6 Müteahhit Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.979 Müteahhit hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Müteahhit

Postal yapı insaat taahhüt

Postal yapı insaat taahhüt

Postal Yapı kalitesini, ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla birleştirip, müşterilerimize sunma amacı ile yola çıktık. Aklınıza gelebilecek her türlü inşai işlerden tüm banyo ve mutfağınızın yenilenmesine, tek bir aksesuar ihtiyacınızın karşılanmasına kadar, Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı üretim anlayışını, “size özel” çözümler ve mesleki deneyimimizle birleştirerek sizlere sunuyoruz. Geniş ürün yelpazesinde ; Kat karşılığından villaya, Mutfak’dan parkeye , duvar kağıdından , kapıya evinizle
Bürom Dizayn Mühendislik

Bürom Dizayn Mühendislik

1975 yılından bugüne kadar yapı sektörünün içindeyiz. Eğitimci, tasarımcı, meslek kuruluşu, uygulayıcı, denetleyici, kullanıcı ve talep edici olarak, yapı bizim için hep öncelik oldu. Ancak kurumsal yapımız Modül İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 02.02.1993 tarihinde kuruldu. Şirket ana sözleşmesinde belirtilen işler için ortaklarımızla birlikte ağırlıklı olarak mimarlık, mühendislik, iç mimari, tasarım, uygulama ve inşaat taahhüt hizmetleriyle bugüne kadar faaliyetlerine devam etti. Bu
Şefik Günaydın

Şefik Günaydın

TKM İNŞAAT OLARAK ÇANAKKALE GELİBOLUDA HİZMET VERMEKTEYİZ. TAMİR TADİLAT VE ANAHTAR TESLİM İŞLERİ 1983 YILINDAN BERİ BU ALANDA HİZMET VERMEKTEYİZ.
Çağlar D. İnşaat Yüksek Mühendisi

Çağlar D. İnşaat Yüksek Mühendisi

İnşaat mühendisinden Anahtar teslim bağ evi , villa , apartman , kat karşılığı vb. Tüm inşaat işleriniz , Ev , dükkan iç - dış mimari tasarımı, dekorasyonu ve uygulama işlerini kaliteli ve garantili olarak sunmaktayız. Ayrıca Her türlü yapının -Mimari proje -Betonarme (Statik) proje -Elektrik proje -Mekanik proje Çizimi paket şeklinde veya ayrı olarak ihtiyacınıza göre en estetik ve en ekonomik şekilde proje ofimizde yapılmaktadır.
İkon İç Mimarlık

İkon İç Mimarlık

Birinci sınıf işçilik ve malzeme garantisi ile hizmet vermekteyiz firmamız 24 yıllık bir geçmişi olan bir firmadır her türlü taat işleriniz itinayla yapılır
Öarslan inşaat

Öarslan inşaat

Özarslan yapı inşaat olarak yılardır istanbul beylikdüzü avcılar büyükçekmece ve ümraniye ilçelerinde birçok aileyi ev sahibi yaptık. Arsalarınızı nakit değerinde alınır veya KAT karşılığı anahtar teslim yapılır
Erdoğan Barış

Erdoğan Barış

Dürüstlük ile söz verildiği işi, sözün verildiği gibi teslim etmek. Yapılan işten bu ölçülerle keyif duyan.
Sedat  Eğilmez

Sedat Eğilmez

Ankara genelinde ve işin yogunluğuna göre cevre il ve ilçelerde tek katlı iki katlı üç katlı daire veya dublex trublex şeklinde villa işlerini temelden alarak anahtar teslimi şeklinde yapıyoruz plan proje ve ruhsat alımlarında tecrübeli mimar ve mühendislerimiz vardır.iş yaptırmadan önce bizimle muhakkak irtibat kurmanız sizin menfaatinize olacaktır.
Cumali Alver

Cumali Alver

15 yıllık tecrübeyle taş ev, taş duvar, istinat duvarları, bahçe peyzaj ve alçı duvar tavan işleriniz tecrubeli ustalarla imalatı taahhut ederiz genelde ege bolgesi ve marmara bolgesinde fabrika istinat duvarları taş ev ve alçı tavan duvar işlerini yapıp zamanında teslim ettik bunlarla ilgili çok sayıda referanslarımızı verebiliriz.
Yılsim İNŞAAT

Yılsim İNŞAAT

Donanımlı ve tecrübeli mimar ve mühendis kadromuzla yapılarınızın projelerini proje ruhsat aşamasında ve müteahhitlik süresince takip ediyor. Anahtar teslim projelerinizi teslim ediyoruz. Teklifimizin taleplerinize uygun olmasını dileriz.
Artcon Yapı San.

Artcon Yapı San.

Konut, Villa, Mağaza, İş merkezi ve Fabrika işleriniz için; Proje, Taahhüt, Dekorasyon ve yenileme işleriniz Anahtar teslimi olarak yapılır.
İsmail Arslan

İsmail Arslan

Çekirdekten yetişme inşaat mühendisi olarak profosyonel ekibim ile kaba ve ince işlerde hizmet vermekteyiz.
Harun Görmez

Harun Görmez

Siz değerli müşterilerimiz için estetik ve emniyetli yapılar inşa ediyoruz.Sürdürülebilirlik ilkemiz ile yapının ekonomik ve fiziksel ömrünün tamamını kullanabilecek kalitede imalatlar yapıyoruz.
Somuncuoğulları İnşaat

Somuncuoğulları İnşaat

SOMUNCUOĞULLARI İNŞAAT 1992 yılında İstanbul Ataşehir’de, Somuncuoğlu İnşaat olarak kurulan firmamız, 2007 Yılından itibaren SOMUNCUOĞULLARI İNŞAAT markasıyla, kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız, kalite politikası, hedef ve stratejilerinin belirlenmesi, iş yönetimi sürecinde sürekli iyileştirilme mantığına, yönetim ve iş planı prosedürüne göre yönetilmektedir. Bu vizyonla yola çıkan firmamız, İnşaa
Empa Yapı

Empa Yapı

Yenilikçi çözümlerle, malzemeden çalmayan, en uygun fiyata müşteri isteklerini yerine getiren bir inşaat şirketi.
Abdulsamet Çakır

Abdulsamet Çakır

NSC Mühendislik & Mimarlık deneyimli kadrosu ile birçok altyapı & üstyapı projesine imza atmış bir firmadır.
Suat  Yüksel

Suat Yüksel

Yükseller inşaat bursa anakara konya villa rezidans konut inşaatları 8 yıldır prestijli yapılar yapaar www.yüksellerinşaat.com
Sütun Yapı İnşaat Mimarlık

Sütun Yapı İnşaat Mimarlık

2011 yılından bugüne kadar olan 10yıllık sektör tecrübemizle kentsel dönüşüm, kat karşılığı, mimari hizmetler, tadilat alanlarında hizmet vermekteyiz.
36 Derece Mimarlık İnşaat A.ş

36 Derece Mimarlık İnşaat A.ş

36 derece mimarlık inşaat, genç , dinamik ve alanında uzmanlaşmış mimar ve mühendis kadrosundan oluşmaktadır. Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimle tasarım uygulama alanlarında hizmet vermekteyiz. Altın oran, yani; mükemmelliyetin oranı olarak bilinen sonsuzluk denkleminin(pi sayısı) tepe açısından esinlenerek oluşturduğumuz markamızı, aynı hassasiyet ve mükemmelliyetle projelerimize yansıtıyoruz. Tamamladığımız her projede yeni bilgi ve tecrübe kazanırken, öğrendiğimizi paylaşmaktan, yanlışımız
Minimal İnşaat

Minimal İnşaat

Minimal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2007 de İstanbul’da kurularak müteahhitlik, mimarlık ve mühendislik alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli iyileşme, hizmette toplam kalite olgusu, tam zamanında üretim ve müşteri odaklı yönetimi temel yönetim şekli olarak benimseyen deneyimli kadrosu, güvenilirlikten ve dürüstlükten ödün vermeyecek bir vizyona sahiptir. Minimal İnşaat güncel yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun olarak sürekli değişen müşteri ve çevre beklentilerin
ÇAPOĞLU MÜHENDİSLİK

ÇAPOĞLU MÜHENDİSLİK

KURUMSAL OLARAK HİZMET VERDİĞİMİZ ŞİRKETİMİZ ANAHTAR TESLİM İNŞAAT,KABA İNŞAAT,EV TADİLATI,VİLLA YAPIMI,MONTOLAMA,SIHHI TESİSAT,DOGALGAZ TESİSATI,BANYO TADİLATI; BİR KONUTTAKİ BÜTÜN KALEMLERE HIZLI GÜVENİLİR GARANTİLİ VE HER BÜTCEYE UYGUN OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ.
Kenan Ünal İnşaat

Kenan Ünal İnşaat

25 yıldır inşaat sektöründeyiz kaba inşaat ve anahtar teslimi ve kat karşılığı şeklinde sektörün içerisindeyiz
Mehmet Arı

Mehmet Arı

18 yıllık inşaat mühendisi yönetiminde, yenileme&tadilat projelerinizle, 4000 metrekare kapalı alan büyüklüğüne kadar inşaat işlerinizi yapıyoruz.
Efendi Muhendislik

Efendi Muhendislik

Temelden ev, işyeri, fabrika, inşaatları anahtar teslimi tadilat, yapılması dış cephe mantolama yapılması
Nurullah Tasım

Nurullah Tasım

Çocukluktan beri inşaat işi yapıyorum şuan hem taşeronluk hemde mutehatlik yapıyorum konuşulan neyse onu yaparım referans isterseniz çok
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kuthan K.
Müteahhit   15/12/2020

Kendisi ile buluştuk, uygun fiyata kaliteli malzeme ile iş yapmasi için anlasmaya vardık. Gerçekten ilgili ve güvenilir bir arkadaş.

         
Erkan M.
Müteahhit   05/08/2020

Gayet ilgili bir arkadaş,yardımcı olmaya çalışıyor.Sorun genel anlamda piyasaların belirsizliği ve gayrımenkul fiyatlarının biraz yüksek olması.

         
Muhammet B.
Müteahhit   22/06/2020

Tekirdağ Süleymanpaşa'da bulunan arsama 2 katlı dublex villa yaptırdım kendilerine. Sürecin en başından sonuna kadar işin üstünde durdular. Proje çizim döneminde sıkılmadan tüm taleplerimize cevap verdiler. 120 m2 gibi bir inşaatı anahtar teslim biçimde 60 gün içerisinde teslim ettiler. İnşaat üzerine şüphe etmeden iş verebileceğiniz güvenilir firma kendileri. Bizi bir araya getiren armut.com'a da ayrıca teşekkürler.

         
Yusuf S.
Müteahhit   12/05/2020

İŞİMİZE BAŞLANDI BEKLEMEDİGİMİZ KADAR HIZLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜYOR HER İŞLEM TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

         
İsmail D.
Müteahhit   16/03/2020

ömer bey anahtar teslim vermiş olduğunuz teklif 1.sınıf inşaatı kapıyor ve içinde proje mimarlık ve alt yapı dahil mi .? sözleşme kapsamında kullanılacak olan malzenin kalitesi belirleniyormu? bu konuda detaylı bilgilendirirseniz sizinle iletişime geçilecektir iyi günler dileriz.

Diğer Bilgiler
Müteahhit hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz