Hizmet Ver

4 Muratpaşa Diksiyon Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa civarında 24 Diksiyon Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Diksiyon Dersi

En İyi 10 Muratpaşa Diksiyon Eğitmeni

Ayşe Güreşci photo

Ayşe Güreşci

01.11.2021

Diksiyon Dersi · Muratpaşa, Antalya

Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunuyum. Çello ve piyano çalıyorum. Uzun süredir ve halen 6-10, 11-18 yaş grubu ve yetişkin grup ile Temel oyunculuk, Tiyatro ve Diksiyon dersi vermekteyim. Şu anda aktif olarak Antalya da Baküs sahne de oyunculuk yapmaktayım. Şu anda yer...

KARİYER GELİŞİM AKADEMİSİ KİŞİSEL GELİŞIM KOÇLUK SANAT AKADEMİSİ photo

KARİYER GELİŞİM AKADEMİSİ KİŞİSEL GELİŞIM KOÇLUK SANAT AKADEMİSİ

01.11.2021

Diksiyon Dersi · Muratpaşa, Antalya

Gerek günlük hayatta, gerek iş hayatında güzel ve etkileyilici konuşabilen bireyler çevrelerinde hayranlık uyandırmaktadırlar. Güzel ve etkileyici konuşabilmenin yolu iyi ve doğru bir diksiyona sahip olmaktan geçmektedir. Türkçe’ de bilinmeyen doğrular , doğru bir ifadeyle yapılan yanlışlardan biri...

Tuğberk Yaşasın photo

Tuğberk Yaşasın

03.10.2021

Diksiyon Dersi · Muratpaşa, Antalya

Konservatuvar mezunu ve hali hazırda bir tiyatroda çalışan oyuncuyum. Bireysel ve toplu olarak diksiyon dersleri veriyorum. Kurumlarda olabildiği gibi bireysel dersler de vermekteyim.

Dicle Alkan photo

Dicle Alkan

17.01.2021

Diksiyon Dersi · Muratpaşa, Antalya

Merhaba ben Dicle Alkan. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro bölümünden mezunum.On sekiz senedir tiyatro ve dizi oyunculuğu yapıyorum. Acemi Cadı, Melekler Korusun, Kavak Yelleri başta olmak üzere, pek çok televizyon dizisinde rol aldım. Ayrıca on senedir seslendirme sanatçılığı...

Yeşim Aksoy photo

Yeşim Aksoy

22.11.2019

Diksiyon Dersi · Muratpaşa, Antalya

Replik Diksiyon Merkezi nde (Akın Önen den) diksiyon eğitimi, SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) nde oyunculuk, tiyatro tarihi, diksiyon ve yazarlık eğitimi aldım.

Gülşah Kömür photo

Gülşah Kömür

29.09.2020

Diksiyon Dersi · Muratpaşa, Antalya

Konservatuvar opera bölümü mezunuyum. Lisans eğitimim boyunca oyunculuk, ses konuşma ve diksiyon dersleri aldım. Ses konuşma ve diksiyon eğitimi konusunda deneyimliyim ve ihtiyacı olan herkese yardımcı olmak isterim.

Ömer Altundağ photo

Ömer Altundağ

11.06.2021

Diksiyon Dersi · Muratpaşa, Antalya

Akdeniz Üniversitesi - Türkçe Öğretmenliği Nevşehir Üniversitesi - Türk Dili ve Edebiyatı -Yukarıdaki bölümlerden mezunum. Aynı zamanda Tarih alanında tezsiz yüksek lisansımı tamamladım ve kendi alanım olan Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden de tezli yüksek lisansıma hâlihazırda Amasya...

Ramazan Karakaya photo

Ramazan Karakaya

23.03.2021

Diksiyon Dersi · Muratpaşa, Antalya

Bireylerin ikili ilişkilerinde ve topluluk karşısında etkili konuşmanın ipuçlarının bire bir çalışma ile kazanılabileceğini biliyoruz. Eğitimlerimde kullandığım başlıkları paylaşıyorum. Türkçe üzerine Konuşma türleri Konuşmacının genel nitelikleri Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi Sesin...

Batuhan Kodaloğlu photo

Batuhan Kodaloğlu

06.12.2020

Diksiyon Dersi · Muratpaşa, Antalya

Konservatuvarlı biri olarak iyi bir diksiyon eğitiminin tiyatro eğitimi almış birinden alınması kanaatindeyim. İyi ve etkili konuşmak karşınızdaki kişilerin sizi dinlemesine ve toplumda söz sahibi kişiler olmanıza neden olur.Siz de her alanda kendinizi göstermek, ve iyi bir iletişim kurmak için...

Aylin Arslan photo

Aylin Arslan

24.09.2021

Diksiyon Dersi · Muratpaşa, Antalya

İletişim kurmakta zorlaniyormusunuz. önemli bir sunum hazırlamak zorundasınız ama cekiniyormusunuz Türkiye'ye geldiniz ama konuştuğunuz Türkçeyi anlamıyorlar mi. Ozamwn doğru adrestesiniz. Dil tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümü mezunu birinden ders almak ister miydiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Muratpaşa Diksiyon Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Muratpaşa Diksiyon Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Muratpaşa Diksiyon Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Diksiyon Dersi için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi Diksiyon Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin Diksiyon Dersi işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Diksiyon Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Diksiyon Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Diksiyon Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Diksiyon Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Diksiyon Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Diksiyon Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Diksiyon Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Diksiyon Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Diksiyon Dersi fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 800 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl