eden bir firma. Satış sonrası Ayhan bey süreci dikkatle takip ediyor. Teşekkür ederim.

         
Davut Asan
Amerikan Panel Kapı   11/12/2019

Teklifimize ilk cevap vermesinden itibaren bizimle iletişimden anlaşılmıştı kaliteli iş çıkaracağı. Anlaşma yapmadan önce eve gelip ölçü alıp gitti daha sonra 3 çeşit kapı getirip beğenmemizi sağladığı için teşekkür ederiz kapıları 1 gün öncesinden gelip sökmesi ve ertesi gün gelip kapıları ekibiyle takıp ve ortalığı temizlemesinden dolayı Olcay bey ve ekibine teşekkür ederiz . Olcay beyin saygılı olması elemanlarına da yansıdığından dolayı Olcay beyin ekibine de teşekkür ederim birde kapılar b

         
Emre Sercan
Amerikan Panel Kapı   02/12/2019

olcay bey öncelikle size çok teşekkür ederim söz verdiği tarihten önce kapıları taktığı için işçiliğinize nazikliğinize söylemeye söz yok zaten emeğinize elinize sağlık herşey için çok teşekkür ederim

         
ZEYCAN OK
Amerikan Panel Kapı   23/11/2019

Olcay bey ve ekibini kesinlikle tavsiye ederim.İşlem aşamasında ve sonrasında çalışma disiplininden çok memnun kaldım.Güler yüzü ve insani ilişkileri konusundada ayrıca teşekkür ederim.

         
Vedat Demirci
Amerikan Panel Kapı   21/11/2019
gallery thumbnail

Kaliteli işçilik teslimat zamanında ekip sağlam maşallah bu hızla 30 kapı takarlar 4 kişiyle geldiler herkese öneririm

Amerikan Panel Kapı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz