Hizmet Ver
Çocuk Psikoloğu

4 Bursa Nilüfer Çocuk Psikoloğu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 55 Çocuk Psikoloğu hizmet vermeye hazır.

Nilüfer Çocuk Psikoloğu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 55 Çocuk Psikoloğu, Nilüfer içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Nilüfer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Nilüfer içinde yazılan 239 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 159 kişi Nilüfer Çocuk Psikoloğu için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Nilüfer Bursa Çocuk Psikoloğu

Zeliha Ö. photo

Zeliha Ö.

30.07.2022

Çocuk Psikoloğu · Nilüfer, Bursa

Ankara Üniversitesi, Psikoloji bölümünden 2012 yılında mezun oldum. Lisans eğitimim boyunca farklı projelerde yer aldım ve farklı kurumlarda staj yaptım. Mezun olduktan sonra özel sektörde ve kamu sektöründe farklı kurum ve kuruluşlarda genellikle dezavantajlı kesimle yaklaşık 10 yıl çalıştım. Şuan...

Büşra E. photo

Büşra E.

10.06.2022

Çocuk Psikoloğu · Nilüfer, Bursa

2014 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında İstanbul Üniversitesi’nde Gelişim Psikolojisi alanında devam ettiği yüksek lisans eğitimini 2020 yılında tamamlamıştır. Çocuklara Uygulanan Psikolojik Testler Ve Denver II Gelişimsel Tarama Testi uygulayıcı...

Şilan D. photo

Şilan D.

16.08.2022

Çocuk Psikoloğu · Nilüfer, Bursa

Psk. Şilan Dora lisansöncesi eğitimlerinden sonra lisansını İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Psikoloji bölümü’nü tamamlayarak Psikolog unvanını almıştır. Psk. Şilan şu anda mesleki devamlılığını Bursa’da devam etmektedir. Çocuk, Ergen ve Yetişkin danışanlarla yüz yüze ve Online terapi ve...

TÜZDEV Türkiye Ü photo

TÜZDEV Türkiye Ü

26.03.2021

Çocuk Psikoloğu · Nilüfer, Bursa

Hakkında Kuruluş Vakfımız 2012 yılında kurulmuştur. Misyonumuz Yerüstü hazinesi olan insan kaynağını keşfetmek, yönlendirmek, geliştirmek, Ülkemizin ve Dünyanın gelişimine ve mutluluğuna katkıda bulunacak lider şahsiyetli bireyler yetiştirmek. Vizyonumuz Bireylerin farklı yeteneklerini keşfetmek...

Şeyma Nur Ö. photo

Şeyma Nur Ö.

21.03.2022

Çocuk Psikoloğu · Nilüfer, Bursa

Çocuk, ergen ve aile ile çalışan bir psikolojik danışmanım. Okul psikolojik danışmanı olarak da çalışmaktayım. Aile ve çift terapisi ile oyun terapisi alanında özel eğitimlerim ve çalışmalarım ağırlıktadır.

Rümeysa U. photo

Rümeysa U.

10.10.2022

Çocuk Psikoloğu · Nilüfer, Bursa

Merhaba Bursa Uludağ Üniversitesi psikoloji mezunu olduktan sonra yetişkin ve çocuklarla çalışmak üzere bilişsel davranışçı terapi, oyun terapisi eğitimi gibi eğitimler aldım ve EMDR gibi çeşitli eğitimler almaya devam etmekteyim. Yüzyüze ve online terapi hizmeti vermekteyim.

Hafsanur Ş. photo

Hafsanur Ş.

01.11.2021

Çocuk Psikoloğu · Nilüfer, Bursa

Uludağ üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü erken dönemde dereceyle tamamladım. Çözüm odaklı terapi, çocuk merkezli ve bilişsel davranışçı oyun terapisi, kum terapisi, masal terapisi, resim analizi ve projektif testler eğitimi aldım. Eğitimlerim daha da devam etmektedir. Şu an...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Nilüfer Çocuk Psikoloğu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Nilüfer Çocuk Psikoloğu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Çocuk Psikoloğu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Çocuk Psikoloğu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Çocuk Psikoloğu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Çocuk Psikoloğu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Çocuk Psikoloğu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Çocuk Psikoloğu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Çocuk Psikoloğu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bursa Nilüfer Çocuk Psikoloğu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bursa Nilüfer Çocuk Psikoloğu fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl