En İyi 10 Narlıdere İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Narlıdere civarında 49 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muhammet H.

Muhammet H.

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Okula takviye ve -TYT-AYT-LGS-DGS-ALES sınavlarına uzman olduğum MATEMATİK - GEOMETRİ branşlarından profesyonel olarak hizmet vermekteyim.Ders işlenişi klasik ezberci metottan uzak çağdaş öğretim teknikleriyle yapılmaktadır.6 yıldır MEB de görev yapmanın beraberinde 9 yıllık dersaneye deneyimim var.Suanda da aktif olarak Meb de calısmaktayım bunun yanında özel öğretim merkezinde de çalışmaktayım.Ezber yapmadan,matematiği bütünsel olarak algılatıp genel matematik mantığını öğrencilere aktarıyoru
Ezgi  D.

Ezgi D.

Matematik Özel Ders · Balçova, İzmir
Üniversite bir den beri özel ders veriyorum.(10 yıldır)5 yıldan beri özel bir okulda matematik öğretmenliği yapıyorum
Sudenaz B.

Sudenaz B.

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Tıp fakültesi öğrencisiyim matematikte olimpiyat derecelerim bulunmakta üniversite sınavlarında matematikten hiç bir zaman yanlışım olmadı özellikle ilk ve orta okul öğrencilerinde matematikte faydalı olabilirim
Can  S.

Can S.

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde kapsamlı bursluyum. Sınav sistemini ve sistemde nasıl başarılı olunabileceğini bildiğim için ve sonuç odaklı ders anlatabileceğim için beni tercih edin. Iyi çalışmalar.
Fikret K.

Fikret K.

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Merhabalar Dokuz Eylül Üniversitesi İstatistik bölümünden mezunum. Matematiği çok seviyorum okul hayatım boyunca tek sevdiğim ilgimi çeken ders oldu her zaman. Matematik öğretmekten keyif alıyorum ve öğrencinin seviyesine göre hareket edebildiğimi düşünüyorum. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
İpek Ş.

İpek Ş.

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Yaşar üniversitesi mimarlık öğrencisiyim geçen sene YKS sınavına girdim. matematik ve geometri bilgim çok taze ve iyi. Yeni sisteme uygun soru tiplerine ve konularına hakimim.
Alper  G.

Alper G.

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Beş yıldır özel öğretim kurumunda öğretmenlik yapmakta olup öğrencilik yılları ile birlikte yedi yıl özel ders tecrübem mevcut.Matematiği seven bi insan olarak hedefim bu dersi öğrencilerime de sevdirmek onlara analitik düşünebilmeyi öğretmek,soru çözmeyi eğlenceli hale getirmek .
Aysu G.

Aysu G.

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Endüstri Mühendisliği 3.Sınıf ögrencisiyim. İlkokul ögrencilerine matematik konularında yardımcı olabilirim.
İsmail Göktuğ B.

İsmail Göktuğ B.

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Alanımda 5 yıl tecrübeye sahibim. İlkokuldan , üniversiteye kadar , her konuda ingilizce de dahil olmak üzere özel ders vermekteyim.
Merve T.

Merve T.

Matematik Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Yıldız teknik universitesi mezunu. İlköğretim ve lise seviyesinde özel matematik ve ingilizce dersi. Öğrencinin evinde ders veriyorum. İzmir Narlidere ve cevresi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selvi Utlu
Matematik Özel Ders   07/07/2020

Kenan hocam çok deneyimli ve sıkıcı anlatımı kesinlikle yok. 0 matematikten sadece 3 derste matematik yapabilir hale getiren sevgili hocama çok tesekkurlerimi iletiyor ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Eylül Yaprak
Matematik Özel Ders   17/06/2020

sayısal derslerimde çok sıkıntı çekmeme rağmen volkan hoca sayesinde sevmediğim dersi de sevmeye başladım. Anlaşılır bir anlatım şekli var ve bu büyük kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda çok sıcakkanlı birisi. Böyle bir hocayla karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

         
Asya Asya
Matematik Özel Ders   31/05/2020

Kendisi gerçekten çok başarılı bir öğretmen.Onu seçerek en doğru kararı verdiğime inanıyorum.Matematiği asla anlamayan biri olarak şuan baya bir yol katettik.Matematiğe dair ön yargısı olan, ben yapamıyorum, anlamıyorum diyen varsa İbrahim Hocamızla tanışsın.Seviyenize uygun basit ve akılda kalıcı örneklerle konu anlatımı yapıyor gerek ispatları gerek dersin akıcılığı her şeyiyle çok başarılı şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Ayşegül Sanalan
Matematik Özel Ders   18/05/2020

Mustafa hocayla yaklaşık 1 aydır çalışıyoruz KPSS için beraberiz. Gayet güzel ve programlı şekilde ilerliyoruz. Matematikte zorlanıyordum ama şu an yavaş yavaş soru çözmeye ve anlamaya başladım gayet mutluyum.

         
Mesut Ateş
Matematik Özel Ders   11/05/2020

Öncelikle herkese merhabalar , Bu zamana kadar bir çok eğitim için özel ders almıştım fakat Mustafa beyin gerek anlatım biçimi gerek soru kalıplarındaki püf noktalarını detaylıca paylaşması çok yararlı oldu. Herkese gönül rahatlığı ile eğitim almasını tavsiye ediyorum. Saygılarımla.

         
Nuray Sur
Matematik Özel Ders   12/04/2020

Süleyman hoca gayet başarılı ve çocuklarla iyi iletişim kurabilen işini iyi yapan bir eğitmendir.Şu ana kadar aldığımız derslerden gayet memnun kaldık.Kendisine teşekkür ederiz .

         
Öykü ŞENOL
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Burcu hocayı kuzenlerim sayesinde tanıdım. Onlar Burcu hocayı armut comdan bulmuslardı. başarıları artınca bende basladım 8 sınıfım Burcu hocam ile LGSye hazırlanıyorum. okulda matematikte kendime güvenim gelmeye basladı. iyi bir lise sonrası iyi bir üniversite için de Burcu hoca ile devam etmek istiyorum. Herkese tavsiye ederim. sıcak samimi süper anlaşılır anlatan biri teşekkürler hocam ❤️

         
Özge Koçer
Matematik Özel Ders   24/02/2020

öncelikle harun hocamiza selam olsun.. kendisiyle yaklaşık 1 aydır ders yapıyoruz herşeyden önce mutevaziliğiyle ben ve ailem hocamızı gerçekten sevdik bunun yanı sıra ders anlatışı ve öğrenciye göre verim sağlaması gözümden kaçmadı matematiği güzel bi şekilde karşı tarafa emek sarf ederek anlattığını düşünüyorum hayatına bi çok öğrenci olması sebebi ile de gerçekten tecrübe edinmiş bir öğretmen kendisini tebrik ediyorum matematiği sevmeye ve daha doğrusu matematik yapabilmeyi sevmeye ve hocamın gayreti doğrultusunda istemeden kendimi matematiği sever buldum.. uğraşı için hocama şükranlarımı iletiyorumm.. iyiki sizi tanıdım sayenizde hayatımda büyük gelişmeler oldu..🥰💙

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz