En İyi 10 Muğla Korniş Montajı Ustası

4 Korniş Montajı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muğla civarında 45 Korniş Montajı Ustası hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Halikarnas  P.

Halikarnas P.

Perde Korniş Takma · Bodrum, Muğla
İhtiyaçları ve Müşteri Profilini belirleyip şartlara ve beklentilere uygun çözümler üreten yaşam yada çalışma alanlarına yepyeni bir soluk getirebilen yaratıcılarız. Tasarlarken düşünürüz,düşünürken araştırırız,araştırırken gözlemleriz.İyiyle kötü arasında kesin bir çizgi koyabilir,sınırları zorlayan tasarımlarla da çerçeveleri belirlenmiş isteklere de aynı heyecanla yaklaşırız. Müşterilerimizin şartlarına ve amaçlarına en uygun çözümleri sunar,yaşam alanlarının güzelleştirilmesine ve rahat kul
Necdettin A.

Necdettin A.

Perde Korniş Takma · Menteşe, Muğla
Koteklide öğrenci dostu usta.Kornisin yanında Elektirikli sofben montajı herturlu elektirik ve su tesisatı arızaları itina ile giderilir.16 yıldır yaptıgımız bu iste önceliğimiz musteri memnuniyeti uygun fiyat ve üstün kalitedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hakan Esma
Korniş Montajı   16/10/2019

Çok memnun kaldım. Bana söylendiği saatte gelindi ve arkadaşlar gerçekten işini iyi bilen güler yüzlü arkadaşlar. Fiyatlarıda gayet makuldu ben çok memnun kaldım. Firmaya ve çalışanlarına çok teşekkür ederim hizmetlerinden dolayı.

         
Gökhan Düşüktaş
Korniş Montajı   14/10/2019

Mükemmel insan, profesyonel hizmet. İşini severek yaptığını hem söyleyen, hem gösteren birisi. Hiç düşünmeden teklifini kabul edebilirsiniz.

         
Selçuk B_CAN
Korniş Montajı   12/10/2019

Çok memnun kaldım! Randevularına zamanında geldiler! En düşük fiyatı vermiş olmaları acaba sorusunu aklıma getirse de gerek işçilikleri gerekse sıcak tavırları onları tercih etmekle doğru olanı yaptığımı hissettirdi! Kesinlikle tavsiye ederim!

         
Dilek UNCUOĞLU CAN
Korniş Montajı   14/09/2019

İlker bey tam zamanında geldi, büyük bi özenle ve çok temiz çalıştı. Kornişlerimiz tam istediğimiz gibi oldu. Fiyatı da çok uygundu. Toplamda 9m korniş takıldı eve. İşçilik, malzeme, her şey dahil metresine sadece 15TL aldı. Çok teşekkürler...

         
Serkan Darendeli
Korniş Montajı   09/09/2019

Gelen arkadaşlardan memnunum saatinde gelip işi söylenileni gibi bitirdiler fiyat olarakda en uygunuydu tavsiye ederim kanaatimce

         
Sümeyye Seyar
Korniş Montajı   13/07/2019

Çok memnun kaldım. Hem işini iyi biliyor, hem güleryüzlü, hem de hızlı. Daha ne olsun. Gözünüz kapalı işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Ilker T
Korniş Montajı   03/07/2019

Mustafa Bey iletişimi, çözümcü yaklaşımı ile en baştan itibaren işini bilen biri olduğunu gösteriyordu zaten. Zaman sıkıntım olmasına rağmen tam vaktinde gelmesi, hazılıklı olması, temiz işçiliği, kaliteli malzemesi, evin eksiklerine rağmen çözüm sunması, güler yüzü ve hoş sohbeti ile bekletimden fazlasını karşıladı. Herhangi problemde ulaşabileceğim bir numara var artık.

         
Onur Bilge
Korniş Montajı   12/05/2019

Mustafa usta 10 numara is cikartti. Isini tertemiz yapiyor cok da beyefendi bir insan. Fiyatida gayet makul. Gozunuz kapali isinizi yaptirabilirsiniz herkese tavsiye ederim. Inanin 5 yildizin uzerinde bir puan olsaydi onu da verirdim. Zaten kalitesi puanindan ve yorumlarindan belli, buradan da kendisine tekrar tesekkur ediyorum, hayirli isleri olsun

Korniş Montajı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz