Hizmet Ver
Nefes Terapisi

4 Antalya Muratpaşa Nefes Terapisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa civarında 12 Nefes Terapisti hizmet vermeye hazır.

Muratpaşa Nefes Terapisi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Nefes Terapisi için Muratpaşa içinde yüzlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

 • Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin ortalama puan değeri, Muratpaşa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Muratpaşa içinde yazılan sayısız gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Her yıl binlerce kişi Nefes Terapisi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Muratpaşa Antalya Nefes Terapisti

Fatih Ç. photo

Fatih Ç.

17.09.2021

Nefes Terapisi · Muratpaşa, Antalya

İki nefes arası yaşıyoruz. Dünya hayatı bizim için bir nefesle başlıyor ve diğeriyle bitiyor. Peki ya aradakiler? Hayatta kaldığınızı değil de yaşadığınızı hissetmek istiyorsanız davetlimsiniz :)

Mohammad H. photo

Mohammad H.

06.08.2022

Nefes Terapisi · Muratpaşa, Antalya

Bir bodywork therapist ve yoga öğretmeni olarak nefes pratik ve tetik noktaların uyarmasıyla beden ve zihnimizi ANda tutacağiz

Elif Aysel D. photo

Elif Aysel D.

06.03.2023

Nefes Terapisi · Muratpaşa, Antalya

Merhaba,Uluslar Arası ICF sertifikalı Nefes ve Yaşam Koçluğu yapmaktayım.Seanslarım 2 saat sürmekte.Online ve yüz yüze seans imkanı vardır.Çalışmam içersinde NLP teknikleri ,Soru koçluğu ve 45 dakikalık Nefes seansı yer almaktadır.Bilgi almak için ulaşabilirsiniz.

Fulya Ö. photo

Fulya Ö.

19.05.2022

Nefes Terapisi · Muratpaşa, Antalya

Merhaba, 2 yıldır online ve bireysel olarak nefes teknikleri eğitimi vermekteyim, evinizde ya da açık alanda belirlenen bir yerde bireysel eğitim alarak nefes ile farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

Aslı T. photo

Aslı T.

18.11.2017

Nefes Terapisi · Muratpaşa, Antalya

Nefes terapisi ile ilgili Antalya'da ikamet ettiğim için sadece antalya ya hizmet verilir Online kanaldan işlem yapılamaz seans 1 saat ve yatar konumda yapılır. beyninizin teta seviyesine ulaşarak sizi zorlayan , hayatınızı etkileyen korkularınızın dışarı vurumunu amaçlar.hamilelere,kalp ve astım...

Süzen S. photo

Süzen S.

28.09.2022

Nefes Terapisi · Muratpaşa, Antalya

Eğitim koçu ve ruhsal gelişim uzmanıyım.20 yıldır bu alanda çalışmalar,araştırmalar yapıyorum.Nefes teknikleri ve meditasyon dersleri veriyorum.Bugüne dek 3000 kişiye yakın katılımcıya eğitim verdim. Aynı zamanda AÖF İktisat bölümü öğretmeniyim.Sevgiler.

Bülent İ. photo

Bülent İ.

02.12.2022

Nefes Terapisi · Muratpaşa, Antalya

Hayatımızın her anı geçmişten bugüne atalardan gelen ve yaşam süreci içinde kayıt altına aldığımız ve bir çoğu olumsuz etkilerle bilincimize işlenmiş duygularla doludur. Yaşadığımız günlük olaylara verdiğimiz her bir tepki ya karakteristik ya da bilinç altımızdaki duygu ve düşünce tepkimeleridir.Bu...

Pınar G. photo

Pınar G.

15.05.2023

Nefes Terapisi · Muratpaşa, Antalya

Solunum değil nefes almayı öğreneceğiz. Kendini tanıma, sana özel en verimli nefes yöntemini bulmanda sana eşlik ederken, olaylar karşısında duygularını kontrol edebilme becerini geliştirmende nefes tekniklerini nasıl kullanacağını, yaşama nasıl entegre edeceğini ve panik atak, öfke gibi güçlü...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Muratpaşa Nefes Terapisi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Muratpaşa Nefes Terapisi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Nefes Terapisi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Nefes Terapisi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Nefes Terapisi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Nefes Terapisi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Nefes Terapisi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Nefes Terapisi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Nefes Terapisi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Muratpaşa Nefes Terapisi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Muratpaşa Nefes Terapisi fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl