En İyi 10 Muratpaşa Antalya Şehirler Arası Nakliye

4 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa civarında 28 Şehirler Arası Nakliye Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Gencay Duran Acar

Gencay Duran Acar

Şehirler Arası Nakliyat · Muratpaşa, Antalya
Şehiriçi, şehirlerarası ve kısa mesafe eşya taşımada güvenli ve en uygun hizmeti sunuyorum. Karar vermeden önce kesinlikle iletişime geçmelisiniz. En uygun fiyat ve güvenli hizmet garantisi veriyorum.
07 Ülke Nakliyat

07 Ülke Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat · Muratpaşa, Antalya
Antalya Ve ilçeleri Başta Olmak Üzere Şehir Içi Şehirler Arası Türkiyenin 81 iline Nakliyat Hizmeti Veriyoruz Kurumsal Şirketimiz Ve Geniş Araç Filomuzla Hizmetinizdeyiz Profesyonel Kadromuzla Eşya,Paketleme,Depolama,Ev ,Ofis,Fuar,Otel,Piyano,Nakliyesiyle, Uzman Ve Güvenli Bir Hizmet İcin 07 ÜLKE NAKLIYAT.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şafak K.
Şehirler Arası Nakliye   09/04/2021

Tekirdağ'dan İzmir'e kadar getirilen ürünlerde en ufak bir problem çıkmadı. Gayet güleryüzlü ve hızlı çalışma şekliyle insana güven veren, şüphesiz bir servis hizmetleri vardı. Kendilerine şahsen teşekkür etmeme rağmen buradan da teşekkürlerimi iletmek istedim. Her şey için çok teşekkür ederim

         
İsmail A.
Şehirler Arası Nakliye   03/03/2021

Oldukça özverili ,seri,titiz çalıştılar. Planlanan saatte eşyaları aldılar ve teslim ettiler. Gayet samimi ve hoşgörülülerdi. Paketleme konusunda İkiletmeden sağlam bir işçilik çıkardılar. Hiç kuşku duymadan tekrar tercih ederiz. Dakik , temiz , hassas bir taşımacılık arıyorsanız en doğru adres :)

         
Oktay E.
Şehirler Arası Nakliye   18/02/2021

Güler yüzlü kaliteli ve profesyonel hizmet. Söyledikleri saatte söyledikleri fiyattan işlerini tamamladılar. Güler yüzleri ve çözüm odaklı çalışmaları kalitelerini gösteriyor. Çok memnun kaldık. Samet bey ve ekibine teşekkürler.

         
Levent B.
Şehirler Arası Nakliye   16/02/2021

Son derece samimi güvenli firma,kesinlikle tavsiye ederim.Destek oluyorlar.Esyalarimiz yola çıktı, sigortası yapıldı, geliyor.Masallah.

         
Zehra U.
Şehirler Arası Nakliye   15/02/2021

Gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Oldukça profesyonel bir ekip ve İstanbul'dan Rize'ye eşyalarımı itinayla taşıdılar. Rize'de eşyaları kendim teslim almama rağmen, herseyi düzenli bir şekilde yerli yerine koymuşlar. Çok memnun kaldım, tavsiye ederim.

         
İdris Ö.
Şehirler Arası Nakliye   15/02/2021

Her şey için çok teşekkürler. Eşyalarımız sağlam ve gayet iyi geldiler. Şehirlerarası nakliyatta FSM Nakliyat firmasına güvenebilirsiniz.

         
Recep K.
Şehirler Arası Nakliye   17/01/2021

Zamanında geldiler hiçbir eşyaya zarar vermeden hızlı bir şekilde taşıma işlemini yaptılar. Hatta taşınılacak yere bizden önce vardılar. Özenli çalışmaları ve hızlı iş bitirmelerinden dolayı teşekkür eder ve taşınacak herkese tavsiye ederim.

         
Yelda B.
Şehirler Arası Nakliye   16/01/2021

Sabah tam konuştuğumuz saatte geldiler. Çok hızlı çalışıyorlar. 2,5 saatte 3+1 evi yüklediler. Çok ufak bir eleştirim var, ona hazırlıklı olunması açısından yazıyorum: hızdan ötürü bazı eşyaları bize sormadan toparlayıp yüklemişler. Bir de son anda kalan küçük eşyaları da nereyi bulduysalar oraya koymuşlar. Bunun dışında bir şikayetimiz olmadı. Gayet temiz ve tıkır tıkır iş yapan bir ekipti. Ellerine sağlık.

Şehirler Arası Nakliye hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz