Hizmet Ver
Ortaokul Matematik Özel Ders

4 Antalya Muratpaşa Ortaokul Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa civarında 109 Ortaokul Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Muratpaşa Ortaokul Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 109 Ortaokul Matematik Öğretmeni, Muratpaşa içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Muratpaşa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Muratpaşa içinde yazılan 111 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 298 kişi Muratpaşa Ortaokul Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Ortaokul Matematik Öğretmeni

Asuman Y. photo

Asuman Y.

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

10 yılı aşkın ders ve koçluk tecrübesi, yılların birikimi materyal ile ders notlarını fulleme ve sınavlara hazırlamada etkin başarı.

İslam K. photo

İslam K.

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Merhaba ben İslam Hoca. * Yıllık Ilkogretim Matematik öğretmeniyim. *Ortaokul matematik eğitim müfredatına, müfredatı baştan sona yeniden yazacak kadar hakimim. *Çeşitli eğitim kurumlarında (Etüt merkezi ve kolej vs) çalıştım. *Özel okulların emek sömürüsü yapmasından dolayı çalışmama kararı...

Levent F. photo

Levent F.

21.05.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

10 yıllık mesleki deneyime sahibim. Bu süreçte Liselere Giriş Sınavı'nda 2 öğrencim Türkiye 1.si oldu. Bu duruma ilişkin kaymakamlık onaylı başarı belgem bulumaktadır. Siz de geleceğinizi tesadüflere bırakmak istemiyorsanız, birlikte çalışabiliriz.

Ceren C. photo

Ceren C.

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

ESIM VE BEN 10 YILLIK DENEYIMIMIZLE 5. 6. 7. VE 8. SINIF ÖĞRENCİLERİMIZİ GRUP ŞEKLİNDE VEYA BİREYSEL OLARAK YÜZ YÜZE VEYA ONLINE OLARAK YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIRLAYABİLİRİZ. ÖNCELIKLE MATEMATIGI SEVDIREREK HER KADEMEDE YENI NESIL SORULARDAN OLUSAN CALISMALARLA MATEMATIK ÖGRENIMINI KALICI...

Halil Ç. photo

Halil Ç.

03.04.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

15 yıllık tecrübeli öğretmenim. Özel okul ve dershanelerde çalıştım. Şuanda özel bir kurumda çalışıyorum. Özel ders tecrübem var. Her kademeden öğrencim var. Öğrenci koçluğu yapıyorum. Öğrencilerin seviyesini belirleyip öğrencinin anlayacağı şekilde ders işliyorum. Öğrenciye dersi sevdiriyorum....

Dilara T. photo

Dilara T.

07.05.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Online dersler vererek öğrencilerimle aktif çalışmalar yapıyorum ve başarılarına başarı ekliyorum

Zeynep M. photo

Zeynep M.

31.05.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Bilmediğinden korkar insan öğrendikçe aslında matematiğin kolay ve zevkli olduğunu görürsünüz t yeter ki öğrenmek isteyin. 13 yıldır matematik öğretmeniyim, Antalya Muratpaşa da lise , tyt, ayt , DGS hazırlık ve derslerde yaşanan başarısızlığı gidermek için desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için...

Ali K. photo

Ali K.

12.08.2017

Ortaokul Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

## LGS İLKOKUL ORTAOKUL MATEMATİK - FEN - İNGİLİZCE - FİZİK - KİMYA - BİYOLOJİ ## Ali Kurtuldu, 27 yaşındayım, İzmirliyim, 8 yıldır Antalya da yaşıyorum. Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum. Fen Bilgisi Öğretmeniyim. Aktif olarak bir kolejde çalışıyorum. 6...

Itır İrem B. photo

Itır İrem B.

26.06.2015

Ortaokul Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Merhabalar. İlkokul ve ortaokul seviyesinde bütün derslere yardımcı oluyorum. Ygs hazırlık seviyesinde ise Matematik ve Türkçe dersi veriyorum. Aynı zamanda harita mühendisliği yapıyorum. Şimdiye kadar aldığım geri dönüşlere dayanarak özel derste başarılı olduğuma inanıyorum.

Figen S. photo

Figen S.

31.05.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

2003-2007 yılları arasında dershanede ve 2008 yılından beridir de devlet okulunda ortaokul matematik öğretmenliği yapmaktayım. Ilkokul ve ortaokul düzeyinde her türlü matematik dersi verme yeterliliğine sahibim. Mesleğimde öğrencilerimin Teog sınavındaki başarılarından dolayı 3 başarı,1 üstün...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Muratpaşa Ortaokul Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Muratpaşa Ortaokul Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ortaokul Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ortaokul Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ortaokul Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ortaokul Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ortaokul Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ortaokul Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ortaokul Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Muratpaşa Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Muratpaşa Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 180 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl