Hizmet Ver
Sosyal Medya Marketing

4 Antalya Muratpaşa Sosyal Medya Marketing Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa civarında 55 Sosyal Medya Marketing Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Muratpaşa Sosyal Medya Marketing için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 55 Sosyal Medya Marketing Uzmanı, Muratpaşa içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Muratpaşa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Muratpaşa içinde yazılan 87 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 20 kişi Muratpaşa Sosyal Medya Marketing için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Muratpaşa Antalya Sosyal Medya Marketing Uzmanı

Buse Y. photo

Buse Y.

28.11.2022

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Küçük ya da büyük ölçekli işletme fark etmeden herkesin bulunduğu sosyal mecralarda profesyonel destek almak sizi rakiplerinizden ayrıştıracaktır. Çalışmalarda amacımız, doğru hedef kitleye ulaşmak ve onları müşterimiz haline getirerek satın alma davranışına yönlendirmek olacak. Sosyal medya...

Muhammet Ali Ö. photo

Muhammet Ali Ö.

20.10.2020

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Dijital Marketing ile Online satış yaparak kazancınızı artırın. Pandemi süresince işinizi büyütmek sizin elinizde

Meral T. photo

Meral T.

08.09.2018

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Firmanızın internet üzerinde var olmasına yardımcı olurum. Grafik tasarım ve illüstrasyon ile ilgili tüm bilgisayar programlarına ileri düzeyde hakimim. Web içerikleri, grafik tasarım ve basılı medya üretimi alanında Grafik Tasarımcı ünvanı ile 11 yıllık iş tecrübesine sahibim. Hali hazırda...

Hazan K. photo

Hazan K.

12.10.2022

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Hesap Optimizasyonu Google hesap yönetimi (SEO çalışmaları) İçerik yönetimi Post Tasarımı Reklam yönetimi

AdNet photo

AdNet

07.11.2022

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

AdNet dijital pazarlama ajansı Antalya merkezli olarak; - SEO (arama motoru optimizasyonu) - Sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı - Grafik ve Web tasarım hizmetleri vermektedir. Kurumsal bir ajans ile çalışarak bilgilerinizin güvenliğini ve çalışmalarınızın geleceğini garanti altına...

Aylin İ. photo

Aylin İ.

18.09.2022

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Tamamlamış olduğum ön lisans programı bilgilerim ve yetkinliklerim ile içerisinde bulunacağım kurumun gelişimine katkı sağlayarak uzun yıllar çalışabileceğim işi edinebilmek amacıyla bu özgeçmişi hazırladım.

Eyula Marketing House photo

Eyula Marketing House

28.08.2019

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Eyula Marketing House olarak ulusal ve uluslararası şirketlere Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmetlerini sunmaktayız. Çalışma dillerimiz: Türkçe, İngilizce, Rusça, Arapça, Çince, İspanyolca.

Arfa Medya Tanıtım Bilişim Kurumsal Hizmetler photo

Arfa Medya Tanıtım Bilişim Kurumsal Hizmetler

06.11.2022

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Arfa Medya Tanıtım Bilişim Kurumsal Hizmetler,olarak işletmelere özel Web tasarım yazılım seo google ads reklamları ve sosyal medya yonetimi danışmanlığı yapmaktayız.

Isa A. photo

Isa A.

24.08.2022

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Markanızın tanıtımı için sosyal medya çok önemli bir mecra. Sosyal medya danışmanlığı hizmetiyle markanızı en iyi şekilde temsil edebilirim.

Büşra D. photo

Büşra D.

13.10.2022

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Merhaba ben Büşra Ceylan. Bilgisayar mühendisiyim. Şuanda mobil developer olarak çalışmaktayım. Bunun yanında yazılım dersleri , sosyal medya yönetimi ve freelance işler alıp yapıyorum.

Antalya Medya Ajans photo

Antalya Medya Ajans

05.12.2022

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Antalya Medya Ajans Sosyal Medya Ekibi olarak markanızın sahip olduğu kimlikle uyumlu, mesajlarınızın hedef kitlenize daha etkin şekilde ulaşmasını sağlayacak içerikler hazırlıyoruz. Sosyal medyada en etkili stratejiler oluşturarak, markanızı, hizmetinizi, ya da ürünlerinizi tanıtıyor, sizi sosyal...

Emel H. photo

Emel H.

23.11.2022

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Sosyal medya hesaplarınızın reklamlarını yönetilmesi, reklam panellerinin kurulumu, faturalandırma, reklam stratejisi oluşturma, reklam için grafik ve video içeriklerinin hazırlanması, daha fazla takipçi ve müşteri kazanmanızı sağlayabilirim.

Fatih E. photo

Fatih E.

15.01.2023

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

merhaba. 2013 yılından bu yana başta Türkiye ve Almanya olmak üzere dünyanın birçok yerinden kişi ve şirketle sosyal medya danışmanlığı üzerine çalıştım ve Instagram, YouTube, Google Maps üzerinden daha prestijli bir sayfaya sahip olmaları konusunda destek oldum. Profilinizin ilk bakıştan itibaren...

Kardelen Ö. photo

Kardelen Ö.

28.10.2022

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Merhabalar, şirketiniz için içerik üretimi, reklam çekimi, tanıtım filmi ve bu içerik üretimlerinde, üretilen içeriklerin sosyal medyada paylaşıp, sosyal medya takibi ile doğru şekilde analiz ederek müşterilere ulaştırma hedefindeyiz. Bu süreci ekibimizle profesyonel bir şekilde yönetmek isteriz.

Pınar İ. photo

Pınar İ.

26.05.2019

Sosyal Medya Marketing · Muratpaşa, Antalya

Muğla Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunuyum. Çağdaş Drama Derneğinde 5 Aşama sonunda almış olduğum eğitmenlik sertifikam mevcuttur. Novomir Media Reklam Şirketinde Sosyal Medya Departmanı'nda Freelance olarak hizmet veriyorum. Bir E-ticaret / Tekstil firması olan Patirti.com ' da 1 buçuk sene...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Muratpaşa Sosyal Medya Marketing Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Muratpaşa Sosyal Medya Marketing ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Medya Marketing talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Medya Marketing için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Medya Marketing talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Medya Marketing taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Marketing talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Medya Marketing için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Medya Marketing hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Muratpaşa Sosyal Medya Marketing fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Muratpaşa Sosyal Medya Marketing fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 4500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl