En İyi 10 Narlıdere İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Narlıdere civarında 54 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Sudenaz Bahtiyar

Sudenaz Bahtiyar

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Tıp fakültesi öğrencisiyim matematikte olimpiyat derecelerim bulunmakta üniversite sınavlarında matematikten hiç bir zaman yanlışım olmadı özellikle ilk ve orta okul öğrencilerinde matematikte faydalı olabilirim
Can  Savcı

Can Savcı

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde kapsamlı bursluyum. Sınav sistemini ve sistemde nasıl başarılı olunabileceğini bildiğim için ve sonuç odaklı ders anlatabileceğim için beni tercih edin. Iyi çalışmalar.
Cihan Altuntaş

Cihan Altuntaş

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Karadeniz Teknik Üniversitesi - Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği öğrencisi 22 yaşındayım. Akılda kalıcı mantıksal anlatımdan yanayım, ezbere karşıyım.
Metin Öncüol

Metin Öncüol

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Matematik eğitimi ve sosyoloji diplomaları ve her iki alanda da yüksek lisans derecesi bulunan, özellikle ALES ve KPSS Mat1 ve ortaokul matematiği üzerinde uzman, aldığı sosyal bilimler eğitimi sayesinde öğrenci odaklı olmanın anlamını kavramış, matematik öğretmektense metematiği sevdirmeyi hedefleyen biri.
İpek Şanlı

İpek Şanlı

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Yaşar üniversitesi mimarlık öğrencisiyim geçen sene YKS sınavına girdim. matematik ve geometri bilgim çok taze ve iyi. Yeni sisteme uygun soru tiplerine ve konularına hakimim.
Ebru  Deniz Metingil

Ebru Deniz Metingil

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi ingilizce matematik mezunuyum. Mektebim Okullarında matematik öğretmenliği yapmaktayım
Mehmet Mert Yıldırım

Mehmet Mert Yıldırım

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Fen lisesinde okudum .Şuan tıp fakultesine basliycam.Matematik basit bir derstir sırf korku ve algıdan dolayı basari orani dusuktur kendine guvenen ben yaparim diyen arkadaslarımı bekliyorum
ONUR YÜKSEL

ONUR YÜKSEL

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Küçüklüğümden beri hep arkadaşlarıma ders anlatarak büyüdüm bu sayede tıp fakültesi kazandım tecrübe ve bilgilerimi sınavlara hazırlanan arkadaşlarıma aktarmak isterim
Berker Yıldız

Berker Yıldız

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Biz kurum olarak çalışmaktayız. Matematiğin temelini vererek öğrenciyi derse aşık ediyoruz . Derslerimiz grup içinde bireysel olarak verilmektedir. Yani her öğrenci kendi kitabından ilerliyor ve buda çok verimli oluyor. Matematiğin temelini alıp ilerlermesini istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.
Fikret Kandemir

Fikret Kandemir

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Merhabalar Dokuz Eylül Üniversitesi İstatistik bölümünden mezunum. Matematiği çok seviyorum okul hayatım boyunca tek sevdiğim ilgimi çeken ders oldu her zaman. Matematik öğretmekten keyif alıyorum ve öğrencinin seviyesine göre hareket edebildiğimi düşünüyorum. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevgi K.
Matematik Özel Ders   23/02/2021

Nur hanımın Ders anlatımından çok memnunuz dersler çok verimli geçiyor Kızımı motive etmesi ise en önemlisiydi. Matematik derslerinden kaçarken şu an severek giriyor derse kızım. Çok teşekkür ediyoruz

         
Murat A.
Matematik Özel Ders   22/02/2021

Hocama teşekkür ediyorum. Beyefendi duruşuyla, matematik bilgisi ve bilgiyi karşı tara iletmzs hususunda gerçekten çok iyi.

         
İpek Y.
Matematik Özel Ders   27/01/2021

Matematiği sevmeme yardımcı oldu. Dersi çok sakin ve iyi anlatır. Ayrıca arada ufak espriler yapıp derse daha da konsantre olmamız ı sağlar . Ben Ahmet hocadan ders aldığım için çok mutluyum ve matematiğimde iyi yöne doğru ilerleme kaydettim😁

         
Serap T.
Matematik Özel Ders   20/01/2021

Şengül Hn, özverili , sevecen, ikizlerime matematik ve Fen dersini sevdiren nadide öğretmenlerden biri.. iyi ki yollarımız kesişmiş..

         
Mustafa B.
Matematik Özel Ders   13/01/2021

İlgili alakalı anlaşılır konu anlatımı ve işini önemseyen birisi çoçukla uyumu gayet iyi kesinlikle tavsiye edeceğim bir öğretmenimiz.

         
Aysun U.
Matematik Özel Ders   10/01/2021

Erhan öğretmenimizi 2 senedir tanıyoruz oğlum çok memnun ve matematik dersini ona tekrar aşılayan ve ona derslerinde başarı olmasını sağlayan öğretmenimize ne kadar yıldız versem az olur 🙏🙏

         
Erdem S.
Matematik Özel Ders   30/12/2020

Her türlü soruyu yapıyorlar, elinden geldiğince yardımcı oluyor hoca çok donanımlı ve yardımsever kesinlikle öneririm.

         
Seren Ö.
Matematik Özel Ders   24/12/2020

Gayet samimi ve işini severek yapıyor çok memnunuz çok ilgili ve ders konusunda oldukça öğretici iyiki hayatımıza girmiş dediğim en iyi insanlardan biri oldu çok teşekkür ediyorum.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz